مقاله مقاله روانشناسی: آموزش هواپونوپونو

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 178
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
آیا در مورد هواپونوپونو ( یا هواوپونوپونو ) و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند. چند سال پیش با این روش بومیان هاوایی آشنا شدم و شروع به تمرین کردم و نتایج برایم شگفت انگیز بود. آیا شما هم در زندگی خود به معجزه نیاز دارید؟
اگر تازه با این موضوع آشنا شده باشید ، چیزی که احتمالا دارید بش فکر می کنید این است که چطور ممکن است. چطور ممکن است که به منظور شفای دیگران ، خودتان را شفا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
هواپونوپونو چیست؟
اگر بخواهیم به طور سطحی نگاه کنیم ، فهمی که اکثر مردم دنیا نسبت به هواپونوپونو دارند ، یک جور تکرار ذکر است. تکرار مداوم کلماتی که موجب پاکسازی ذهنی و معنوی می شود. از این نظر می توان آن را با تکنیک های بودایی برای پاکسازی کارما مقایسه کرد. در پاسخ به سوال ” هواپونوپونو چیست ” باید گفت که یک روش آمرزش و اصلاح است برای پاک کردن افکار و خاطرات و آلودگی های درونی که منشاء مشکلات و ناملایمات دنیای بیرون ما هستند.
طبق خیلی از تمرین های روحی و دعاهای معنوی ، مانند مراقبه و مدیتیشن، روش انجام هواپونوپونو فقط برای زمانی نیست که در بحرانی قرار دارید. در واقع این روش را به طور مرتب انجام میدهید، برای پیشگیری از بحران هایی که قراره بوجود بیاد. همینطور در کنار...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
مرحله اول : توبه – متاسفم
در این مرحله ، خودتان را مسئول همه اتفاقات می دانید، حتی اگر احساس کنید که به شما ربطی ندارد. وقتی که این موضوع را درک کردید ، احساس تاسف کردن و گفتن “متاسفم” برایتان عادی می شود. به عنوان مثال: اگر من بشنوم جایی گردباد آمده و باعث ویرانی شده. احساس تاسف می کنم که چیزی در وجودم من هست که باعث این مشکل شده. اگر بشنوم که پای کسی شکسته ، در ذهنم می گویم متاسفم ، چون من مسئول این اتفاق هستم. براتون عجیبه نه! برای من هم همینطور بود ولی الان عادی شده چون این مسئله را درک کردم که تمام ما یکی هستیم و به ظاهر جداییم. تمام مشکلات در درون همه ما ریشه دارد.
می دونم ممکنه سخت باشه که قبول کنید مسئول تمام مشکلات بیرون از خودتون هستید. پس در اول...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
هو اوپونوپونو روش نزدیک شدن به خداست نه روش رسیدن به خواسته ها.
هر چی که در این روش میگید و هر کاری که میکنین یا هر چیزی که میخورین برای نزدیکی به خداست. هر چی هم که میگین خطاب به خداست. هر چیزی که می بینین یا نمی بینین بهانه ای برای نزدیکی به خداست. این روش اصلاً برای رسیدن به خواسته ها نیست. اما یک امای بزرگ هم دارد!

وقتی به خدا نزدیک میشین دنیا یه جورایی میچرخد (نمیدونم و نمیدونید چه جوری) که در خیلی از موارد به خواسته تون میرسید. چه جوری؟ هیچ کسی نمیدونه. همیشه؟ نه، ولی خیلی وقت ها.

ارتباط با خدا هم یک نکته اساسی یا به قول خودمون یک فوت کوزه گری دارد. این نکته را دکتر هولن بارها تکرار میکند. ولی کمتر کسی متوجهش میشود. برای این که همه فکر میکنن که این روش دستیابی به...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
چگونه به آرامش درونی می رسی ؟
چند سال پیش ، وقتی که سفرِ هواپونوپونو را شروع کردم ، یادم میاد از من پرسیده شد، چگونه به آرامش درونی می رسی ؟ اون موقع توی ذهنم گفتم: هم، چه سوال عجیبی! من به سمینار هواپونوپونو آمده ام چون پول کافی برای خودم و خانواده ام ندارم. آمده ام تا بپرسم چرا همیشه در روابطم با اطرافیانم مشکل دارم. خیلی سوالات داشتم که دنبال جوابش بودم ولی دنبال آرامش درونی نبودم! دنبال ثروت برای خانواده ام بودم و ارتباط مناسب با آنها.
دکتر ایهالیکالا هولن (Ihaleakala Hew Len) می گفت مورِنا نالاماکو (استادش بوده) یه بشقاب روی میزش بوده که روش نوشته بوده “آرامش از من آغاز می شود”. چند سال طول کشید تا بفهمم دستیابی به آرامش در زندگی و خانوادگی ام...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
صدای خدا
این بخش می خواهم داستان پاکسازی خانم جوانی رو بنوسیم به نام سونیا. کسی که در نوشته هاش زندگی خودش را با سیندرلا مقایسه می کنه.
هواپونوپونو وقتی وارد زندگی سونیا شد که هیچ نوری در آخر تونل زندگیش نمی دید. اتفاقی با این روش آشنا میشه و زندگیش به شکل فوق العاده ای تغییر می کنه. آرامشی که مدتها به دنبالش بود را پیدا می کنه. با شاهزاده ی رویاهاش ازدواج میکنه و خداوند بهش دو دختر زیبا هدیه میده که اون دو رُز دوست داشتنی هر روز زندگیش را شاد می کنند.
“پاکسازی بیشتر – معجزه بیشتر” ، این جمله سونیا بود و منم باهاش کاملا موافقم. داستان را اینجا از زبان خودش نقل می کنم :

می تونم صداش رو بشنوم
در اول سفرم با هواپونوپونو...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا