گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان آخرین اَشوزُشت | م.قریشی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع ستین؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 299
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,056
پسندها
24,413
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• نویسنده موضوع
عنوان: آخرین اَشوزُشت
ژانر: #فانتزی #عاشقانه
نام نویسنده: م.قریشی
خلاصه:
زنگ خطر به صدا در می‌آید و ناقوس ترس، لرزه بر اندام‌ها می‌اندازد!
«مراقب باشید؛ اَشوزُشت در کمین است!»
و در آن هنگام که راز‌ها از خواب خرگوشی خود بیدار می‌شوند، انسانیت در تابوت‌های دست‌ساز می‌آرامد، بی‌اعتمادی سر به فلک می‌کشد و عشق در میان تار و پود محبت، مدفون می‌شود؛ او در میان انبوهی از کلمات رقصان، مستغرق می‌گردد!
نویسنده‌ای که با لغزاندن خودنویسی بر روی کاغذ نازک شیری‌فام، به درون قصه‌ی خود سفر کرده و برای نجات شخصیت‌های داستانش منتخب می‌شود.
لینک:

آخرین ویرایش
امضا : ستین؛

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,056
پسندها
24,413
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• نویسنده موضوع
«تمام دلخوشی یک سخنران، به گوش‌هایی هست که حرف‌هایش را می‌شنوند، امید یک نقاش به چشم‌هایی هست که اثرش را می‌کاوند و مسلماً تنها دلگرمی یک نویسنده به نگاه‌هایی‌ست که سطر به سطر نوشته‌هایش را می‌خوانند.»
ضمن تشکر و قدردانی از خوندن رمانم؛ امیدوارم که آخرین اشوزشت مورد قبولتون واقع شده باشه.
بنده، درخواستی از شما داشتم و اون درخواست این هست که اگر پیشنهاد، نظر و انتقادی دارید با من به اشتراک بذارید. نظرات شما عزیزان برای من ارزشمنده و بهم انگیزه‌ی نوشتن می‌ده!
و این‌که در هر رمانی، یک سری ایرادات نگارشی یا املایی و کلاً هر جور اشتباهاتی وجود داره و رمان من از این قاعده مستثنیٰ نیست؛ برای همین بسیار خوشحال می‌شم اگر در طول مطالعه متوجه‌ی چنین اشتباهاتی شدید، در همین گفتمان به من اطلاع...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Ghazaleh.Sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
17/3/19
ارسالی‌ها
1,010
پسندها
5,327
امتیازها
23,673
مدال‌ها
15
سطح
12

سلام نویسنده جان
رمان زیبایی داری؛ کلی بگم از نظر آرایه ها و توصیف و ترکیبات، خوب بود البته فراموش نکن که توصیفات زیادی باعث دلزدگی می شه.
بعضی کلمات املای درست نداشت و علائم نگارشی، توی این بخش باید علامت بدون فاصله از کلمه قبلش و با یه فاصله از کلمه بعدش باشه که شامل... هم می شه!
بخش ژانر، چون گفتی عاشقانه هم هست بهتره بیشتر توی داستان گفته بشه؛ الان تو صفحه نهم هستی ولی هنوز موضوع عاشقانه ای ننوشتی البته شاید باشه ولی خیلی کم رنگه(لطفا بهش توجه کن! ) گفتی رمان فانتزیه پس بیشتدش رو برای تخیل بذار؛ دل آشوب بمونه تو فضا، دلنواز برگرده به زمین!
درباره ی پایان رمان، اکثر رمان ها پایان خوش و خوبی داره پس به نظر من هم پایان خوش باشه و هم پایان تلخ البته این نظر منه!
راستی اون بخش اول هر فصل...

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,056
پسندها
24,413
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام نویسنده جان
رمان زیبایی داری؛ کلی بگم از نظر آرایه ها و توصیف و ترکیبات، خوب بود البته فراموش نکن که توصیفات زیادی باعث دلزدگی می شه.
بعضی کلمات املای درست نداشت و علائم نگارشی، توی این بخش باید علامت بدون فاصله از کلمه قبلش و با یه فاصله از کلمه بعدش باشه که شامل... هم می شه!
بخش ژانر، چون گفتی عاشقانه هم هست بهتره بیشتر توی داستان گفته بشه؛ الان تو صفحه نهم هستی ولی هنوز موضوع عاشقانه ای ننوشتی البته شاید باشه ولی خیلی کم رنگه(لطفا بهش توجه کن! ) گفتی رمان فانتزیه پس بیشتدش رو برای تخیل بذار؛ دل آشوب بمونه تو فضا، دلنواز برگرده به زمین!
درباره ی پایان رمان، اکثر رمان ها پایان خوش و خوبی داره پس به نظر من هم پایان خوش باشه و هم...

Ghazaleh.Sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
17/3/19
ارسالی‌ها
1,010
پسندها
5,327
امتیازها
23,673
مدال‌ها
15
سطح
12

سلام نویسنده جان
درباره ی اسم شاهزاده ی بی اسب جوبی، به نظر من یه اسم اساطیری یا تاریخی قدیمی بذار بد نیست. مثلا:
ارسلان یا اردلان یا....
یا یه اسم هم آوا مثل:
دانیار یا دارا یا داریوش یا کوروش...
البته این فقط نظر منه با این وجود خودت مختاری اسم شخصیت ها رو انتخاب کنی!

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,056
پسندها
24,413
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام نویسنده جان
درباره ی اسم شاهزاده ی بی اسب جوبی، به نظر من یه اسم اساطیری یا تاریخی قدیمی بذار بد نیست. مثلا:
ارسلان یا اردلان یا....
یا یه اسم هم آوا مثل:
دانیار یا دارا یا داریوش یا کوروش...
البته این فقط نظر منه با این وجود خودت مختاری اسم شخصیت ها رو انتخاب کنی!
سلام غزاله جان...درسته
باید گوگل سرچ کنم تا یه اسم اساطیری پیدا کنم...خیلی ممنونم از نظرت♥

PANIZ KARIMI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/11/20
ارسالی‌ها
474
پسندها
8,447
امتیازها
24,773
مدال‌ها
16
سطح
15

سلام سلام‌مجدداً
بسی خسته نباشی نویسنده‌ی خوشگلک...

من یه حجم زیادی از یه جایی به بعدِ رمانت رو نخوندم و این یعنی کامل نخوندمش؛ و اون زمون که خوندم هم هیچی از نقد و فلان و بیسار بلد نبودم و سرم نمی‌شد و الان هم دارم کاملا خارج از اینجور چیزها این حرف‌ها رو می‌زنم....
ولی با تمام این شرایط به عنوان به معنای واقعی زیبا و دلنشین بود و حتی الان هم اون حسِ خوب موقع خوندنش یادمه و خودش و داستانش تو ذهن و قلبم ماندگار شدن و یه قسمتی از این ماندگاری هم متعلق به اینه که یه نویسنده با زحماتش تونسته چنین چیزی خلق کنه؛ و من واقعا ازت برای این ماندگارِ خوشگل بسی متشکرم و بسی هم خداقوت میگم :405: :heart:

الان اگه خودم رو ول کنم فلانین‌خط صرفاً چرت و پرت میگم پس فقط در این حد بگم که بسی...

KiyaraSh

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/2/21
ارسالی‌ها
273
پسندها
6,909
امتیازها
21,013
مدال‌ها
11
سطح
11

درود بر نویسنده‌ی خلاق و خوش قلم
اول از همه یه تشکر ویژه بابت رمان زیباتون و همچنین خسته نباشید بابت وقتی که صرف نگارش رمان کردید و اثر زیبایی که حاصل شد.
خوشحالم که در طول این سفر کوتاه به دنیای اشوزشت همراهتون بودم و واقعا هم لذت بردم!
قلم خوبی دارید و امیدوارم راه نویسندگی رو ادامه بدید و همچنین موفقیت های روافزون کسب کنید :458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac::))

امضا : KiyaraSh
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.