مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

ROSHABANOO

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
7/10/17
ارسالی‌ها
377
پسندها
5,116
امتیازها
21,413
مدال‌ها
6
سطح
0

سلام. اینجوری بازدید هامون کمتر میشه
بله ولی در نظر داشته باشید هر رمانی که تگ یک رمان رو داشته باشه نشون دهنده‌ی کیفیت سایت و انجمنه.
هر چی کیفیت کار بیشتر باشه پیشرفت بیشتره. در مورد بازدید هم، الانم چندان زیاد نیست یا حداقل من در مورد خودم میگم. رمانهای من تعداد مشخص اما ثابتی بازدید کننده داره هرچند کم. تجربه چند ساله‌ی من این رو نشون داده وقتی کیفیت بالا باشه کمیت هم درست میشه، اما اگر از ابتدا به فکر کمیت باشیم و به کیفیت اهمیت ندیم به مرور هردو رو از دست میدیم.
ممنون از شما:thumbs_up:

ROSHABANOO

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
7/10/17
ارسالی‌ها
377
پسندها
5,116
امتیازها
21,413
مدال‌ها
6
سطح
0

سلام. رمان ها توسط مدیران کتاب تایید میشن و ناظر بر محتوا رمان نظارت میکنن و اینکه محتوی و ارزش رمان با تگ ها مشخص شده بعد از و اینکه هر رمانی بعد از ۲۵ پست اجباری نقد میشه.
پس شاید بهتر باشه قوانین سفت و سخت‌تری رو لحاظ کرد. قطعا هرکس که خوندن و نوشتن بلده یه نویسنده نیست! نویسندگی نمیگم تحصیلات آکادمیک اما کمی دانش و استعداد نیاز داره که متاسفانه این روزها فراموش شده. پیشنهادم اینه که قبل از تایید تاپیک مثلا چند پست اول رو از نویسنده بخواید و بررسی کنید. قلم و موضوع از اصلیترین‌ها هستند. هر چقدر ایده‌ی یه رمان خلاقانه باشه تا وقتی نویسنده قلم ضعیفی داشته باشه به چشم نمیاد. نویسنده‌ای که هنوز کاربرد ویرگول و نقطه رو نمیدونه، به نظر شخص...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Dilan

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/4/17
ارسالی‌ها
1,606
پسندها
8,485
امتیازها
47,836
مدال‌ها
21
سطح
16

بله ولی در نظر داشته باشید هر رمانی که تگ یک رمان رو داشته باشه نشون دهنده‌ی کیفیت سایت و انجمنه.
هر چی کیفیت کار بیشتر باشه پیشرفت بیشتره. در مورد بازدید هم، الانم چندان زیاد نیست یا حداقل من در مورد خودم میگم. رمانهای من تعداد مشخص اما ثابتی بازدید کننده داره هرچند کم. تجربه چند ساله‌ی من این رو نشون داده وقتی کیفیت بالا باشه کمیت هم درست میشه، اما اگر از ابتدا به فکر کمیت باشیم و به کیفیت اهمیت ندیم به مرور هردو رو از دست میدیم.
ممنون از شما:thumbs_up:
من بازدید سایت رو گفتم. چشم بررسی می‌کنیم ممنون از نظرتون❤

امضا : Dilan

Dilan

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/4/17
ارسالی‌ها
1,606
پسندها
8,485
امتیازها
47,836
مدال‌ها
21
سطح
16

پس شاید بهتر باشه قوانین سفت و سخت‌تری رو لحاظ کرد. قطعا هرکس که خوندن و نوشتن بلده یه نویسنده نیست! نویسندگی نمیگم تحصیلات آکادمیک اما کمی دانش و استعداد نیاز داره که متاسفانه این روزها فراموش شده. پیشنهادم اینه که قبل از تایید تاپیک مثلا چند پست اول رو از نویسنده بخواید و بررسی کنید. قلم و موضوع از اصلیترین‌ها هستند. هر چقدر ایده‌ی یه رمان خلاقانه باشه تا وقتی نویسنده قلم ضعیفی داشته باشه به چشم نمیاد. نویسنده‌ای که هنوز کاربرد ویرگول و نقطه رو نمیدونه، به نظر شخص خود من که نویسنده محسوب نمیشه. فقط چرک نویسه...
باز هم تشکر از همه‌ی مدیران عزیزمون:wink:
نویسندگی ذاتی یا ارثی نیست با تجربه و استعداد هست و هرکسی قرار نیست از اول...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Dilan

ISET1

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/7/17
ارسالی‌ها
3,867
پسندها
14,689
امتیازها
61,873
مدال‌ها
19
سطح
24

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] SHIRIN.SH

اشک سرخ

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/2/18
ارسالی‌ها
751
پسندها
16,969
امتیازها
44,373
مدال‌ها
10
سطح
0

سلااااااام خسته نباشید
یه پیشنهاد دارم
من میگم توی سروش یه کانال و گروه بزنید یا در روبیکا یه صفحه برای انجمن درست کنید واقعا داریم عذاب میکشیم ماهایی که تلگرام نداریم

Haniie

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/6/18
ارسالی‌ها
1,105
پسندها
10,923
امتیازها
38,673
مدال‌ها
20
سطح
19

سلام وقت بخیر
امکانش نیست شماره صفحات علاوه بر پایین صفحه، بالا هم قرار بگیره که مدام مجبور نباشیم تا پایین بریم؟

[ بقیه انتقادات و پیشنهادات رو چک نکردم نمیدونم مطرح شده یا خیر ]

ممنونم بابت پاسخگوییتون :rose:

امضا : Haniie

فندق

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/7/18
ارسالی‌ها
376
پسندها
8,218
امتیازها
28,673
مدال‌ها
4
سطح
0

سلام. رمان ها توسط مدیران کتاب تایید میشن و ناظر بر محتوا رمان نظارت میکنن و اینکه محتوی و ارزش رمان با تگ ها مشخص شده بعد از و اینکه هر رمانی بعد از ۲۵ پست اجباری نقد میشه.
تاپیک نقد قفله‌ و یه تعداد از رمانا با اینکه از بیست و پنج پست بیشتر گداشتن هنوز نقد نشدن.
چرا باز نمیشه تا رمانا‌نقد بشن؟

امضا : فندق

PrAiSe

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/7/18
ارسالی‌ها
141
پسندها
1,632
امتیازها
9,703
سطح
0

سلام روز خوش
مچکرم که پاسخگو هستید
من دوتا پیشنهاد دارم
یکیش تنوع فونت هستش که واقعا خیلی لازمه! و خیلی بهتر می‌شه، چون برای نوشتن، فقط یک فونت هست.
دومی هم طراحی یک قالب منظم، مدرن، زیبا، با طیف رنگ‌های روح نواز هستش که واقعا به افزایش کاربر کمک میکنه!
و اینکه تعداد بازدیدکنندگان رمان رو هم بزنید.
همه چیزه یک رمان خوب هستش غیر از سه موردی که گفتم!
لطفا اگر میشه رسیدگی کنید

امضا : PrAiSe

PrAiSe

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/7/18
ارسالی‌ها
141
پسندها
1,632
امتیازها
9,703
سطح
0

و یک پیشنهاد دیگه در مورد قالب سایت دارم که دوباره میتونه عالی باشه.
واسه‌ی هر فصل، یک قالب بزارید، مثلا واسه زمستون، سفید و آبی و ازین قبیل رنگ ها و واسه پاییز نارنجی و زرد و قهوه ای و...
اینجوری قشنگ میشه.
و اینکه قالب الانی سایت، توی قسمت جدید ترین ارسالی‌ها، تاپیک ها و کامل نشون نمیده کلماتشو.

پیوست‌ها

• Screenshot_2018-08-18-15-03-22.png
    Screenshot_2018-08-18-15-03-22.png
    154.7 کیلوبایت · بازدیدها 9
  • Screenshot_2018-08-18-15-03-22.png
    Screenshot_2018-08-18-15-03-22.png
    154.7 کیلوبایت · بازدیدها 8
امضا : PrAiSe

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا