دنباله دار چیــکار میــکنی؟؟

• نویسنده موضوع ℛℴℎ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 51
  • بازدیدها 1,371
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

..ice-Queen..

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
29/7/18
ارسالی‌ها
128
پسندها
1,458
امتیازها
17,473
مدال‌ها
1
سطح
0

۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟ میزارم تو جیبم مثلا :||||||

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟ نمیدونم :||| شاید بگم چون از عذاب وجدان متنفرم ...

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟ اره مرگ بهترین چیزیه که. تا به حال حسش نکردم^^

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟ قید پسره رو... با خانوادم خیلیه که زندگی کردم ...اما اون یه غریبست که معلوم نیست که پشتم باشه یا نه ...ولی خانودم تا به حال حمایتم کردن در هرکاری که حتی خودشون دوست نداشتن ...خانوادمو انتخاب میکنم

ryhneae

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
1/5/18
ارسالی‌ها
1,950
پسندها
35,408
امتیازها
84,373
مدال‌ها
27
سطح
33

_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟اره البته اگه پیداش کنم!

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟معلومه!

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟نوچ..بزار تو همین زندگی گنداب بمونیم!

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟هر موقع عاشق شدم بهت خبر میدم :/

امضا : ryhneae

فندق

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/7/18
ارسالی‌ها
376
پسندها
8,218
امتیازها
28,673
مدال‌ها
4
سطح
0

۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟
نوچ
۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟
اره
۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟
نوچ
۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟
اصلا اهل ازدواج نیستم

امضا : فندق

خاموش

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/8/18
ارسالی‌ها
73
پسندها
1,736
امتیازها
11,933
سطح
0

• محروم
۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟اره

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟من خودم دیگران رو اخراج میکنم اگرم به این موقعیت نرسم زیر دست کسی کار نمیکنم مگر ببین چی بشه

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟نه

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟اگه واقعا دوستم داشته باشه عشقم

امضا : خاموش

Narges_D

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
20,502
امتیازها
48,373
مدال‌ها
23
سطح
28

۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟اره برش میگردونم

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟میگم

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟نه قبول نمیکنم چون چندسال بعدش صلح دوباره ازبین میره

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟عشقمو خانواده مهم تره

امضا : Narges_D

Vini.

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
18/6/19
ارسالی‌ها
1,733
پسندها
16,175
امتیازها
40,573
مدال‌ها
20
سطح
24

سلام؛
خب بگید اگه تو۴موقعیت زیر قرار بگیرید،قبول می کنید یانه؟چیکار میکنید؟
۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟راستش نچ

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟چرا دروغ؟نچ نمیگم

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟نه باوا

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟سگ درصد خانواده رو میچسبم ولشون نمیکنم...باوا عشقو عاشقی دیه چیه

آخرین ویرایش
امضا : Vini.

فائقه حسینی

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/6/19
ارسالی‌ها
119
پسندها
661
امتیازها
3,803
مدال‌ها
7
سطح
7

۱ : پس میدمش
۲: از اونجایی که تا حالا هیچکسی روبه خاطر صداقتش نکشتن میگم کار من بوده
۳:نه قبول نمیکنم دنیا تو صلح باشه من نباشم چه معنی میده
۴: طرف خانوادمو میگیرم چون اکه بعدا عشقم ولم کرد اون موقع دیگه نمیتونم به یکی تکیه کنم پس خانوادمو انتخاب میکنم

Wonder

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/7/18
ارسالی‌ها
176
پسندها
6,171
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
11

۱ برمی گردونم
۲ بهشون میگم تقصیر من بوده
۳ میمیرم
۴ عشقمو

امضا : Wonder

YaZdAn

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/8/18
ارسالی‌ها
679
پسندها
5,139
امتیازها
23,673
مدال‌ها
4
سطح
0

۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟ نه

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟ نه

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟ نه

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟ عشقو

امضا : YaZdAn

NO Mercy

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/7/19
ارسالی‌ها
51
پسندها
815
امتیازها
4,823
سطح
0

۱_اگه یه میلیارد پول روی زمین پیدا کنی،به صاحبش بر میگردونی؟ نه

۲_سرکار به خاطر اشتباه تو میخوان یکی دیگه رو اخراج کنند و کسی نمیدونه کارتو بوده،میگی؟ نه

۳_کل دنیا تو صلح قرار می گیره،اگه تو فقط تا یه ساعت دیگه زندگی کنی،قبول میکنی؟ نه

۴_کسی که عاشقشی باهات ازدواج میکنه،اما خانوادت طردت میکنند؛قید خانواده رو میزنی یا عشقتو؟ خانواده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا