گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان مُعَمَر | ریحانه نصیری کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع .REIHANEH.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 22
  • بازدیدها 871
  • کاربران تگ شده هیچ

.REIHANEH.

کاربر سایت
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
5/1/21
ارسالی‌ها
3,250
پسندها
42,687
امتیازها
69,173
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
سلام عزیزم
خیلی خوشحالم که با شرکت در همخوانی، مفتخر شدم تا رمان زیباتون رو مطالعه کنم. ایده‌ی شیرین و جالبی داشتید و روند داستان هم شیرین و خوبی رو داشت. تنها چند پیشنهاد...سعی کنید منولوگ‌های کوتاه‌تری داشته باشید. با منولوگ‌های طولانی، خواننده گاهی اوقات خسته شده و ترجیح میده به راحتی از اون قسمت متن گذر کنه. پیشنهاد دومم در رابطه با یکی کردن بافت متنتونه، وقتی متن ادبی دارید نباید از کلمات محاوره استفاده کنید. ولی توی متن کلمات محاوره‌ای نظیر «جوون»، «جون»، «خونه» و «پیشونی» همین‌طور کلمات عجیبی همانند «بدانِ آن‌که (بدون درسته، چه توی متن محاوره چه توی متن ادبی)» دیده میشد. سوم اینکه حواستون بیشتر به نگارش متن باشه، غلط‌های...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : .REIHANEH.

M.Fakher

مدیر بازنشسته + نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
17/6/19
ارسالی‌ها
2,585
پسندها
38,769
امتیازها
66,873
مدال‌ها
40
سطح
33

خسته نباشید نویسنده‌ی عزیز
رمانتون زیبا و جذاب بود
سیر قشنگی داشت
توصیفات در حد خوبی قرار داشت
چند تا نکته‌ی کلی لازم به گفتن دیدم...
زمان گذشته و حال رمان شما یهویی تغییر کرد نیاز بود که قبل از این‌که به فصل بعدی برید یه زمینه چینی بهتری انجام بدید.
من خودم به عنوان یه خواننده‌ی کم صبر دوست داشتم که هرچه سریع‌تر به زمان حال برگردیم و خب این یه مقداریش بخاطر این بود که رمان در زمان گذشته به اندازه‌ی زمان حال جذابیتی نداشت و خب فکر می‌کنم که یه مقداری بخش دعوای بین تیمور و طاها رو زیاد کشش دادید.
و اینکه اول اتفاقات زمان گذشته دیالوگ‌ها زیاد نشون دهنده اون تایم نبودن مثلا یه جا تیمور به شهین میگه چیشده نفسم و خب از نظر من این غیر طبیعی بود.
بهتره یه مقداری بیشتر روی دیالوگ‌ها کارکنید که...

آخرین ویرایش
امضا : M.Fakher

.REIHANEH.

کاربر سایت
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
5/1/21
ارسالی‌ها
3,250
پسندها
42,687
امتیازها
69,173
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
خسته نباشید نویسنده‌ی عزیز
رمانتون زیبا و جذاب بود
سیر قشنگی داشت
توصیفات در حد خوبی قرار داشت
چند تا نکته‌ی کلی لازم به گفتن دیدم...
زمان گذشته و حال رمان شما یهویی تغییر کرد نیاز بود که قبل از این‌که به فصل بعدی برید یه زمینه چینی بهتری انجام بدید.
من خودم به عنوان یه خواننده‌ی کم صبر دوست داشتم که هرچه سریع‌تر به زمان حال برگردیم و خب این یه مقداریش بستگی بخاطر این بود که رمان در زمان گذشته به اندازه‌ی زمان حال جذابیتی نداشت و خب فکر می‌کنم که یه مقداری بخش دعوای بین تیمور و طاها رو زیاد کشش دادید.
و این اول اتفاقات زمان گذشته دیالوگ‌ها زیاد نشون دهنده اون تایم نبودن مثلا یه حا تیمور به شهین میگه چیشده نفسم و خب از نظر من این غیر طبیعی بود...

امضا : .REIHANEH.
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] M.Fakher