مهم حتما بخوانید

• نویسنده موضوع PARISA_R
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 55
  • بازدیدها 4,444
  • کاربران تگ شده هیچ

Kim.Zahra

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
29/11/20
ارسالی‌ها
1,468
پسندها
6,521
امتیازها
27,173
مدال‌ها
14
سطح
13

سلام خسته نباشید
من هم برای موفقیت خود و دوستانم سعی خودم رو می‌کنم.
فقط معذرت می‌خوام برای رمان‌های پولی که روی سایت قرار می‌گیره هیچ روش دیگری برای پرداخت امکان پذیر نیست؟

امضا : Kim.Zahra

مهسا صفری

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
2/2/20
ارسالی‌ها
235
پسندها
2,441
امتیازها
11,933
مدال‌ها
11
سطح
9

به نام خدا

سلام
امروز خدمت رسیدم تا در مورد مسئله چاپ رمان‌های انجمن یک گپ و گفت صمیمی رو با هم داشته باشیم.

دوستان همونطور که می‌دونید اخیرا انتشارات به دلیل سخت شدن پروسه چاپ کتاب و گرون شدن کاغذ روی نویسنده‌های تازه کار کمتر ریسک می‌کنند و ما امروز شاهد هستیم که خیلی از کارهای قوی و خوب فقط چون توسط نویسنده تازه‌کار نوشته شده رد میشه.
چرا؟ چون بازار فروش برای این قبیل نویسنده‌ها کمه و ناشر نمی‌تونه ریسک کنه و هزینه میلیونی بذاره برای کتابی که فروش نمی‌ره.
از این رو اومدم تا بهتون اطلاع بدم برای حمایت از بچه‌های نویسنده انجمن که یه روز مثل خیلی از شماها کارشون رو تو این بستر شروع کردند، باید برنامه ای ریخته بشه
حمایت از یک نویسنده تازه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : مهسا صفری

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام خسته نباشید
من هم برای موفقیت خود و دوستانم سعی خودم رو می‌کنم.
فقط معذرت می‌خوام برای رمان‌های پولی که روی سایت قرار می‌گیره هیچ روش دیگری برای پرداخت امکان پذیر نیست؟
سلام
چرا عزیزم اگر دوستان نتونستند از طریق سایت اقدام کنند میتونند وجه رو به شماره کارت واریز و فایل رو دریافت کنند

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام، وقتتون به خیر :)
کاملاََ درسته و افراد باید تا حد امکان حمایت کنند، اما چیزی که برای من جالبه، اینه که چرا نشرها به تازگی کمتر رمان‌های فانتزی که واقعاََ ایده دارند، اما عاشقانه نیستند رو رد می‌کنند؟!
به نظرم رمان‌های اجتماعی و عاشقانه طرفدارهای خودشون رو دارن، رمان‌های فانتزی و ترسناک ... هم طرفداران خودشون رو دارن. خود من به شخصه به ژانر عاشقانه و اجتماعی علاقه‌مند نیستم؛ بنابراین حاضرم رمانی که فانتزی هست یا حالا ترسناک و... رو خریداری کنم. بنابراین به نظرم اینکه انتشارات موارد خیلی کمی از ژانرهای فانتزی و... رو قبول می‌کنن، اصلاََ صحیح نیست. به هر حال نویسندگان بزرگی مثل ار ال استاین، استیفن کینگ، دارن شان، جی کی رولینگ و...

Ariyana

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/9/17
ارسالی‌ها
244
پسندها
2,301
امتیازها
11,813
مدال‌ها
10
سطح
9

سلام وقت بخیر
ببخشید پریسا جان میخواستم بپرسم رمان ملکه مصر
شرایط چاپ شدن رو داره؟ من مدتی رهاش کرده بودم ولی الان میخوام ادامش بدم و اشکالاتش رو هم تا حدودی اصلاح کرده بودم. میخواستم ببینم اگه شرایط چاپ شدنو داره بازم براش تلاش کنم:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

امضا : Ariyana

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام

دوستان امروز متاسفانه به دلیل حمایت نکردن شما یکی از بهترین رمان‌های انجمن که خود ناشر شانس بالایی برای قبولی برای اون رمان داشتند رد شد. دلیلش کاملا مشخصه وقتی از انجمن 25 هزار نفری فقط 30 نفر یک کتاب رو می خرند ناشر بهترینم کارم براشون بفرستیم رد می‌کنند.
و من واقعا دیگه کاری از دستم برنمیاد.

با این وضع مطمئنا تاییدیه گرفتن رمان‌ها خیلی خیلی سخت میشه و مقصر خود شمایید.
حداقلترین کار یک حمایت ساده بود که شما همونم دریغ کردید.

از این به بعد من صرفا رمان‌های شما رو برای بررسی میفرستم و هیچ تلاش جدا و دیگه ای برای قبول شدنش انجام نمیدم.

آخرین ویرایش

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,562
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

سلام

دوستان امروز متاسفانه به دلیل حمایت نکردن شما یکی از بهترین رمان‌های انجمن که خود ناشر شانس بالایی برای قبولی برای اون رمان داشتند رد شد. دلیلش کاملا مشخصه وقتی از انجمن 25 هزار نفری فقط 30 نفر یک کتاب رو می خرند ناشر بهترینم کارم براشون بفرستیم رد می‌کنند.

از این به بعد من صرفا رمان‌های شما رو برای بررسی میفرستم و هیچ تلاش جدا و دیگه ای برای قبول شدنش انجام نمیدم.
سلام پریسا جان من از این اتفاق واقعا ناراحت شدم و شوکه شدم. خواستم یه موردی رو...

آخرین ویرایش
امضا : مهدیه احمدی

.•motahareh•.

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/9/21
ارسالی‌ها
55
پسندها
595
امتیازها
2,623
مدال‌ها
5
سطح
5

چجوری باید خریداری کنیم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Gone

❥لیلیِ او

منتقد انجمن + مدیر آزمایشی کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی کتاب
تاریخ ثبت‌نام
10/7/21
ارسالی‌ها
1,657
پسندها
20,606
امتیازها
43,073
مدال‌ها
22
سطح
28

• مدیر
سلام

سلام عزیزم باید رفت فروشگاه یک رمان اونجا رمان رمان‌های فروشی رو خرید دیگه؟

امضا : ❥لیلیِ او

❥لیلیِ او

منتقد انجمن + مدیر آزمایشی کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی کتاب
تاریخ ثبت‌نام
10/7/21
ارسالی‌ها
1,657
پسندها
20,606
امتیازها
43,073
مدال‌ها
22
سطح
28

• مدیر
سلام پریسا جان من از این اتفاق واقعا ناراحت شدم و شوکه شدم. خواستم یه موردی رو یادآوری کنم به همه دوستانی که آرزوی هر کدامشان چاپ اثرشون هست.
اول میخوام بگم خرید کتاب از سایت یک رمان واقعا مطمئن هست و خیلی هم زود میرسه کتابتون.
دوم اینکه به هیچ عنوان ترس نداشته باشید که یه موقع پول واریز کردین کتاب به دستتون نرسه و این حرفها چون خدا شاهده من دقیقا چند ساله که خیابان انقلاب نرفتمو فقط از یک رمان هر کتابی میخوام میگیرم کم هم نیست خریدم
نگفتم که تبلیغ بشه فقط گفتم که اعتماد کنید. و با توجه به فضا و امکاناتی که سایت در اختیارتون قرارداده که از اعتبارش برای چاپ آثارتون استفاده میکنه همین حمایت رو داشته...

امضا : ❥لیلیِ او

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا