گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان نفرین دث‌ساید | Death Stalker کاربر انجمن یک رمان

Wang'羡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/11/20
ارسالی‌ها
426
پسندها
14,796
امتیازها
32,573
مدال‌ها
19
سطح
19

سلووم..

اول از همه، توصیفاته که من به شدت دوست داشتم یعنی انقد قشنگ و قوی توصیف کرده بودی که گاهی از تعجب همینطوری خشکم میزد!
شخصیت پردازی حرف نداشت. علایق و سلایقی که توصیف میکردی طوری بود که داستان رو کامل تر و قشنگ تر میکرد اصلا حس جالبی به رمان داده بود
و یه چیزی.. فکر کنم تو خودت از چیزایی که عاشقانه‌ان یا غمگینن خوشت نمیاد مثلا رمانا یا داستانا؛ انگاری این رو توی بخشی از رمانم آورده بودی مثلا پارتای 92 و 93 که نشون میدی مایک از عاشقانه و غمگین خوشش نمیاد یا متنفره.. و حتی یه کارایی هم کرده!
و در آخر.. قسمتی که هیزل و کریس توی کارخونه بودن و یه موجود جلوشون ظاهر شد و.. اینا که بعدش کریس مجبور شد اون سپر محافظتی رو برای هیزل فعال کنه و خودش آسیب دید به شدت بد بود و اولین بار...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Wang'羡

Death Stalker

میم‌ساز انجمن + نویسنده انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلووم..

اول از همه، توصیفاته که من به شدت دوست داشتم یعنی انقد قشنگ و قوی توصیف کرده بودی که گاهی از تعجب همینطوری خشکم میزد!
شخصیت پردازی حرف نداشت. علایق و سلایقی که توصیف میکردی طوری بود که داستان رو کامل تر و قشنگ تر میکرد اصلا حس جالبی به رمان داده بود
و یه چیزی.. فکر کنم تو خودت از چیزایی که عاشقانه‌ان یا غمگینن خوشت نمیاد مثلا رمانا یا داستانا؛ انگاری این رو توی بخشی از رمانم آورده بودی مثلا پارتای 92 و 93 که نشون میدی مایک از عاشقانه و غمگین خوشش نمیاد یا متنفره.. و حتی یه کارایی هم کرده!
و در آخر.. قسمتی که هیزل و کریس توی کارخونه بودن و یه موجود جلوشون ظاهر شد و.. اینا که بعدش کریس مجبور شد اون سپر محافظتی رو برای هیزل...

امضا : Death Stalker

Dark night

مدیر بازنشسته سینما
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,451
پسندها
18,545
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

سلام علیکم
راستش داستانت یکم صفحاتش طولانی هس برا همین کلا ۱۴ صفحه رو خوندم
ولی واقعا زیبا توصیف کردی یعنی هرچیزی رو به اندازش ولی درست که ادم کاملا میتونست با همون توصیفات کم همه چیز رو درست تصور کنه
من الان سه ساله رمان میخونم و شما دومین نویسنده‌ای هستین که چنین قلم زیبایی داشتین که باعث بشه خواننده نتونه از داستان دل بکنه
فقط بعضی قسمت‌ها جملات رو داغون مینوشتی که زیاد مهم نیس
قسمت‌هایی که کریس با اون موجودات مبارزه میکرد جوری بود که چشمام به صفحه گوشی چسبیده بود و نمیتونستم ولش کنم!
و اینکه کی تموم میشه چون میخوام پی‌دی‌افش رو دانلود کنم و سر وقت مناسب بخونمش
و درآخر همیشه قلمت ماندگار باشه

آخرین ویرایش
امضا : Dark night

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام علیکم
راستش داستانت یکم صفحاتش طولانی هس برا همین کلا ۱۴ صفحه رو خوندم
ولی واقعا زیبا توصیف کردی یعنی هرچیزی رو به اندازش ولی درست که ادم کاملا میتونست با همون توصیفات کم همه چیز رو درست تصور کنه
من الان سه ساله رمان میخونم و شما دومین نویسنده‌ای هستین که چنین قلم زیبایی داشتین که باعث بشه خواننده نتونه از داستان دل بکنه
فقط بعضی قسمت‌ها جملات رو داغون مینوشتی که زیاد مهم نیس
قسمت‌هایی که کریس با اون موجودات مبارزه میکرد جوری بود که چشمام به صفحه گوشی چسبیده بود و نمیتونستم ولش کنم!
و اینکه کی تموم میشه چون میخوام پی‌دی‌افش رو دانلود کنم و سر وقت مناسب بخونمش
و درآخر همیشه قلمت ماندگار باشه
تشکر برای وقتی که گذاشتین...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,313
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام
خب من زیاد از رمانتو مخصوصا الان که یه ویرایش عالی زدی، نخوندم. اما سر همین چند پست اول جذب شدم. (دوست دارم بخونم البته نمی‌دونم وقت کنم یانه-_- چاپش کن اونوقت کیفش بیشتره به دوستامم پیشنهاد میکنم)
از توصیف، نثر، شخصیت پردازی و همه اینا بگذریم که خیلی دوست داشتنی بود، من به شخصه عاشق لوکیشن‌خارجیش شدم:}
تمام صحنه‌ها قابل تصوره و خلاصه که عالی بود! ولی بین تمام رمانای انجمن، اینکه لوکیشن‌خارجی هست متفاوت و خاصش کرده بخاطر همینه من همش رمان خارجی میخونم:1061:
موفق باشی!
کتابت چاپ شد خریدارم...
راستی در جلدهای دیگه ژانر اساطیری هم داری؟

آخرین ویرایش

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام
خب من زیاد از رمانتو مخصوصا الان که یه ویرایش عالی زدی، نخوندم. اما سر همین چند پست اول جذب شدم. (دوست دارم بخونم البته نمی‌دونم وقت کنم یانه-_- چاپش کن اونوقت کیفش بیشتره به دوستامم پیشنهاد میکنم)
از توصیف، نثر، شخصیت پردازی و همه اینا بگذریم که خیلی دوست داشتنی بود، من به شخصه عاشق لوکیشن‌خارجیش شدم:}
تمام صحنه‌ها قابل تصوره و خلاصه که عالی بود! ولی بین تمام رمانای انجمن، اینکه لوکیشن‌خارجی هست متفاوت و خاصش کرده بخاطر همینه من همش رمان خارجی میخونم:1061:
موفق باشی!
کتابت چاپ شد خریدارم...
راستی در جلدهای دیگه ژانر اساطیری هم داری؟
سلام تشکر از وقتی که گذاشتین و خوندین، انشالله برای چاپ هم میره
بله تو...

Dark night

مدیر بازنشسته سینما
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,451
پسندها
18,545
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

یه سوال!
ربطی به این جلد و گفتمان آزاد نداره ولی درهرحال
این الان جلد چنده!؟ یک؟ دو؟ چند!؟
اگه جلد یک هست که هیچ
اگه دو هست جلد یکش کجاست!؟ کجا باید پیداش کنم؟

امضا : Dark night

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
یه سوال!
ربطی به این جلد و گفتمان آزاد نداره ولی درهرحال
این الان جلد چنده!؟ یک؟ دو؟ چند!؟
اگه جلد یک هست که هیچ
اگه دو هست جلد یکش کجاست!؟ کجا باید پیداش کنم؟
جیلد یکه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,313
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام خسته نباشید.
من بعد از این همه مدت فقط تونستم دو صحفه بخونم! ولی یه سری نکته هست که می‌خوام بگم.
۱. تو شرایطی که کریس هست نمیتونه روی تشکر یه دختره از ناکجاآباد تمرکز کنه، اونم وقتی داره جونش درمیاد و مادر و پدرش در وضعیت وحشتناکین.
۲. تو شرایط اکشن نباید زیاد توصیف به کار ببری، باید تا حد امکان جملاتت رو کوتاه کنی تا سیرت تند بشه و اکشن به نظر بیاد و بعد از قسمت های مبارزه و هیجانی رمان، سیرت نرمال بشه. توی مبارزه، لحظات مرگ و زندگی و اینا سیرت کند بود که باعث میشه خیلی همه چیز اکشن و هیجان انگیز دیده نشه.
۳. حقیقتاً کریس رو خیلی قهرمانانه جلوه دادی=/ خیلی مُخ، خیلی قوی، خیلی خاص...
حتی اگه اینطور باشه هم نباید با لفظت این رو نشون بدی. بعد اینکه حرکات و حرفای کریس یکم غیرعادی بود،...

آخرین ویرایش

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,317
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام خسته نباشید.
من بعد از این همه مدت فقط تونستم دو صحفه بخونم! ولی یه سری نکته هست که می‌خوام بگم.
۱. تو شرایطی که کریس هست نمیتونه روی تشکر یه دختره از ناکجاآباد تمرکز کنه، اونم وقتی داره جونش درمیاد و مادر و پدرش در وضعیت وحشتناکین.
۲. تو شرایط اکشن نباید زیاد توصیف به کار ببری، باید تا حد امکان جملاتت رو کوتاه کنی تا سیرت تند بشه و اکشن به نظر بیاد و بعد از قسمت های مبارزه و هیجانی رمان، سیرت نرمال بشه. توی مبارزه، لحظات مرگ و زندگی و اینا سیرت کند بود که باعث میشه خیلی همه چیز اکشن و هیجان انگیز دیده نشه.
۳. حقیقتاً کریس رو خیلی قهرمانانه جلوه دادی=/ خیلی مُخ، خیلی قوی، خیلی خاص...
حتی اگه اینطور باشه هم نباید با لفظت این رو...