گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان نفرین دث‌ساید | Death Stalker کاربر انجمن یک رمان

Dark night

مدیر بازنشسته سینما
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,451
پسندها
18,545
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

خوب خوب! اسلام علیک یا ممد!

من همونیم که گفتم چون داستانت طولانیه نمیخونم ولی الان اولین نفریم که پارتات رو میخونم که این یه دلیل داره، انقدر خوبه که نمیتونی ازش دل بکنی!

این از این!
میریم برا توصیفات! خوب من اهل نقد و اینا نیستم برا همین هرچی به ذهنم بیاد میگم!

توصیفات رو قبلا گفتم که با وجود کم بودنشون بازم به اندازه هست و با همون توصیفات کم میتونی تصور کنی که خوبه ولی حس میکنم این دو سه پارت اخر که گذاشتی توصیفاتت کم شد!
مثلا اینا یه دفعه از کجا نازل شدن!؟ چی شد!؟ چطور پیداشون کردن!؟ انگار فقط خواستی یه توضیح درمورد پیدا شدن مادر کال و رنی بدی و تمام! یکم بیشتر روی اون پارتا کار کن!

از اونجایی که من خیلی فضولم! تقریبا تا تونستم آمارت رو درآوردم!! و فهمیدم که خیلی اهل فیلم و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Dark night

Death Stalker

میم‌ساز انجمن + نویسنده انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
خوب خوب! اسلام علیک یا ممد!

من همونیم که گفتم چون داستانت طولانیه نمیخونم ولی الان اولین نفریم که پارتات رو میخونم که این یه دلیل داره، انقدر خوبه که نمیتونی ازش دل بکنی!
این از این!
میریم برا توصیفات! خوب من اهل نقد و اینا نیستم برا همین هرچی به ذهنم بیاد میگم!
توصیفات رو قبلا گفتم که با وجود کم بودنشون بازم به اندازه هست و با همون توصیفات کم میتونی تصور کنی که خوبه ولی حس میکنم این دو سه پارت اخر که گذاشتی توصیفاتت کم شد!
مثلا اینا یه دفعه از کجا نازل شدن!؟ چی شد!؟ چطور پیداشون کردن!؟ انگار فقط خواستی یه توضیح درمورد پیدا شدن مادر کال و رنی بدی و تمام! یکم بیشتر روی اون پارتا کار کن!
از اونجایی که من خیلی فضولم! تقریبا تا...

امضا : Death Stalker

Dark night

مدیر بازنشسته سینما
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,451
پسندها
18,545
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

درود بر شما دوست گرامی که تا این‌جای رمان هستی و انشالله در چهار صد پارت بعدی هم باشید :spiteful:
آره یه چیزایی بهم الهام شدن که توصیفات پارت آخر کم شده بودن و به زودی تعمیر و بازسازی خواهند شد.
اون قضیه‌ی پیدا کردن و اینا هم که مایک گفت، یه ردیاب به نوت بی وصل کرده بودن. از همون بیلبیلک‌های کریس.
اون قضیه‌ی عاشقانه هم که دیگه حرفی باقی نمی‌مونه.
اون قضیه‌ی سنجاب‌ها در اصل متعلق به استاد شروین بوده که یه ماموریت کاملش به خاطر یه عده سنجاب کامل به هم خورد و از همون موقع این تیکه کلام به وجود اومد. بعدش که کریس دستیارش شد اونم این تیکه کلام رو یاد گرفت و بعدها به گروهش منتقل شد.
در واقع رمان روی توی یه شبکه اجتماعی دیگه که حدود دو یا...

آخرین ویرایش
امضا : Dark night

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,510
پسندها
18,749
امتیازها
43,073
مدال‌ها
17
سطح
24

درووووود به دث استاکر خوش قلم و محترم_اما همزمان خیلی میم و سم
حیفه تگ میم ساز انجمن نیست که بهت بدن_به جز تگ نویسنده انجمن که لیاقتش رو داری کاملا_
خب البته خود منم چندتایی میم از رمانت (بخصوص سر اون پاستیل خرسی) ساخته بودم
نقاط قوتت قلمت، شخصیت پردازیت، تحقیق و شناخت خوب درمورد لوکیشن رمان، صحنه های طنز و مهم تر از همه شخصیت خاص و کراش کریسه :)
که البته حس میکنم همچین شبیه خودتم هست چون همزمان هم خیلی مورد اعتماد و احترام، خوف و خفن و باهوشه، و هم خیلی کاراکتر سمی داره
و درمورد ایراد...قلم و نوشته ات که هیچ ایرادی نداره اما یه سری مواردی که تو این سیزده صفحه ای که از رمانت خوندم اینا به چشمم اومد:
- به جز تام بقیه اعضای تو تیم کریس خیلی یکدفعه ای اومدن و اصلا از هم تشخیصشون نمیدادم
-...

آخرین ویرایش
امضا : ~Deku

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
درووووود به دث استاکر خوش قلم و محترم_اما همزمان خیلی میم و سم
حیفه تگ میم ساز انجمن نیست که بهت بدن_به جز تگ نویسنده انجمن که لیاقتش رو داری کاملا_
خب البته خود منم چندتایی میم از رمانت (بخصوص سر اون پاستیل خرسی) ساخته بودم
نقاط قوتت قلمت، شخصیت پردازیت، تحقیق و شناخت خوب درمورد لوکیشن رمان، صحنه های طنز و مهم تر از همه شخصیت خاص و کراش کریسه :) که البته حس میکنم همچین شبیه خودتم هست چون همزمان هم خیلی مورد اعتماد و احترام، خوف و خفن و باهوشه، و هم خیلی کاراکتر سمی داره
و درمورد ایراد...قلم و نوشته ات که هیچ ایرادی نداره اما یه سری مواردی که تو این سیزده صفحه ای که از رمانت خوندم اینا به چشمم اومد:
- به جز تام بقیه اعضای تو تیم...

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,313
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

خب، سلام بر میم‌ساز کبیر و منور کننده‌ی انجمن(نباید اینقدر تعریف تمجید کنم...)
والا منم جزو همون گروهی‌ام که می‌گفت نه این خیلی زیاده نمی‌خونمش، اما الان بدجور تو جَو رمان فرو رفته و دیگران هم به خوندنش دعوت می‌کنه.
حرف خاصی جز حرفای تکراری که حرف از بی‌نظیر بودن و عالی و خوش‌قلم بودن میزنن ندارم چون جز اینم نیست. اما چیزی که باعث شد بیام گفتمان و پیام بدم اینه که پارت ۱۷۷ بدجور درگیرم کرد، خیلی تاثیرگذار و عمیق بود، در واقع بهترین پارتی بود که تا اینجا از رمانت خوندم.(شایدم چون آهنگ Another love گذاشته بودم اینقدر تاثیرش بیشتر بود!)
و اینکه، رمانتو میخوای چیکار کنی؟ چاپش کنی یا آنلاین؟

موفق باشی :flowersmile:

آخرین ویرایش

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
خب، سلام بر میم‌ساز کبیر و منور کننده‌ی انجمن(نباید اینقدر تعریف تمجید کنم...)
والا منم جزو همون گروهی‌ام که می‌گفت نه این خیلی زیاده نمی‌خونمش، اما الان بدجور تو جَو رمان فرو رفته و دیگران هم به خوندنش دعوت می‌کنه.
حرف خاصی جز حرفای تکراری که حرف از بی‌نظیر بودن و عالی و خوش‌قلم بودن میزنن ندارم چون جز اینم نیست. اما چیزی که باعث شد بیام گفتمان و پیام بدم اینه که پارت ۱۷۷ بدجور درگیرم کرد، خیلی تاثیرگذار و عمیق بود، در واقع بهترین پارتی بود که تا اینجا از رمانت خوندم.(شایدم چون آهنگ Another love گذاشته بودم اینقدر تاثیرش بیشتر بود!)
و اینکه، رمانتو میخوای چیکار کنی؟ چاپش کنی یا آنلاین؟

موفق باشی :flowersmile:
تشکر برای وقتی که...

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,510
پسندها
18,749
امتیازها
43,073
مدال‌ها
17
سطح
24

سلام
اون بخشایی که به گذشته کریس اشاره شده بود کلا دیگه تو رمان نیستن؟ وقتی همکلاسیا راجب پسری که با خودش حرف میزنه رو لباسش نمیدونم چی چی نوشته و تیمارستان بوده و اینا، یا اونجایی که با هیزل حرف میزد یاد پدر مادرش افتاد یه لحظه غمگین شد...
تو این ویرایش دیگه رد پایی از گذشته کریس نیست کلا؟

امضا : ~Deku
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام
اون بخشایی که به گذشته کریس اشاره شده بود کلا دیگه تو رمان نیستن؟ وقتی همکلاسیا راجب پسری که با خودش حرف میزنه رو لباسش نمیدونم چی چی نوشته و تیمارستان بوده و اینا، یا اونجایی که با هیزل حرف میزد یاد پدر مادرش افتاد یه لحظه غمگین شد...
تو این ویرایش دیگه رد پایی از گذشته کریس نیست کلا؟
سلام
نه اوصولا
توی نسخه‌ی ویرایش شده ،گذشته‌ی کریس به صورت مقدمه برای فصل‌هایی که در موردش هست روایت میشه و یه فلش بک‌هایی به گذشتش داره