انگیزشی هروقت همه چیز بهم ریخت و خواستی تسلیم بشی؛ اینکارو انجام بده!!!

• نویسنده موضوع HAKIMEH.MZ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 130
  • کاربران تگ شده هیچ

HAKIMEH.MZ

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/4/21
ارسالی‌ها
3,503
پسندها
27,922
امتیازها
58,173
مدال‌ها
27
سطح
29

• نویسنده موضوع
حدود ۱۰ سال پیش بود میخواستم وارد دنیای کارآفرینی شوم چون در کتاب‌های موفقیت و کسب ثروت از جمله رابرت کیوساکی خوانده بودم که مسیر ثروت از کارآفرینی میگذرد و عاشق این دنیای پر هیجان شده بودم، شبیه کسی که موج سواری را میبیند که درحال جولان دادن تخته موج‌سواری بر روی موج‌های خشن است و نمیداند در دل این موج سوار چه میگذرد و از غرق شدن‌هایش و ناکامی‌هایش چیزی نمیداند.

من همان تماشاچی موج‌سوارها بودم و میخواستم من‌ هم یکی از این موج سوار‌های ثروت شوم برای همین تصمیم گرفتم اولین کارم شخصی خودم را در حوزه پوشاک شروع کنم. تولیدی پوشاکی میخواستم راه‌اندازی کنم که هرکجا میرفتم به خاطر سن کمی که داشتم دست کم میگرفتنم تا جایی که طرح‌ها و نمونه کارهایم رو نشون میدادم کاملا سکوت میکردن و با چشمان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HAKIMEH.MZ

HAKIMEH.MZ

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/4/21
ارسالی‌ها
3,503
پسندها
27,922
امتیازها
58,173
مدال‌ها
27
سطح
29

• نویسنده موضوع
» ایمان به کارتان
تاحالا شده اهداف بزرگی داشته باشید و آنها را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید و وقتی بر روی آنها کار میکنید چون اهداف و کارهای کوچک هستند احساس بی‌ارزشی کنید؟ و یا وقتی سرکارتان هستید و از کارتان خوشتان نمی‌اید اما میدانید باید انجامش دهید چون مهم است… آیا میتوانید احساس خوب داشته باشید به کارتان؟

ایمان دوم، جایی است که بیش از نیمی از افرادی که در مسیر موفقیت‌های بزرگ گام برمیدارند، تسلیم میشوند… چون به کارشان ایمان ندارند. به فعالیت‌هایی که میکنند ایمان کافی ندارند. مطمئن نیستند این کار به ظاهر ساده یا به ظاهر مزخرف(!) میتواند آنها را در مسیر اهدافشان قرار دهد.

در چنین مواقعی، ایمان به کارتان است که شما را از دیگران متمایز میکند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HAKIMEH.MZ
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] RiRa-M

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا