خواننده سامان جلیلی | خواننده

• نویسنده موضوع MONTE CRISTO
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 86
  • کاربران تگ شده هیچ

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,497
پسندها
50,730
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع

زندگینامه سامان جلیلی​

سامان جلیلی سوم مرداد 1370 در مازندران متولد شد، او خواننده موسیقی پاپ اهل میباشد.

سامان جلیلی استقلالی دو آتیشه​

داستان ورزش کردن من هم جالب است. من همیشه دوست داشتم کلاس فوتبال بروم ولی پدرم می گفت سر کوچه کلاس کاراته است و به کاراته برو. باز می گفتم فوتبال و می گفتند دوتا کوچه پایین تر کلاس کشتی است و بیا کشتی را هم تست کن. به گونه ای شده بود که همیشه پدرم می گفت من در آن سال ها فقط برای تو اسب نخریدم و اگر اسب دوانی هم می رفتی دیگر همه چیز تمام بود! خلاصه بگویم ما به کیش رفتیم و در یکی از تیم های دسته دو یا سه کیش بازی می کردم. این موضوع برای 7-8 سال پیش است. من واقعا فوتبال را دوست داشتم. من آقای گل هم شده بودم. در تیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : MONTE CRISTO
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Muse!

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,497
پسندها
50,730
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

• نویسنده موضوع

مصاحبه​

* کم حرف ترین خواننده ایرانی هستی که خیلی به ندرت حاضر می شوی در جاهای شلوغ حاضر شوی. این رفتارها نوعی از استراتژی کاری توست یا ذاتا اینگونه هستی؟
این شخصیت را خودم خیلی دوست دارم. از زمان های قبل که با آقای قیامتی آشنا شدیم به من گفتند که باید بیشتر توی چشم باشی. نمی دانم چرا ولی زیاد دوست نداشتم توی چشم باشم و بیشتر می خواستم از بقیه جدا باشم و خودم کار کنم. بیشتر دوست دارم شنونده باشم و می دانم اگر حرفی بزنم برداشت دیگری از آن می شود. بیشتر دوست دارم شنونده باشم و با کارهایم حرف بزنم.
* این شخصیت از زمانی که شروع به کار نکرده بودی هم وجود داشت یا وقتی وارد فضای موسیقی شدی این اتفاق برایت افتاد؟
همیشه همین شکلی بودم و حتی بدتر هم. کلا خجالتی و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : MONTE CRISTO
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Muse!

MONTE CRISTO

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,497
پسندها