تبریک تولد فرشته دوست داشتنی | SAN.SNI

• نویسنده موضوع Rikadow
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 68
  • بازدیدها 1,661
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

سلام سلاااااام
میخوام بدونید عاشق تک تکتونم و خداروهزارمرتبه شکر میکنم که چنین دوستان خوب و مهربان و صدالبته دوستداشتنی به من داده،گرچه جسمانی کنار هم نیستیم اما حضور قلب و محبت تک تکتونو درکنارم حس میشه:heart:

-رستا رستا رستاااااا خیلیییی عاشقتمممم،ممنونتم رفیق خوب من،مرسی زحمت هدیه ها ،کیک و هماهنگی رو برای من کشیدی و هیچوقتتتت لطفتو فراموش نمیکنم و تا همیشه دعا میکنم رفاقتمون پایدار بمونه(تم خیلی خفنی انتخاب کردی عاشقشم) [@lil_scary :heart: ]

- مهساجانم،خواهر مهربون و خوش قلب من از اینکه تورو درکنارخودم دارم خیلییی خوشحالم و میخوام بدونی خیلی خیلی دوست دارم مهربون من [...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : SAN.SNI

AYDA HOSSINY

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/5/19
ارسالی‌ها
748
پسندها
39,018
امتیازها
58,773
مدال‌ها
22
سطح
33

واییی من یادم رفت اینجا دوباره تبریک بگم
سنا جان تولدت مبارک باشه عزیز:heart:

امضا : AYDA HOSSINY

ش.م.ی.م فرهادی

نویسنده ادبیات + شاعر انجمن
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
9/9/18
ارسالی‌ها
1,694
پسندها
18,243
امتیازها
44,573
مدال‌ها
23
سطح
28

تولدت مبارک عزیزکم♡
انشالله هزاران سال لبخند رو لبت باشه
و بهترین لحظات عمرت، تک تک لحظاتت باشن♡

امضا : ش.م.ی.م فرهادی

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-زهرای عزیز و مهربونم،از اینکه شعر باعث حضور پراز مهرومحبت توی زندگی من شد خیلییی خوشحالم و دعا میکنم این دوستی پایدار بمونه،خیلی دوست دارم (و چقدر این گیف گل خوشگله ممنونتم) [ Kim.Zahra زهرا کی بری :heart: ]

-رفیق رفیق رفیق،بارها گفتم بهت و بازهم میگم که حضورت توی زندگیم برام خیلی باارزش و برام خیلی مهمی و ممنونتم که در شرایطی که سخت بود برام کنارم بودی،دوست دار همیشگیت سن سنی [ Mr.Ra♡min Bad•boy :heart:]

-دوست عزیز و مهربون من،یک دنیااا ممنونتمممم و دعا میکنم که همیشه شادی خانه نشین همیشگی دلت و صورتت همیشه آراسته به لبخندت باشه [ Your Pluto sogi.an...

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-عارفه عزیزم،ممنونم از دعاهای قشنگت شک نکن که امسال باحضور چنین دوستان خوب و مهربونی برام موندگار شد تاابد،ان شاءالله همیشه در صحت و سلامت باشی ،دوست دارم مهربونم(بابت این عکس خوشگل هم کلیییی ممنونتم) [ A.Hamzeh Arefeh_h :heart: ]

-پانیذ مهربون و عزیزدل من،خیلیی خوشحالم از داشتنت و این رفاقت یهویی که خییلییی برام جذاب بود و یک دنیا بیشتر ممنونم باابت این متن قشنگت که کلی دلم و شاد و خوشحال کرد،خیلی دوست دارم (و کلییی بابت کارت پستال قشنگی که فرستادی ممنونتم و کلیییی ذوق کردم)[ PANIZ KARIMI paniz.karimi :heart:]

-اقامحمد،نویسنده محبوب من در انجمن،ممنونممم که به یادم بودید و...

