مباحث متفرقه به عنوان یک نویسنده... | صدای نویسندگان

سمیرا خانوم

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/8/20
ارسالی‌ها
30
پسندها
263
امتیازها
990
مدال‌ها
1
سطح
2

• نویسنده موضوع
به نام خدا
وقتتون بخیر
از شما به عنوان یک نویسنده، کسی که می نویسه و ثبت می کنه و دیدگاهش رو از تن قلم به ذهن خواننده می رسونه، می خوام که بیاید اینجا و اینجا هم حرف بزنید. این همه از خواننده ها نظر خواستیم یه بار اینجا از نویسنده ها نظر بخوایم
1- به عنوان یه نویسنده نوشتن در مجازی رو ترجیح می دید یا چاپ؟ چرا؟ مشکل کجاست و راه حلش؟
2- تا حالا برای نوشتن با مشکل مواجه شدید؟ چه مشکلی؟ راه حلش؟
3- چقدر نظر خواننده براتون مهمه؟ چرا؟
4- به عنوان یه نویسنده همکاران خودتون(نویسنده های دیگه) رو نقد کنید.
5- فاکتور های یه رمان حرفه ای از نظرتون چیه؟
6- رمان نوشتن محدودیت سنی داره؟
7- چرا اینجا می نویسید؟ هدفتون از نوشتن چیه و از نظرتون چقدر بهش رسیدید؟
8- برجسته ترین اثرتون چیه؟ از نظرتون چرا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

♡Lili♡

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/8/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
49
امتیازها
83
سطح
0

به نام خدا
وقتتون بخیر
از شما به عنوان یک نویسنده، کسی که می نویسه و ثبت می کنه و دیدگاهش رو از تن قلم به ذهن خواننده می رسونه، می خوام که بیاید اینجا و اینجا هم حرف بزنید. این همه از خواننده ها نظر خواستیم یه بار اینجا از نویسنده ها نظر بخوایم
1- به عنوان یه نویسنده نوشتن در مجازی رو ترجیح می دید یا چاپ؟ چرا؟ مشکل کجاست و راه حلش؟
7- چرا اینجا می نویسید؟ هدفتون از نوشتن چیه و از نظرتون چقدر...

ABCDEFGH

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
458
پسندها
5,120
امتیازها
22,873
مدال‌ها
14
سطح
12

من خودم شخصا دوست دارم چاپ کنم چون اینطوری نوشته‌هایم را می‌توانم جدی‌تر بگیرم و برای بهتر بودن و بی عیب‌تر بودن‌شان کوشش بیشتر کنم پس ترجیح می‌دهم که چاپ کنم!

اما نوشتن در فضای مجازی قبل از چاپ کردن برای من در اولویت قرار دارد چون کسی که مثل من تازه دست به قلم برده است و هدفش هم همچو من چاپ نوشته هایش است فضای مجازی بستری خوبی برای پیاده کردن نوشته هایش در بار های اول بوده می‌تواند.
پس اول می‌خواهم قلم‌ام را با فضای مجازی بهتر کنم و با چنین مکان های نظر بقیه را نسبت به آنچه...

•серо•

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
8/7/20
ارسالی‌ها
2,150
پسندها
21,134
امتیازها
46,373
مدال‌ها
19
سطح
28

1- به عنوان یه نویسنده نوشتن در مجازی رو ترجیح می دید یا چاپ؟ چرا؟ مشکل کجاست و راه حلش؟مجازی . چون دوست ندارم درخت ها قطع بشن .
2- تا حالا برای نوشتن با مشکل مواجه شدید؟ چه مشکلی؟ راه حلش؟ نه .
3- چقدر نظر خواننده براتون مهمه؟ چرا؟ خیلی . چون بالاخره باید اون راضی باشه دیگه
4- به عنوان یه نویسنده همکاران خودتون(نویسنده های دیگه) رو نقد کنید. گاهی اوقات باید صبر و تلاشمون رو زیاد کنیم تا به نتایج بهتر برسیم
5- فاکتور های یه رمان حرفه ای از نظرتون چیه؟تمام قوانین رعایت شده باشه . جذاب باشه .
6- رمان نوشتن محدودیت سنی...

امضا : •серо•

زهرا ادیب

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/4/20
ارسالی‌ها
1,315
پسندها
10,089
امتیازها
31,873
مدال‌ها
2
سطح
0

به نام خدا
1- به عنوان یه نویسنده نوشتن در مجازی رو ترجیح می دید یا چاپ؟ چرا؟ مشکل کجاست و راه حلش؟ مزیت چاپ اینه که اعتبارش بیشتره ولی مزیت اینجا نوشتن اینه که همه می‌تونن بخونن.
2- تا حالا برای نوشتن با مشکل مواجه شدید؟ چه مشکلی؟ راه حلش؟ مشکل نداشتن منبع برای تحقیق در مورد بعضی مطالب واقعا نمی دونم راه حلش چیه.
3- چقدر نظر خواننده براتون مهمه؟ چرا؟ خیلی مهمه ولی هر کسی سلیقه ای داره نپسندید باز هم قابل احترامه. این نظر خواننده‎هاست که نویسنده رو تشویق می کنه و باعث رشدش میشه.
4- به عنوان یه نویسنده همکاران خودتون(نویسنده های دیگه) رو نقد کنید...

