تبریک تولد فرشته دوست داشتنی | SAN.SNI

• نویسنده موضوع Rikadow
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 68
  • بازدیدها 1,684
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leilya

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/3/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
170
امتیازها
483
مدال‌ها
1
سطح
1

• محروم
تولدت مبارک روشنایی:402:

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,952
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

- نازی جانم،رفیق خوش سیما و مهربون من،هرچی از صفات خوبت بگم کم گفتم،یک دنیا ممنونم و آرزوی دلی شاد و لبی خندون و قلبی پر از عشق و به دور از غم دارم،خیلی دوست دارم [ ༊cαlх ATANAZ ✦ :heart: ]

-sماجانم،خوش قلب من و شاعر مهربون و دوست داشتی که هرچی از صفات خوبت بگم کم گفتم،خیلییی ممنونم بابت تبریک خوش قلم من،آرزو میکنم مثل نام قشنگت بزرگ و همیشه بدرخشی،خیلی دوست دارم [ Sama_Shams Sama_Shams :heart: ]

-یک دنیا ممنونم دوست خوبم که وقت گذاشتی و تبریک گفتی،بهترین آرزو هارو برات دارم و دعا میکنم شادی از دلت هیچوقت رخت جمع نکنه و غم در تک تم لحظات زندگی رنگ ببازه،دوست دارت سنا [...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : SAN.SNI

Bita

مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/1/19
ارسالی‌ها
5,104
پسندها
25,187
امتیازها
67,173
مدال‌ها
51
سطح
29

این بوی زلف کیست ...
که جان می‌دهد به من؟
بوی زلف سنا جونمه دیگه♡

تولدت مبارک عشقه بتی :405:

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,952
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-عزیزدل من، دوست مهربون من یک دنیا ممنونم که برام ارزش قائل شدی و تبریک گفتی،دعامیکنم لبخند لحظه ای از لبات پاک نشه و اگر قطره ای اشک از چشمات میاد تنها دلیلش قهقه باشه،دلت غرق در شادی،دوست دارت سنا [ S Selena♡ :heart:]

-ماه من، اره دقیقا مال من،باافتخار میگم که مثل مروارید داخل صدف برام ارزشمندی و همونجور که باعث زیبایی شب شدی باعث زیبایی زندگی من شدی و چقدر برام این موضوع مقدسه،خیلی دوست دارم [ Mahsa_rad GhdrMtlgh°m3 :heart: ]

-حدیثه جانم،من به فدای دل مهربونت برم که وقت گذاشتی و لطف کردی تبریک بهم گفتی یک دنیا ممنونتم و دعامیکنم مثل خورشید بدرخشی و گرما بخش باشی و...

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,952
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

- هرچی اومدم بنویسم،چیزی به ذهنم نیومد، خودت بهتر میدونی دیگ ....آره ،الان دقیقا مثل همون بچه کوچولو هاشدم که هی جمله بندی میکنه بعد یادش میره،باید یه بار باهم بشینیم ببینیمش و به اندازه تمام ستاره هایی که میبینیم و نمیبینیم ممنونتم،دوست دارت سنا:heart: [ hadi M.HADI :heart:]

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,952
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-قربون دل مهربونت برم من فائزه جانممم،ان شاءلله شاهد موفقیت هات باشیم و همیشه بدرخشی،خیلی دوست دارم [ AMARGURA FAEZEH.MIRI :heart: ]

-قربونت برم مننن فاطمه جونممممم،زندگیت پر از حضور خدا دختر خوش قلب و مهربون،خیلی دوست دارم [ G.ASADI GANDOM ASADI :heart: ]

-تابان عزیزم دوست خوب و مهربان من،یک دنیا ممنونتم که برام ارزش قائل شدی و تبریک گفتی،دعا میکنم دلت همیشه شاد باشه و خنده از لبات هیچوقت محو نشه،دوست دارت سنا [ (Luna) تابان :heart:]

-فدای قلب مهربونت زهرای عزیزم،آرزو میکنم شادی همنشین ابدی دلت باشه و هرگز غم از حوالی دلت حتی...

SAN.SNI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/6/20
ارسالی‌ها
6,050
پسندها
27,952
امتیازها
70,873
مدال‌ها
26
سطح
29

-ژیلا مهربون و بامعرفت من،شما جون بخواه کیک که چیزی نیست خوش قلب من،بابت عکس پیشی خوشگل هم خیلییی ممنونم دعا میکنم دلت شاد،لبت خندون وقلمت مانا باشه خوش اخلاق من [ Nyx Ivan :heart:]

-"اَ" عزیز من یک دنیا ممنونتم که برام وقت گذاشتی و ارزش قائل شدی،امیدوارم بتونم لطف و مهربونیتو جبران کنم،دلی پر از شادی و قلمی مانا برات آرزومندم،دوست دارت سنا [ •серо• __.Årđāłăñ :heart: ]

-قربونت برم من هرجانم،یک دنیااا ممنون لطف قلب بزرگ و مهربونت هستم،دعا میکنم همیشه همیشه آرامش و خوشی مهمون خونه زندگیت باشه،دوست دارت سنا [ Harry_QW Harry.i.Zaya :heart: ]...

.ANITA.

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/4/21
ارسالی‌ها
919
پسندها
17,951
امتیازها
41,073
مدال‌ها
18
سطح
24

قربونت برم عزیزم :458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:
وظیفه ام بود
برای تو هم ارزو میکنم به همه ی ارزو هات برسی:626gdau:
مرسی حتمااا
SAN.SNI SAN.SNI

آخرین ویرایش
امضا : .ANITA.

MOBI.GHR

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
14/6/19
ارسالی‌ها
238
پسندها
27,341
امتیازها
49,413
مدال‌ها
13
سطح
28

تولدت مبارک عزیزم

امضا : MOBI.GHR

تیرداد

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/1/21
ارسالی‌ها
48
پسندها
5,681
امتیازها
20,548
مدال‌ها
9
سطح
11

م الا سه روزه میامو هر بار یادم میر بگم
تولدت مبارک مهربون پیدا نشدنی^^

امضا : تیرداد
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Rikadow
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.