دفتر خاطرات سینما دفتر خاطرات سینما | delnia

• نویسنده موضوع HAKIMEH.MZ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 357
  • کاربران تگ شده هیچ

HAKIMEH.MZ

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/4/21
ارسالی‌ها
3,503
پسندها
27,922
امتیازها
58,173
مدال‌ها
27
سطح
29

• نویسنده موضوع
«به نام آفریدگار زیبایی‌ها»
1685016087576.jpeg

این تاپیک متعلق به delnia delnia
است

شما در این تاپیک می‌توانید با توجه به قوانین هر گونه نقد، نظر و خاطره‌ای رو در مورد سینمایی‌ها یا سریال‌های مختلف با خودتون و دوستانتون به اشتراک و یادگار بزارید.
قوانین - قوانین فراخوان دفتر خاطرات کاربران ویژه تالار سینما | انجمن یک رمان

امضا : HAKIMEH.MZ

delnia

مترجم انجمن + ویراستار انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
glasscastle-the-movies-poster-01.jpg

داستان «قصر شیشه‌ای»، درباره‌ی خانواده‌ی عجیب و غریبی است که حداقل در نخستین برخورد با جلوه‌های حقیقی آن، به یاد شخصیت‌های اصلی فیلم Captain Fantastic می‌افتیم. خانواده‌ای که سوار بر یک ماشین به نقاط مختلف می‌روند، سعی می‌کنند همه‌ی چیزهای دنیا را رایگان به دست بیاورند و مشکلات گوناگونی را در تمامی لحظات دارند. قصر شیشه‌ای را باید یکی از همان درام‌هایی دانست که هیجان‌شان در لحظاتی آرام و بدون سر و صدا تقدیم مخاطبان خاص این‌گونه آثار می‌شود.

دیالوگی از فیلم: پدر پول هدیه گرفتن نداشت واسه همین هر کدوم‌مون رو بُرد بیرون و گفت می‌تونیم ستاره‌ی مورد علاقه‌مون رو انتخاب کنیم...... ولی همین‌طور گفت که وقتی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
چند روز پیش یه مقدار از حجم بسته‌ی نتم مونده بود و تاریخ اتمامش نزدیک بود. از دوستام خواستم بهم چند تا فیلم معرفی کنن و اون‌ها سریال وینچنزو رو معرفی کردن.
همون اوایل که سریال منتشر شد خیلی ازش شنیده بودم ولی چون خلاصه‌ای که ازش خوندم جذبم نکرد، تمایلی به تماشایش نداشتم.
چند روز گذشته این سریال رو تماشا کردم و به حس اولیه‌ام آفرین گفتم.
همه‌ی سایت ها فقط از نکات مثبت و نقاط قوت سریال نام بردند؛ مثل حضور بازیگران قوی، شخصیت پردازی و داستان پردازی بسیار جذاب و تازه‌ی سریال، به تصویر کشیدن فساد پیچیده‌ی ساختار کره جنوبی.
قسمت های اول چایونگ نقش اول زن سریال حرکاتی انجام می داد که از یک وکیل بعید است سر بزند. ممکن است بعضی‌ها بگن خوب وکیلا نمی تونن شیطون و شوخ باشن؟ باید بگم چرا می تونن ولی...

آخرین ویرایش

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
660px-She_Was_Pretty.jpg
She was pretty
سریال بسیار زیبایی بود با بازیگران فوق‌العاده. داستان فیلم منو یاد یه فیلم هندی قدیمی به اسم آهنگ قلب من یا با من دوست میشی انداخت. نه این که از اون فیلم کپی شده باشه ‌ها نه. فقط موضوع جابه‌جایی دوست‌ها مشابه هم بودن.

e10adBPL_bec230_f.jpg
سریال «او زیبا بود» با بیرون کشیدن کلیشه های جذاب زندگی از لابه لای روزای تکراریِ یه دختر درب و داغون، میخواد به یاد بیننده‌هاش بیاره که نباید هیچ وقت آدم از چیزی که هست خجالت بکشه. چرا که یه دروغ میتونه مثل یه گولّه برف تبدیل به بهمنی بشه که گوینده‌ش رو هم توی خودش حل کنه.
سریال شخصیت پردازی خوبی داشته. سرگذشتِ «کیم هه جین» به...

آخرین ویرایش

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
2z7dR_3m.jpg
Age of youth
این سریال دو فصل دارد و هر دو فصل آن زیباست.
سریال از اومدن دختر ساده ای به اسم یون جه به پانسیونی که یه پیرزن خوش پوش اون رو اداره میکنه شروع میشه. تو این پانسیون چهار تا دختر دیگه با انواع و اقسام اخلاق ها و زندگی های متفاوت زندگی میکنن.
شخصیت یون جه منو یاد خودم و اوایل ورودم به دانشگاه انداخت. شخصیتش انگار از رو من ساخته شده باشه.
شخصیت پردازی خیلی زیبا انجام شده بود و هرکدوم از این 5 دختر کاملا با دیگری متفاوت بودن و با این حال باهم زندگی میکردن. موضوعات متنوع بودن و داستان هم سیر خیلی خیلی روانی داشت و کشش لازم برای ادامه رو ایجاد میکرد. در پایان بیشتر قسمت ها هم بخشی بود که از یک نفر یا هر 5 نفر یا شخصیت های دیگه...

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ℛℴℎ

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
Screenshot_20230914-103217_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103208_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103159_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103149_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103104_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103112_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103122_Instagram.jpg
Screenshot_20230914-103137_Instagram.jpg

آخرین ویرایش

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
سریال وکیل ووی خارق‌العاده
Strange_Lawyer_Woo_Young-Woo.jpeg
این درام درباره وو یونگ وو، اولین وکیل اوتیستیک جمهوری کره است. او دارای اختلال طیف اوتیسم (ASD) است و بخاطر بعضی عادت‌ها مانند شمارش با انگشت‌هایش قبل از ورود به هر محیطی عجیب به نظر می‌رسد. او نابغه‌ای است که از دانشگاه ملی سئول با بالاترین معدل تا کنون فارغ‌التحصیل شده است و عاشق نهنگ‌ها و هرچیزی درباره آن‌ها است. حافظه عکاسی فوق‌العاده‌اش او را به یک وکیل درخشان تبدیل می‌کند، زیرا او نه تنها تمام قوانینی را که در کتاب‌ها خوانده است به راحتی به یاد می‌آورد، بلکه می‌داند که چگونه می‌توان آن‌ها را به بهترین شکل برای موکلان به کار برد. بنابراین او در موسسه حقوقی هانبادا، یکی از شرکت‌های حقوقی برتر کشور استخدام می‌شود. حالا او...

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
1697651867870.jpeg
همه این سریالو می شناسن دیگه نه؟
سریال نسل خورشید
1697651939197.jpeg
این سریال روایتگر عشق، وفاداری، جنگ و فداکاری انسان هایی که برای کشور و وطنشون حاضرن جون با ارزش و گرانبهاشونم بدن. یو شی جین کاپیتان ارتشه و ماموریت های زیادی داره و فرمانده گروه آلفاس. اون به طور اتفاقی توی بیمارستان هه سونگ دکتر کانگ مویون رو می‌بینه و همون‌جا عشق بین این دو نفر آغاز میشه.
این سریال از همون قسمت اولش تونست
مخاطب رو به خودش جذب کنه. در همون قسمت اول بیننده متوجه میشه صحنه‌های رزمی زیادی وجود دارن که در کنار یه عاشقانه‌ی قوی جلو میرن.

زوج‌های سریال عالی بودن. و طنز‌هایی هم که در کنار صحنه‌های عاشقانه به کار رفته بود هم خیلی بامزه بودن. من که خیلی...

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر

Screenshot (283).png
Screenshot (291).png
اینجا عالی بود. داشتن با دوستش راجع به پسره حرف می زدن رفت پشت کامپیوتر و اینجوری زل زد بهش
دوستش پرسید به چی نگاه می کنی گفت به عکسش.
شما فکر می کنین چه عکسی بود؟
عکس رادیولوژی:458063-24830a1ab7dc172d1979dd5bd0d18bf9:
گفت این تنها عکسیه که ازش دارم
تو رو خدا فقط قیافشو ببین چطور با مهر و محبت به یه عکس رادیولوژی نگاه می کنه.

Screenshot (296).png
اینجا هم که با شیفتگی به رژه ی سربازا نگاه می کردن

1697734716914.png

کانگ مویون: حالا دیگه اجازه دارم یه دکتر واقعی باشم،

زندگیمو برای نجات جون بشر صرف می کنم،

زندگی و سلامتی بیمارا در اولویته...

delnia

پرسنل مدیریت
مدیر تالار موسیقی
تاریخ ثبت‌نام
26/7/23
ارسالی‌ها
2,188
پسندها
4,398
امتیازها
24,473
مدال‌ها
43
سطح
13

• مدیر
سریال کره ای کلاس ایته‌وون

636844

این سریال با موضوع کسب و کار مفاهیم زیادی رو مثل تعصب و تبعیض علیه خارجی‌ها و محکومین سابق و سواستفاده از قدرت توسط ثروتمندان در خودش جای داده.
خلاصه‌ی مفصلی نمیگم که اسپویل نشه.
مرد جوانی به علت اینکه زیر بار ظلم نمیره زندگی سختی را تجربه می‌کنه، اما در نهایت موفق میشه با تلاش و پشتکار و کمک دوستانش عاملان این ظلم رو شکست بده. این اثر دارای پیام و الگوی مثبت قابل توجهی است.
پارک سئو جون نقش اول سریال تو دوران جوانی به زندان میفته. تمام تلاش خودش رو انجام می‌دهه و بعد از هفت سال موفق به بازکردن یک رستوران می‌شه.
درواقع اسم این سریال برگرفته از محله‌ای با همین اسم در کره جنوبی است. ایته وون یک منطقه تجاری...