گفتگوی آزاد اگر دختری، دوست داری پسر بشی یا برعکس؟!

• نویسنده موضوع NEGIN BARZAN~
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 70
  • بازدیدها 1,919
  • کاربران تگ شده هیچ

Sviam

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/7/20
ارسالی‌ها
345
پسندها
11,186
امتیازها
27,783
مدال‌ها
16
سطح
19

ن.ع

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/12/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
247
امتیازها
1,003
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
با تمام سختی هایی که بهش تحمیل کردن یکبار هم دلم نخواست پسر شم اگر قراره موفقیتی اتفاق بیوفته با همین سختی ها و با همین جسم می‌خوام

امضا : ن.ع

ن.ع

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/12/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
247
امتیازها
1,003
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
با تمام سختی هایی که بهش تحمیل کردن یکبار هم دلم نخواست پسر شم اگر قراره موفقیتی اتفاق بیوفته با همین سختی ها و با همین جسم می‌خوام
اگر مشکلاتی هس شرایطو تغییر میدم نه خودمو

Nwginz

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/10/20
ارسالی‌ها
1,002
پسندها
5,095
امتیازها
23,673
مدال‌ها
16
سطح
12

بچه که بودم دوست داشتم. اما از بعد از دبیرستان نه دیگه

~HADIS~

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
1,283
پسندها
19,110
امتیازها
42,073
مدال‌ها
27
سطح
24

دختر بودنم و دوست دارم
اما شرایطی تو ایران حاکمه که باعث اسیب دیدن دختر از نظر روحی میشه
اگر این مسائل وجود نداشت شاید هر کسی از وجود خودش لذت بیشتری می‌برد

رویا بیدار

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/10/20
ارسالی‌ها
82
پسندها
437
امتیازها
3,013
مدال‌ها
8
سطح
6

مشکل اینه که هیچوقت برای هیچکس یه دختر با یه پسر برابر نیست دختر باید پاک بمونه برای شوهرش ولی هیشکی به اون پسری که هر غلطی می خواد می کنه نمیگه که باید برای زنش پاک بمونه حتی کشوری مثل پاکستان یه دختر قهرمان به نام ملاله داره که تونسته به شهرت جهانی برسه اما بیشتر دخترای همسن ملاله توی ایران به فکر ست کردن رنگ لاکشون با لباساشونن همون دخترا اعتراض می کنن که آزادی ندارن ایم عقده هم از کمبود میاد چه بسا اگر ماها هم آزادی داشتیم تعداد ملاله هامون زیاد بود، من دختر بودنمو دوست دارم اما دختر بودن توی یه کشوری که دختر و پسر برابر اند نه توی ایران توی ایران می خوام پسر باشم .

ن.ع

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/12/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
247
امتیازها
1,003
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
دقت کردین میگن زن‌ها، یا دخترها، ی جواهرن ک خیلی با ارزشن، اما نگاه کنید، جامعه‌مون رو! فلانی ب ی دختر توی مهمونی دست درازی میکنه، و دو روز دیگ وقتی ننه باباعهه میفهمن، مث آشغال با این دختر رفتار میکنن، چرا؟ چون دستمالی شده! فقط جامعه‌ی ماها! اون دخترم مشکلش چی بوده؟ فقط اطمینان نابه‌جا! اون پسر مث حیوون با اون دختر رفتار میکنه و عفتش رو ازش میگیره و خودش هم گورش رو گم میکنه و خوش و خرم ب گند کاری‌های خودش میرسه، اما اون دختر...
از خونواده ترد میشه، نمیتونه ازدواج کنه، همه اونو ب چشم ناپاک میبینن! آره، عفتش مهمه! اما چرا این رفتار رو میکنین؟ مگه اون آدم نیست؟ فقط هم کشور ما این‌جوریه! چرا کشورهای دیگه اینجوری نیست؟ مگه نمیگن دختر مث جواهر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ن.ع

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/12/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
247
امتیازها
1,003
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
مشکل اینه که هیچوقت برای هیچکس یه دختر با یه پسر برابر نیست دختر باید پاک بمونه برای شوهرش ولی هیشکی به اون پسری که هر غلطی می خواد می کنه نمیگه که باید برای زنش پاک بمونه حتی کشوری مثل پاکستان یه دختر قهرمان به نام ملاله داره که تونسته به شهرت جهانی برسه اما بیشتر دخترای همسن ملاله توی ایران به فکر ست کردن رنگ لاکشون با لباساشونن همون دخترا اعتراض می کنن که آزادی ندارن ایم عقده هم از کمبود میاد چه بسا اگر ماها هم آزادی داشتیم تعداد ملاله هامون زیاد بود، من دختر بودنمو دوست دارم اما دختر بودن توی یه کشوری که دختر و پسر برابر اند نه توی ایران توی ایران می خوام پسر باشم .
دوست عزیز چون اطلاع رسانی نمیشه ما دقیقا توی قرآن آیه داریم که...

ن.ع

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/12/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
247
امتیازها
1,003
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
دوست عزیز چون اطلاع رسانی نمیشه ما دقیقا توی قرآن آیه داریم که دخترپاک بر پسزر زناکار حرامه همپنین اگر کسی به دختری تهمت زد اولین راه اوردن چهار شاهد عینیه که غیر ممکنه و اگر شوهر دختر بود دومین راه قسم دختره نه هههیییییچچچ راه دیگه که خیلیا پیش کرفتن اگر کسی تهمت زد و دختر شاهد نداشت با هیچ دلیل دیگه ای وقتی دختر قسم میخوره قبول نیس و یباید در ملا عام حد بخوره اگه اجرا میکردن هیچ کثافتی جرات نمیکرد با دلایل من درآوردی تهمت بزنه در حالیکه تهمت زنا شقاوت ابدی وجهنم اجباری داری تو خیلی از آیه ها هم اومده اگر غیر اینه از کافری فرده اسلام واضح اینو گفته و دختر هاهم باید بدونن که حیای واقعی به روش های مسخرهی اثبات امروزی نیست
منظورم حد...

ن.ع

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/12/20
ارسالی‌ها
31
پسندها
247
امتیازها
1,003
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
وقتی کلاس یازدهم بودم بچه هایی که استرس کنکور داشتندو موهاشون بلند بود ریزش مو و خوره پیدا کرده بودند و موهاشون خیلی کوتاه نمیکردن از ترس مسخره شدن. من و دوستم مو هامونو کوتاه کردیم از بعدش خیلیا این کارو کردن و همو نا رفتن کمپ های درسی و که کسای دیگه هم توشون پیدا شد اینجوری شد که تو نسل ما کلا یک رسم که باعث آسیب مو ها میشد بهم خورد و ریزش و خوره مو ها هم متوقف شد میخوای کاری کنی شروع کن همین کارو با آرایشم کردم توی دورهمی ها و بیرون رفتنا انقد آرایش نکردیم من و دوستام که بقیه دوستامم دیگه نکردن این شد که خیلی از وقتشون رو که روی ظاهر میزاشتن و پول های که خرج میکردن ذخیره شد الان همشون مرتب و تمیزن و موفق. سرمایه ی زنده بودن رو دست کم نگیرین قربونتون بشم وقتتون رو روی اینکه قیافتون...

آخرین ویرایش

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا