• موارد قبل از ارسال عکس:
    1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش مناسب باشد که برای سایت ایجاد مشکل ننماید(باز بودن بالا تنه . پایین تنه.سرشونه ها
    2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند
    3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد(حتما با قصد اقدام به این کار نموده است و

الناز گلرخ/مدل

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
2,891
امتیاز
46,673
بیوگرافی الناز گلرخ

الناز گلرخ
متولد ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۴ و در تهران به دنیا آمده است . او ۳۱ سال سن دارد و یک بهمن ماهی ساده اما پر جذبه و خوش صحبت است . قد الناز گلـرخ ۱۷۳ سانتی متر و وزنش ۵۷ کیلوگرم است. او یکی از مدل های معروف زن ایرانی در سطح جهانی است . او یک Makeup Artist یا همان مدل آرایش بسیار مشهور است که هنرمندان خارجی هم برای آرایش نزد وی می روند و در کارش بسیار حرفه ای و شناختهه شده است و بیش از ۱۰ سال در این زمینه سابقه دارد . الناز در سال ۸۷ در رشته گرافیک فارغ التحصیل شد . و از نظر چهره به خواننده معروف آمریکایی آریانا گراند شباهت دارد و همه به او می گویند .
اوایل زندگی الناز گلـرخ
او عشق و علاقه کاری خود که همان آرایش بود در سنین جوانی کشف کرد و از آن زمان او تنها سعی کرد رویای های خود را محقق کند . زمانی که او فقط ۲۰ ساله بود ، آکادمی زیبایی و سالن زیبایی در تهران تاسیس کرد و از همنجا معروف شد و کارش گسترش پیدا کرد و بازیگران معروفی همچون مهناز افشار ، سحر دولتشاهی و طناز طباطبایی مدل آرایشی وی بودند . الناز دو خواهر دارد.
ازدواج الناز گـلرخ
او متاهل است و با حمید فدایی مدل مشهور ایرانی ازدواج کرده است . الناز گلـرخ در حال حاضر در دبی، امارات متحده عربی زندگی می کند.
وی یکی از مهمانان چندشنبه با سینا بود. 
آخرین ویرایش توسط مدیر

כخ ݥږכ

کاربر سایت
کاربر سایت
عضویت
12/16/18
ارسال ها
17
امتیاز
2,590
الناز گلرخ همسر حمید فدایی
دو مدلینگ جذاب ایرانقIMG_20190518_141148.jpg
 
آخرین ویرایش توسط مدیر

بالا