نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

دنباله دار فیلم خوب چی ببینیم؟

• نویسنده موضوع بهار قربانی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 160
  • بازدیدها 8,245
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
Four Weddings and a Funeral
four-weddings.jpg

امروز دوست دارم یه فیلم قدیمی رو معرفی کنم.
چهار عروسی ویک تشییع جنازه ساختهء سال 1994 است و داستان چند دوست است و مشکلات متعدد اجتماعی که در ازدواج‌های مختلف دیده میشود. فیلم به بررسی علل ازدواج کردن یا نکردن میپردازد و در این بین اتفاقات طنز و دیالوگ‌های بامزه‌ای شکل میگیرد.
پ.ن: من دوبله شدهء این فیلم رو ده سال پیش دیدم و راجع به نسخه اورجینال و بی سانسورش نمیتونم نظر بدم پس با دقت انتخاب کنید.
پ.ن: از هیو گرانت خوشم میاد:roflym:

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
Serena
Serena.jpg
اگر داستان نویسید و بالای هجده سال دارید حتما سرینا را ببینید.
یکی از مفادی که میتواند یک اثر را از رکود خارج کند پایانی برنامه ریزی شده است. سرینا چنین پایانی داشت. انگار تمام اتفاقات و دیالوگ‌ها دست به دست هم داده بودند که پایان سرینا اینگونه شکل بگیرد وقتی سرینا را تا آخر می‌بینید ناخوداگاه به این فکر میکنید که نویسنده تمام مدت می‌دانسته میخواد چه کند. بعضی آثار پایان غافلگیر کننده دارند ولی برنامه ریزی خاصی پشت این پایان نیست.
سرینا داستان زن و شوهریست که تازه ازدواج کردند. هر دو جاه طلبند و به دنبال موفقیت و پیروزی.
پ.ن:برام مهم نیست که این فیلم در گیشه شکست خورده. سرینا لایه‌های لطیفی داشت که فقط یک داستان نویس درک می‌کرد.

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
Lucy
03.pmcfilm12.in.jpg
لوسی دختری معمولی بود شاید کمی نابخرد که به همراه دوست خود رفت تا محموله‌ای را تحویل دهد. محموله‌ای که نمی‌دانست چیست و همین محموله سر آغاز اتفاقاتی می‌شود که در ذهن نمی‌گنجد...
قدرت فوق العادهء مغزی پیشرفته.
محموله حاوی ماده‌ای است که ظرفیت مغز را بالا می‌برد. اما مغز یک انسان تا چه حد می‌تواند پیش رود؟
اگر ظرفیت مغز بالا برود تا چه حد به یک انسان قدرت می‌دهد؟
و وقتی به خِرد و هوش متعالی رسید بعد چه می‌شود؟
تصور کنید! ذهنی که تا لایتناهی می‌رود.
اگر جواب این سوال‌ها را می‌خواهید باید لوسی را ببینید.

Stormillusion

نو ورود
سطح
5

ارسالی‌ها
25
پسندها
543
امتیازها
2,763
مدال‌ها
4
Prison Break
Prison-break-S5.jpg
زبان : انگلیسی

زمان میانگین: 45 دقیقه | ژانر: هیجانی, درام

کانال پخش کننده : فاکس

بازیگران فصل 5 سریال فرار از زندان:

ونت‌ ورث میلر (در نقش مایکل اسکافیلد)، دامینیک پرسل (در نقش لینکن باروس)، رابرت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Stormillusion

AVA

رفیق جدید انجمن
سطح
8

ارسالی‌ها
76
پسندها
1,699
امتیازها
9,703
مدال‌ها
6
mr. Church

mr-church.56905.jpg

این فیلم محصول ۲۰۱۶ است . یه فیلم در ژانر درام با بازی بسیار متفاوت ادی مورفی ... معرکه بود ... لحظه به لحظه این فیلم رو میشد احساس کرد پیشنهاد میکنم حتما ببینید .

نقدی کوتاه: قبل از هر چیز برای بیننده دیدن ادی مورفی در یک نقش متفاوت و جدی درام جالب است. باید اقرار کرد که وی خیلی خوب از عهده‌ی ایفای این نقش برآمده و تا حدودی فراتر از انتظار ظاهر شده است. در مرحله‌ی بعد باید گفت که آقای چرچ یک فیلم خانوادگی بسیار عالی برای کسانی است که طرفدار داستان‌های خانوادگی ساده با موضوع «دوستی» و روابط عاطفی عمیق و سالم هستند. داستان فیلم در عین سادگی بسیار جذاب و پرکشش است. نویسنده با مهارت رمز و رازهای زندگی آقای...

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
Tamasha
Tamasha-wide-620x330.jpg

دلم برای معرفیِ فیلم هندی تنگ شده بود:)
نمایش(تماشا)، خیلی‌ها دیدن و خوششون نیومده. علاقهء خاصی دارم به فیلم‌هایی توجه کنم که هر کسی دوستش نداره.
خیلی‌ها شاید بگن بعضی جاهاش لوس بازیه-شندیم که میگم-ولی تماشا لوس بازی نیست. مسخره نیست. داستان همهء ماست. هر چند اگه من نویسندهء فیلمنامهء تماشا بودم، پایان دیگه‌ای براش در نظر میگرفتم اما قالب اصلی داستان مفید بود.

خود فیلم می‌خواست به ما این پیام را بدهد که داستان‌ها مثل همه‌اند و یک داستان بارها و بارها طی سال‌ها و قرن‌ها تکرار می‌شود و ما نویسندهء داستان خودمانیم. ...

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
Kubo And The Two Strings 2016

مشاهده فایل‌پیوست 839

خلاصه داستان :
داستان این فیلم انیمیشنی در مورد پسرکی به نام کوبو و در ژاپن باستان روایت می‌‌شود. او در دهکده‌‌ای از مادرش مراقبت می‌‌کند تا اینکه یک شبح از گذشته با احیا کردن انتقامی بسیار قدیمی زندگی وی را زیر و رو می‌‌کند. این ماجرا باعث می‌شود که انواع و اقسام اتفاقات برای او رخ دهد و هیولاها به تعقیبش بیایند. اما برای اینکه کوبو زنده بماند ، باید زرهی جادویی را بیابد که زمانی پدر مرحومش ، یک سامورایی افسانه‌ای ، آن را می‌‌پوشیده است و…
...

آخرین ویرایش

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
inglourious basterds
Inglourious-Basterds-2009.jpg

فیلمی خشونت آمیز با طنزی لطیف. فیلمی که شخصیت مثبت ندارد. این اسم واقعا برازندهء این فیلم است. حرامزاده‌های لعنتی. به طرز عجیبی وقتی این فیلم را می‌بینی از کشته شدن انسان‌ها حس خوبی پیدا می‌کنی.
این فیلم یک شاهکار سینمایی است.
fff.PNG

آخرین ویرایش

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
NH 10
N.H-10-2015.jpg

بعد از تلاش و ممارست و تحقیق فراوان:)متوجه شدم که هر کسی فیلم‌های هندی را نمی‌پسندد.(حق دارند. هر کس آزادی عمل داره. من هم از فیلم‌های روسی خوشم نمیاد.) پس گشتم تا فیلمی پیدا کنم که مخاطب آمریکایی یا اروپایی پسند هم راضی کنم و به این فیلم رسیدم.
این فیلم تماما تلاشِ یک زن برای نجات پیدا کردن و در آخر انتقام است. فیلمی خشن و خوفناک که انوشکا شرما در آن بازی خوبی از خود نشان می‌دهد.
تفاوت بین تحجر و تمدن.(تا حدودی) و در انتهای داستان زنی که از اصل خود دور می‌شود.
داستان دربارهء زن و شوهریست که برای سالگرد ازدواج خود از شهر دور می‌شوند و بین راه با خطری غیر قابل پیش بینی رو به رو می‌شوند.

آخرین ویرایش

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
سطح
21

ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,832
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
  • نویسنده موضوع
High Strung
Untitled-1-23 (2).jpg
فیلم موزیکال ببینید.
دیدن فیلم‌های موزیکال باعث تلطیف روحیه میشود و بلاشک. فیلم‌های موزیکال بین جوانان به خصوص دختران از محبوبیت خاصی برخوردار است. اما وقتی از دیدن فیلم‌های فلسفی، اکشن، علمی-تخیلی و پیچیده خسته شدید حتما به دیدن فیلم موزیکال فکر کنید.
High Strung مثل تمام فیلم‌های که از این دست سراغ دارید از یک مسابقه سخن می‌گوید که قرار است سرنوشت چند جوان را عوض کند.
اما تفاوت High Strung با فیلم هایی چون Step Up این است که در این فیلم از تلفیق سخن می‌گوید از تلفیق رقص خیابانی و رقص کلاسیک و از تلفیق موسیقی کلاسیک(تک نوازی ویولن) و موسیقی مدرن و امروزی. و به شما اطمینان میدهم، از دیدن اجرای آخر این فیلم شگفت زده...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا