گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان دومینوی زمان | زری مصلح نویسنده انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع ZARY MOSLEH
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 26
  • بازدیدها 678
  • کاربران تگ شده هیچ

ZARY MOSLEH

نویسنده انجمن + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام زری عزیزم :405:

واقعاً از توصیف قلمت عالیت واژه کم میارم.
جملات و کلمات انتخابی عالی بود و باعث می‌شد با خوندن هر خط بتونم تصویر سازی خوبی داشته باشم از قصه.
شخصیت اورانوس حرف نداره یه دختر که با تمام محدودیتاش از سمت پدر و مادرش همچنان قویه. اوایل زمان نمی‌دونستم قراره چطور فانتژی طی بشه اما بعدش واقعاً نشون دهنده ذهن خلاق تو بود گلم.
ایده داستان جدید و جالبه و ادمو وادار به خوندن ادامش میکنه. :466:
جالب‌ترین قسمت برای من ادغام بدن اورانوس و نورث بود.

قلمت جاوید باشه زیبا نویس:458206-8edf2e9337da486770b205eb859758e8:
سلام عزیز دلم
خوندن نظرت کلی خوشحالم کرد... بسی مفتخرم که قلم و داستان و اورنوس رو دوست داشتی^^
ممنون از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ZARY MOSLEH

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام زری عزیزم،
دومینوی زمان موضوع جالبی داره. درسته سفر توی زمان شاید بحث پرتکراری توی این ژانر باشه اما روش متفاوتی که برای پیاده کردن این ایده بکار بردی جالبه و آدمو جذب می‌کنه.
توصیفات تا حدودی ملموس بودن خصوصا توصیفات احساسات کرکترها به ویژه هامان! واقعا خشمش، عشقش، غمش رو با تموم وجودم می‌تونستم حس کنم برای مثال اونجایی که با خشم یقه‌ی نیکولاس رو گرفت و توی صورتش غرید، خشمش کاملا طبیعی و باورپذیر بود برای همین شخصیت پردازیِ قشنگش به کرکتر موردعلاقه‌م تبدیل شد.
احساسات اورانوس هم همینطور..اونجایی که استرس و ترسش برام ملموس بود اما یه جاهایی نمی‌تونستم احساساتش رو درک کنم برای مثال اونجایی که یهو رفتارش تغییر کرد و با بتی خشن شد و...

ZARY MOSLEH

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام به زری قشنگِ من:wubsmiley:
قلم دلنشینی رو دارید و من از خوندنِ رمان بسیار لذت بردم، اول از همه از ایده و پردازش شروع می‌کنم، ایده‌ای که برای این دلنوشته در نظر گرفته بودید تم فانتزی و تا حدودی سفر بر ماشینِ زمان رو داشت و تا حدودی تکراری بود ولی پردازش بسیار زیبا و به جا بود و من رو به عنوان خواننده ترغیب به ادامه داستان می‌کرد، توصیفات هم خوب بود و اطلاعات نویسنده به جا بود و در کُل داستان جنبه ایرانی نداشت انتقال احساسات هم برای من ملموس بود.
موفق باشی خوش‌قلم من :402:
سلام به دلناز عزیز من
خوشحالم که داستان رو دوست داشتی^^
ممنون ازت که دومینو رو خوندی⁦♡♡

ZARY MOSLEH

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام به زری جذابم.
خب باید بگم قلم جذابی داری.
چیزی که خیلی به دل می‌شینه تو رمان، توصیفات دقیق و ریزته.
تا اینجا که خوندم، بیشتر از همه شخصیت هامان به دلم نشست. اون حس عمیقِ عشقی که نسبت به اورانوس داره رو میشه با خوندن جملات کامل تصور و درک کرد.
این حس عشق رو تو اورانوس کمتر دیدم.
با اینکه زاویه‌دید رمان سوم شخصه؛ ولی از پسش خیلی خوب بر اومدی. مخاطب کامل با این زاویه دید اُنس می‌گرفت و چیزی نبود که باعث قطع ارتباط دنیای داستان با ذهن مخاطب بشه.
اولِ داستان اورانوس یه شخصیت به شدت ضعیف، ترسو و مظلوم داشت. کم‌کم که قصه پیش رفت تونست به ترسش غلبه کنه و جربزه‌اشو در برابر اون دختره‌ی فلان‌فلان شده، نشون بده.
آدما در شرایط مختلف، با...

ZARY MOSLEH

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام
من واقعا فراموش کرده بودم بخونم و الان قبل اینکه برم کلاس تند تند خوندمش اما نگم برات از جمله‌ی اولت
وقتی خوندمش گفتم این رمان خوراک خودمه
اونجا که گفتی مثل اسمش دوره از عشق؟ اونجا رو میگم:sugarwarez-014:
یا اونجایی که با مامانش دیدار میکنه و مامانش میگه من صدام کردی شناختمت خیلی خوب اون حس مادرانه رو با جملاتت نمایان کردی
از جلد هم نگم که عالی بود
واقعا خیلی خوب بود و اشتراک رو هم زدم حتما در سریع ترین زمان ممکن ادامه‌ش هم میخونم

بازم شرمنده
سلام پریسا جان
خیلی خوشحالم که دوستش داشتی و این‌که ممنون بسی لطف داری به جلد^^
دشمنت شرمنده جانم
ممنون از این‌که دومینو رو خوندی و نظرت رو باهام به...

ZARY MOSLEH

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام خسته نباشی....قلم شیوای دارید که با خوندنش بسیار لذت بردم ولی یکم صحنه پردازیتون کم بود که گاهی بین جملات و اتفاقها گم میشودم ولی روانی قلمتون وادار به خوندن میکنه
سلام عزیزم
خوشحالم که قلم بنده رو پسندیدی^^ صحنه پردازی هم قطعاً روش کار می‌شه تا بهتر بشه، ممنون از نظرت
و همین‌طور خیلی ممنون که دومینو رو مطالعه کردی⁦♡♡

ZARY MOSLEH

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,539
پسندها
14,424
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام.
تا جایی که رمان رو خوندم قشنگ بود؛ حقیقتا اولاش زیاد برام جذب کننده نبود؛ اما در ادامه کم کم ازش خوشم اومد.
اونجایی که اورانوس قبول میکنه با بتی همکاری کنه؛ همون موقعی که هامان و اورانوس توی خونه ی هامان بودن؛ هامان از شنیدن این ناراحت و احساساتی میشه؛ یهو حالش خوب شد و خب به نظرم اونجا یه کم خوب نشده؛ همونجا قشنگ تونستم احساس هامان رو درک کنم؛ اما یکهو حالش که خوب شد...
اونجایی که اورانوس با بتی شجاعانه رفتار کرد؛ خیلی خوب بود؛ اما یه کم برای من تعجب بر انگیز بود. هم اینکه اورانوس تونست اون رفتار و با بتی بکنه؛ (که اون زیادم عجیب نبود) بیشتر رفتار بتی عجیب بود؛ آخه انتظار میرفت از اورانوس نترسه و به جاش رفتار تندی داشته باشه؛ آخه تا...