خوشنویسی بهترین سبک برای شروع خوشنویسی انگلیسی

• نویسنده موضوع Tobias
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 302
  • کاربران تگ شده هیچ

Tobias

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/5/21
ارسالی‌ها
1,327
پسندها
44,667
امتیازها
60,573
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع

گروه دوم چه افرادی هستند؟​

به طور خلاصه اگه شما:

• استاد و یا هنرجوی خوشنویسی فارسی هستین و خیلی دلتون می خواد خوشنویسی انگلیسی رو هم آموزش ببینید.
  • در یک زمینه هنری فعالیت دارید و می تونید خوشنویسی انگلیسی رو با هنرتون تلفیق کنید (مثل تذهیب، سیاه قلم، آبرنگ و …)
  • دانشجوی هنر یا گرافیک هستین و تسلط به خوشنویسی انگلیسی براتون میتونه یک امتیاز خوبی باشه.
  • قصد دارین در زمینه تایپوگرافی یا طراحی فونت فعالیت کنید و فکر می کنید داشتن مهارت در خوشنویسی انگلیسی خیلی به کارتون میاد.
  • دانشجو و یا مدرس زبان هستین و خیلی علاقه دارین زبان نوشتاری انگلیسی رو به زیبایی خوشنویسی کنید.
  • قصد دارید از طریق آموزش خوشنویسی انگلیسی به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Tobias

Tobias

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/5/21
ارسالی‌ها
1,327
پسندها
44,667
امتیازها
60,573
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع

چرا کاپرپلیت بهترین سبک برای گروه دومه؟​

بنده سعی میکنم به طور مفصل در مورد سبک کاپرپلیت در یک پست جداگونه صحبت کنم اما اگه به طور خلاصه بخوام خدمتتون عرض کنم باید بگم که سبک کاپرپلیت:

• کاملا اصولیه. به نظر بنده اصولی بودن یک سبک خیلی میتونه برای هنرجویان مبتدی تاثیر خوبی داشته باشه. به همین دلیل هم برای گروه اول سبک پیوسته نویسی رو توصیه می کنم. چون که اصول و قواعد داره. هنرجویان از همون ابتدا متوجه نظم و ساختار خوشنویسی میشن. هر چه قدم خودتون رو از ابتدا محکم تر بردارین مطمئن باشین سریع تر به نتایج فوق العاده میرسین.
  • به راحتی میشه یاد گرفت. اگر در تمرین مداومت و صبر داشته باشین به راحتی می تونید به تسلط بالایی در کاپرپلیت دست پیدا کنید...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Tobias

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/5/21
ارسالی‌ها
1,327
پسندها
44,667
امتیازها
60,573
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع

کاپرپلیت و پیوسته نویسی دو سبک پایه برای شروع خوشنویسی انگلیسی​

همون طور که خدمتتون عرض کردم نقطه شروع خیلی خیلی اهمیت داره و اگر سبک مناسب رو برای شروع به درستی انتخاب نکنید ممکنه پیشرفت خوبی در این زمینه نداشته باشید.

به نظر شما چرا در خوشنویسی فارسی طبق چارت آموزشی انجمن خوشنویسیان ایران در ابتدا هنرجویان می بایست از نستعلیق شروع به یادگیری کنند؟ همون طور که خط تحریر و نستعلیق دو سبک اساسی برای شروع یادگیری از سوی اساتید انجمن خوشنویسی ایران پیشنهاد می شوند دو سبک پیوسته نویسی و کاپرپلیت نیز در زمینه خوشنویسی انگلیسی به عنوان دو سبک پایه برای شروع می باشند.

بنده خودم از سبک کاپرپلیت وارد دنیای خوشنویسی انگلیسی شدم. این سبک واقعا فوق العاده زیباست. هر بار...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Tobias

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/5/21
ارسالی‌ها
1,327
پسندها
44,667
امتیازها
60,573
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع

جمع بندی​

بنده سعی کردم در این پست شما رو در با توجه به موقعیت و هدفتون در دسته های مختلفی قرار بدم تا این که راحت تر و سریع تر بتونید بهترین سبک برای شروع خوشنویسی انگلیسی رو پیدا کنید. اما واقعا نه بنده و نه هر کس دیگه ای نمی تونه برای هنر حد و مرزی تعیین کنه و این خودش یکی از زیبایی های هنره.

به طور خلاصه اگه هدفتون از یادگیری خوشنویسی انگلیسی بیشتر جنیه روزمزگی داره، با زبان انگلیسی زیاد سر و کار دارین، زیاد به زبان انگلیسی می نویسید توصیه میکنم پیوسته نویسی انگلیسی رو برای شروع انتخاب کنید.

و اگه هدفتون از یادگیری خوشنویسی انگلیسی بیشتر جنبه هنری داره، با هنر زیاد سر و کار دارین و یا از این راه می خواین به کسب درامد برسین بهتون پیشنهاد میکنم کاپرپلیت...

آخرین ویرایش توسط مدیر

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا