اوشان محمودی: نمایش عروسکی، برای آینده مخاطب حرفه‌ای تئاتر تربیت می‌کند

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 51
  • کاربران تگ شده هیچ

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت

اوشان محمودی: نمایش عروسکی، برای آینده مخاطب حرفه‌ای تئاتر تربیت می‌کند​

اوشان محمودی، نویسنده و کارگردان نمایش «گربه نره و روباه مکار» برگزاری جشنواره عروسکی تهران-مبارک را در ایجاد شورونشاط اجتماعی مؤثر دانست و گفت ما درواقع با نمایش عروسکی، مخاطبان حرفه‌ای تئاتر را برای آینده تربیت می‌کنیم.
به گزارش ایران تئاتر به نقل از ایسنا، نمایش «گربه نره و روباه مکار» به نویسندگی و کارگردانی اوشان محمودی روز یکشنبه یازدهم تیر، بعد از چهار اجرا در بخش مهمان نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک به کار خود پایان داد.
اوشان محمودی، درباره داستان این اثر گفت: «پینوکیو داستان موردعلاقه من است و با اجرای نمایش «گربه نره و روباه مکار» سه‌گانه‌ای که از این داستان در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
محمودی با اشاره به کمک‌هزینه‌های تئاتر هم توضیح داد: «ما اگر قرار است پیشرفتی در زمینه تئاتر داشته باشیم، باید خیلی حرفه‌ای و تخصصی در تمام بخش‌ها با آن برخورد کنیم. قطعاً در این هنر هم تمامی اعضای گروه باید دستمزد دریافت کنند و این موضوع باعث می‌شود تا در بخش کمک‌هزینه‌ اجراهای جشنواره گروه‌ها شایسته دریافت مبلغ بیشتری باشند. البته من هنوز در مورد مبلغ کمک‌هزینه اجرای بخش مهمان در جشنواره نمایش عروسکی اطلاعی ندارم و این موضوع را به‌صورت کلی مطرح کردم.»
این کارگردان درباره بخش داوری این دوره جشنواره گفت: «در صورت کلی به نظر من بخش بزرگی از جشنواره‌های ما نباید رقابتی باشند. اگر رویکرد این است که با مخاطب و جامعه ارتباط بگیریم تا حد امکان باید بخش رقابتی را حذف کنیم. حذف بخش رقابتی باعث...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 2, کاربر: 0, مهمان: 2)

عقب
بالا