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-قربونت برم مننن خوش قلب من،آرزو میکنم که هیچوقت غم حتی از پشت در قلبت رد نشه و شادی مهمان همیشگی دل مهربونت بمونه، خیلی دوست دارم( یک دنیاااا ممنونم بابت گل رز آبی خیلییی خوشگله) [ briska briska :heart:]

-سهای عزیزم،تک ستاره خاص قلب من،دیدن اسمت بین کسانیکه بهم تبریک گفتن کلی باعث خوشحالیم شد،برات دعا میکنم همیشه مثل اسم قشنگت بدرخشی و کلی حس و حال خوب همیشه مهمون قلبت باشه،دوست دارم مهربونم [ سها~ soha⭐ :heart:]

-حدیثه عزیزم،قربونت برم من،کلییی خوشحالم کردی،ان شاءالله همیشه همیشه دلت شاد و خوش و خرم باشه و با غم ناآشنا و صورت پرازمهرت همیشه خندان،دوست دارم عزیزدلم...

Rikadow

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
16/10/19
ارسالی‌ها
551
پسندها
39,282
امتیازها
58,173
مدال‌ها
17
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام سلاااااام
میخوام بدونید عاشق تک تکتونم و خداروهزارمرتبه شکر میکنم که چنین دوستان خوب و مهربان و صدالبته دوستداشتنی به من داده،گرچه جسمانی کنار هم نیستیم اما حضور قلب و محبت تک تکتونو درکنارم حس میشه:heart:

-رستا رستا رستاااااا خیلیییی عاشقتمممم،ممنونتم رفیق خوب من،مرسی زحمت هدیه ها ،کیک و هماهنگی رو برای من کشیدی و هیچوقتتتت لطفتو فراموش نمیکنم و تا همیشه دعا میکنم رفاقتمون پایدار بمونه(تم خیلی خفنی انتخاب کردی عاشقشم) [@lil_scary :heart: ]

- مهساجانم،خواهر مهربون و خوش قلب من از اینکه تورو درکنارخودم دارم خیلییی خوشحالم و میخوام...

امضا : Rikadow
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] SAN.SNI

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-ماه قشنگ من،همچون اسمت بابت زیبایی تمام تاریکی ها هستی،من چقدر مدیون رمان برادرزاده در پاریس توهستم که باعث چنین دوستی قشنگی بین ما شد،دعا میکنم همیشه داشته باشمت و این رفاقت تاابد پایدار بمونه ،خیلییی ممنونم بابت متن قشنگت میخوام بدونی خییلیی عاشقتم و دوست دارم ( اهنگشش خیلییی قشنگ بود ممنونم ماه خوش سلیقه من) [ Mahsa_rad GhdrMtlgh°m3 :heart: ]

-بلک جونمممم،رفیق تروریست من میخوام بدونی رفاقت باتو یکی از جذابترین قسمت های زندگی من بود و من خیلییی خوشحالم از داشتنت امیدوارم هرجا هستی دلت شااااد شااااد باشه و غم و غصه باهات قهر،خیلی دوست دارم (خیلیی ممنونم بابت عکس تولد و کیک خوشگلی که برام فرستادی) [ ( ɓℓąƈҡ ) (...

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-بازم کلی کلی فدات شم نرگس جانم،قربونت برم من عزیزجانم، بوس بوس بوس [ NARGES AMIRI NARGES AMIRI :heart: ]

- خیلی خیلی خیلییی ممنونتونممم،ان شالله سال خیلی خوبی برای هممون باشه[ مَمّد RadiCal°m3 :heart:]

-قربونت برم من زهراجان عزیزم،ان شاءلله دلت همیشه شاد باشه و لبت همیشه خندون و با غم و غصه غریبه باشی،خیلی دوست دارم [ Violinist cat❁ Zahra.rezai :heart:]

-قربونت برم من مائده مهربونم ،بازم میگم خیلی خیلی ممنونم و برام ارزشمنده،دوست دارم[ Maede Shams MAEE SHAMS :heart:]

-فدای قلب مهربونت ساراجانم،یک...

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,913
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-رفیق رفیق رفیق، "رفیق" برای تو کمه تو خیلی فراتر از این حرفایی که بشه توصیفت کرد،مثل شمعی هستی توی تاریکی راه که برام راه رو روشن میکنه،میدونی و بازهم میگم خیلی دوست دارم و کلی بوس بهت و از لوس بازیا :blushing: :blushing: :blushing: [ D Dizzy :heart: ]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.