گفتگوی آزاد اگر دختری، دوست داری پسر بشی یا برعکس؟!

• نویسنده موضوع NEGIN BARZAN~
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 70
  • بازدیدها 1,920
  • کاربران تگ شده هیچ

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,371
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
حس مشاور بودن بهم دست داد، منم با کمال میل، بهش دست دادم! آها ی چیز دیگ، دختر بودن عیب نیست، دختر بودن تو جامعه‌ی ما سخته! دختر بودن تو فرهنگ ما غیر قابل تحمله! دختر بودن تو کشور ما، باعث میشه عقده‌ای بشیم! همین دخترهایی که هر روز صدتا دوست پسر عوض میکنن، دلشون آزادی میخواد! درسته، عقده‌ست، همه‌ی این‌ها عقد‌ه‌هاییه ک توی دلمون تلنبار شده! هه هه! واقعا الان فکر کنم پسرها باید قدر خودشون رو بیشتر بدونن، حداقل تو جامعه‌ی ما!
ما هم میدونیم و بالاخره، جنسیتیه ک خدا بهمون داده، ازش تا پای مرگمون مراقبت میکنیم!!!

امضا : NEGIN BARZAN~

SHAHIN

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/3/20
ارسالی‌ها
15
پسندها
611
امتیازها
3,603
مدال‌ها
6
سطح
7

حس مشاور بودن بهم دست داد، منم با کمال میل، بهش دست دادم! آها ی چیز دیگ، دختر بودن عیب نیست، دختر بودن تو جامعه‌ی ما سخته! دختر بودن تو فرهنگ ما غیر قابل تحمله! دختر بودن تو کشور ما، باعث میشه عقده‌ای بشیم! همین دخترهایی که هر روز صدتا دوست پسر عوض میکنن، دلشون آزادی میخواد! درسته، عقده‌ست، همه‌ی این‌ها عقد‌ه‌هاییه ک توی دلمون تلنبار شده! هه هه! واقعا الان فکر کنم پسرها باید قدر خودشون رو بیشتر بدونن، حداقل تو جامعه‌ی ما!
ما هم میدونیم و بالاخره، جنسیتیه ک خدا بهمون داده، ازش تا پای مرگمون مراقبت میکنیم!!!
همه ی حرف شما درسته منم قبولشون دارم اینم بخاطر اینه که مردم سواد انچنانی ندارن نه اینکه خدایی نکرده بی سواد باشن نه بخاطر طرز فکر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,371
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
همه ی حرف شما درسته منم قبولشون دارم اینم بخاطر اینه که مردم سواد انچنانی ندارن نه اینکه خدایی نکرده بی سواد باشن نه بخاطر طرز فکر ویکسری باور واعتقادهای نادرسته تقصیر خودشونم نیست چون کسی نبوده که روش درستشو بهشون اموزش بده بفهمونه اگر کسی هم باشه که بهشون بگه بجای اینکه درستشو بفهمن یه مشت اراجیف بهش میگن ،میگن ازراه منحرف شده
میگم دیگه! توی جامعه‌ی ما اونقدر فکرها خرابه، که اگر یک قدم... تنها یک قدم پات رو خلاف و کج بذاری، اونقدر بهت سرکوفت میزنن که حالت از زندگی به هم بخوره! باید صاف بری، صاف بیای!
آرع، درسته، تو جامعه‌مون نمیگم مدرن باشیم و چمیدونم دوست پسر یا دوست دختر داشتن، مد روزه و باید آزاد آزاد باشیم، نه! اما با حرف،...

Mahtab Rezayat

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
668
پسندها
7,931
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

من دختر بودنمو دوست دارم.
این دنیای زودگذر و مزخرف باعث شده بعضی از دخترا دوست داشته باشن یه جنسیت دیگه داشته باشن.
دخترا ظاهر ظریف و دوست داشتنی تری نسبت به پسرا دارن.
من خدا رو شکر میکنم که دختر هستم

امضا : Mahtab Rezayat

Mahtab Rezayat

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
668
پسندها
7,931
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

همه ی حرف شما درسته منم قبولشون دارم اینم بخاطر اینه که مردم سواد انچنانی ندارن نه اینکه خدایی نکرده بی سواد باشن نه بخاطر طرز فکر ویکسری باور واعتقادهای نادرسته تقصیر خودشونم نیست چون کسی نبوده که روش درستشو بهشون اموزش بده بفهمونه اگر کسی هم باشه که بهشون بگه بجای اینکه درستشو بفهمن یه مشت اراجیف بهش میگن ،میگن ازراه منحرف شده
حالا خوبه ایران میگن دختر باید پوشیده باشه...
کشورهای خارجی به دختر به چشم یه چیز دیگه نگاه میکنن!!!! منظورمو میفهمی؟ نمیخوام زیاد بحث منشوری شه البته.

