انگیزشی آیا تلاش کردن ما را به هدف می رساند؟

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 154
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

آیا تلاش کردن ما را به هدف می رساند؟

آیا تلاش کردن ما را به هدف می رساند؟ به‌راستی یک سؤال مهم آیا تلاش کردن جواب می‌دهد و ما را به هدفمان می‌رساند؟ من عاشق این داستان از آنتونی رابینز هستم که می‌گوید: وقتی اولین بار با مایکل جردن صحبت کردم به او گفتم: مایکل، تو همیشه در کارت جزو بهترین‌ها بوده‌ای، اما می‌خواهم بدانم کی و چه وقت به بالاترین حد خودت رسیدی؟

او گفت اگر بخواهم راستش را بگویم: چیزی که بیشترین و بزرگ‌ترین انگیزه‌ها را به من داده، درد و رنج بوده است. وقتی سه بار متوالی در مسابقات قهرمانی شکست خوردم، چنان احساس بدی داشتم که روی زمین نشستم و گریه کردم. گویی تمام افتخار و غرورم لگدمال شده بود. هیچ‌کس به اندازه‌ی من تلاش نکرده و زحمت نکشیده بود...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

اولین زمین خوردن ها

پس شاید بهتر باشد با اولین زمین خوردن‌ها ناراحت و ناامید نشویم و با اولین تلاش‌ها فکر نکنیم باید جواب بگیریم.جمله‌ی معروف مأمور ویژه هیتلر و خطرناک‌ترین مرد اروپا اتواسکورتسنی می‌گوید دانش من از درد، با تیغ حاصل شد؛ یاد گرفتم که هرگز نترسم. و هر زمان درگیر دوئلی می‌شوم تمام حواسم روی گونه‌ی حریفم باشد؛ همان‌طور که در جنگ این‌گونه است. تو نمی‌توانی وقت باارزشت را صرف غصه خوردن برای خودت کنی. باید هدفت را قاطعانه انتخاب کنی و به همان‌جا ضربه بزنی.

راه اشتباه در تلاش کردن

یک واقعیت تلخ را باید قبول کرد و آن اشتباه تلاش کردن است. خیلی از افراد در تمام مدت عمرشان مسیر اشتباه را انتخاب میکنند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] RiRa-M

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا