مصاحبه غلامرضا محمدی: من بهتر از ویلموتس نتیجه می‌گرفتم!

• نویسنده موضوع ELHAMrr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 128
  • کاربران تگ شده هیچ

ELHAMrr

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
27/7/20
ارسالی‌ها
3,304
پسندها
11,005
امتیازها
39,473
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد (که البته با فرنگی‌کاران زیاد شوخی می‌کند و کشتی را فقط کشتی آزاد می‌داند) همیشه فرد مناسبی برای مصاحبه است. دارنده ۴ مدال جهانی کشتی حالا سکاندار تیم ملی کشتی آزاد است، اما ورزش‌های دیگر از جمله فوتبال، والیبال و بسکتبال را خیلی خوب دنبال می‌کند. با شاغلام کشتی درباره همه چیز حرف زدیم و نتیجه‌اش مصاحبه‌ای خواندنی شد که پیش روی شماست. این گفت‌وگو را از دست ندهید.

برای شروع گفت‌وگو از زندگی کرونایی بگویید. این ۸ ماه چگونه گذشت؟
مثل بقیه در خانه مانده‌ام. البته من در خانه فضایی برای بدنسازی درست کرده‌ام و در خانه ورزش هم می‌کردم.

این خانه‌نشینی سبک زندگی و ساعت خواب شما را هم تغییر داده؟
بله. همه همین‌طور شده است.

این تغییر سبک، تغیر ذائقه هم به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ELHAMrr

ELHAMrr

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
27/7/20
ارسالی‌ها
3,304
پسندها
11,005
امتیازها
39,473
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
وضعیت تیم ملی فوتبال را چطور می‌بینید؟
تا زمانی که مدیریت در سطح کلان اصلاح نشود، اوضاع همین است. زمانی ژاپن آرزو داشت به جام جهانی برسد؛ به دلیل مدیریت درست، حالا پای ثابت همه جام‌های جهانی هستند. قرارداد ویلموتس اوج فاجعه مدیریت در فوتبال بود. ۷۰ میلیارد گرفت و بیش از ۲۰۰ میلیارد هم برای خودش و همکارانش می‌خواهد؛ برای فقط ۴۰ روز؟ من بالای سر تیم ملی بودم بهتر از ویلموتس نتیجه می‌گرفتم. هنگ‌کنگ و کامبوج را قطعاً می‌بردیم و مقابل بحرین و عراق هم نمی‌باختیم. با این بازیکنان اگر بدون مربی هم بازی می‌کردیم بهتر نتیجه می‌گرفتیم. من به اخلاق کی‌روش کاری ندارم، اما حقیقت را باید گفت. او برای هر بازی تاکتیک مشخص آن بازی را داشت. ما در زمان کی‌روش به هیچ تیم آسیایی نباختیم. او به فوتبال ما کمک...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ELHAMrr