آخرین ویرایش

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,343
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

به نام خدا
وقتتون بخیر
7- چرا اینجا می نویسید؟ هدفتون از نوشتن چیه و از نظرتون چقدر...

امضا : فاطمه شکیبا

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

به نام خدا
وقتتون بخیر
صد در صد هر نويسنده دوست داره آثارش ديده و چاپ بشه اما متاسفانه در كشور ما چون سرانه ي مطالعه بسيار پايينه و مردم معمولا هزينه اي براي كتاب انجام نميدن خيلي از نويسنده ها ترجيح ميدن آثارشون بيشتر ديده باشه تا از اون منبع درآمدي داشته باشند.
2- تا حالا برای نوشتن با مشکل...

امضا : like_moon

لآجِوَرْد

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/20
ارسالی‌ها
649
پسندها
26,568
امتیازها
44,673
مدال‌ها
20
سطح
28

«یاحق»
1- به عنوان یه نویسنده نوشتن در مجازی رو ترجیح می دید یا چاپ؟ چرا؟ مشکل کجاست و راه حلش؟خب قطعا چاپ کردن کتاب برای هر نویسنده‌ای خیلی مهمه، چون ارزش نوشته‌هاش رو بالاتر میبره اما الان جوری شده که یک نویسنده برای خونده شدن آثارش باید دست به دامن فضای مجازی بشه و یک مخاطب برای خوندن یک اثر هم فقط سراغ فضای مجازی میاد. شاید یکی از مشکلاتش هزینه‌های زیاد برای چاپ و حتی خرید کتاب باشه که گریبانگیر من هم شده.
2- تا حالا برای نوشتن با مشکل مواجه شدید؟ چه مشکلی؟ راه حلش؟ قطعا هر نویسنده‌ای چه حرفه‌ای و چه تازه کار مثل من یه جایی گیر میکنه، اکثرا توی ایده، محتوا و سیر رمان. بهتره که قبل از شروع مدتها روش فکر و تحقیق بشه و بعد نویسنده بره سراغ چک نویس، اون قدر بنویسه و رها...

آخرین ویرایش
امضا : لآجِوَرْد

طاهره خالدی

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
156
پسندها
1,422
امتیازها
9,763
مدال‌ها
9
سطح
8

من اسم خودم رو نمیتونم نویسنده بزارم چون تازه کارم و هنوز رمان اولم هم تمام نشده ولی میخوام نظرم رو بگم.
من نوشتن توی مجازی رو ترجیح میدم، چاپ یه اثر هزینه زیادی داره که خیلی‌ها از پس اون برنمیان. در ضمن درحال حاضر خیلی ها به کتاب‌های الکترونیک رو اوردن راحت توی موبایل یا تبلتشون دانلود میکنن همه جا همراهشونه و ناچار به حمل یه کتاب چند صد صفحه ای نیستن در ضمن قیمت کاغذ بالا رفته...من یادمه چند سال پیش کتاب میخریدیم زیر بیست تومن...من میرفتم کتاب فروشی نصف کتاب فروشی رو بار میزدم میوردم ولی الان یه کتاب هفتاد هشتاد تومن بیشتره...اونم کتابی که نمیدونی ارزشش رو داره بخری یا نه.الان کتاب‌هایی که تو مجازی...

آخرین ویرایش

Mahtab Rezayat

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
667
پسندها
7,931
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

- به عنوان یه نویسنده نوشتن در مجازی رو ترجیح می دید یا چاپ؟
چاپ
چرا؟
چون اکثر مردم به قلم رمان‌های چاپی، اعتماد بیشتری دارند.
مشکل کجاست و راه حلش؟
راه‌حلش اینه که سطح قلممو افزایش بدم.
2- تا حالا برای نوشتن با مشکل مواجه شدید؟
آره.
چه مشکلی؟
فکرم خسته بوده برای نویسندگی
راه حلش؟
راه حل خودم توی اون موقعیت، این بوده که نوشتن رو به یه زمان دیگه اختصاص بدم.
3- چقدر نظر خواننده براتون مهمه؟

خیلی زیاد.
چرا؟
چون نوشته‌م باید به چشم خواننده، خوب بیاد.

همون‌طور که مردم اطراف، خوب و بد دارند، نویسندگان هم خوب و...

امضا : Mahtab Rezayat