Mahtab Rezayat

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
668
پسندها
7,931
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

میگم دیگه! توی جامعه‌ی ما اونقدر فکرها خرابه، که اگر یک قدم... تنها یک قدم پات رو خلاف و کج بذاری، اونقدر بهت سرکوفت میزنن که حالت از زندگی به هم بخوره! باید صاف بری، صاف بیای!
آرع، درسته، تو جامعه‌مون نمیگم مدرن باشیم و چمیدونم دوست پسر یا دوست دختر داشتن، مد روزه و باید آزاد آزاد باشیم، نه! اما با حرف، با کمک کردن. اون دختری ک از ی پسر ضربه دیده، خودتون بیشتر زخمش رو با حرفاتون و رفتاراتون گسترش ندید. نمک نپاشید. اون بدبخت همینجوریشم، ضربه‌ی روحی و جسمی دیده! دیگه با بیرون انداختنش و ترد کردنش، دیگه واویلا!
جامعمون واقعا گل و بلبله! و اگر چند نفر مَرد، انسان، بودن که تا آخر پاشون می‌موندن و اگر اتفاق بدی برای ی دختر میوفتاد، بهش کمک می‌کردن،...

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,371
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
سرکوفت مردم چه اهمیتی داره.
اونا سزای کارشونو میبینن قطعا! من توجهی به این چیزا نمیکنم زیاد.
ضربه روحی جسمی هم به خاطر انتقادپیذیری‌ شدیدی هست که توی خونه و خونواده بهمون آموزش دادن!
ما باید سعی کنیم نسل جدید رو جوری بار بیاریم که انتقادهای نابه‌جا رو به خودشون نگیرند.
شاید اهمیت چندانی نداشته باشه، ولی مثلا دیدی خانواده‌ها میگن وای حالا مردم چی میگن، حالا میگن دختر فلانی اینجوری شده اونجوری شده!
رمان ئه... چی بود اسمش؟ آهان تا تباهی رو خوندید!؟ مهسیما رو با پرگل مقایسه کنید. نه اونجوری که خونواده‌ی مهسیما همش حرف مردم حرف مردم می‌کردن، نه اونجوری که خونواد‌ه‌ی پرگل، ازادش گذاشته بودن و باعث شد، پرگل دزدیده بشه و اگر مهسیما و...

MEH_SH

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
2/8/20
ارسالی‌ها
114
پسندها
375
امتیازها
2,863
مدال‌ها
5
سطح
5

میخوام پسر باشم

امضا : MEH_SH
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Sviam

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,313
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

من همینی ک هستمو دوست دارم
اگرم میگین پسر بودن مزایاش بیشتره بخاطر اینکه مزایای دختر بودنو نمیدونین
همینی ک هستی رو دوست داشته باش:)

Mahtab Rezayat

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
668
پسندها
7,931
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

شاید اهمیت چندانی نداشته باشه، ولی مثلا دیدی خانواده‌ها میگن وای حالا مردم چی میگن، حالا میگن دختر فلانی اینجوری شده اونجوری شده!
رمان ئه... چی بود اسمش؟ آهان تا تباهی رو خوندید!؟ مهسیما رو با پرگل مقایسه کنید. نه اونجوری که خونواده‌ی مهسیما همش حرف مردم حرف مردم می‌کردن، نه اونجوری که خونواد‌ه‌ی پرگل، ازادش گذاشته بودن و باعث شد، پرگل دزدیده بشه و اگر مهسیما و فرزام نمی‌رسیدن، ممکن بود الان فروخته بشه ب عرب‌ها! حد وسط! اگر دختری ضربه دید، مردم چی میگن، وای چی میشه و اینا... نگن! اینجوری زخمها بیشتر باز میشه!
آره دیگه
خانواده ها اصلا یه کاری میکنن دخترشون به حرف مردم اهمیت بده
و به قول تو زیادم نباید آزاد باشه آدم

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا