آموزشی چه زمانی برای نوشتن مناسب است؟

• نویسنده موضوع Ash;
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 32
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,952
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
من و شما بیست‌وچهار ساعت در روز زمان داریم. و این یعنی، تا آن‌جایی که من می توانم درک کنم، تقریبن همان مقدار زمان روزانه‌ای است که به میکل آنژ، پاستور، شکسپیر یا تای کاب داده شده است.
-سینکلر لوئیس

یکی از بهانه‌های همیشگی‌ ما برای به تعویق انداختن نوشتن، کمبود وقت است. در طول ۲۴ ساعت روز یا در حال دست‌وپنجه نرم کردن با مشغله‌هایمان هستیم و یا آنچنان خسته‌ایم که ترجیح می‌دهیم تمام وقت استراحت‌مان را به جست‌وجو در اکسپلور اینستاگرام یا بالاوپایین کردن شبکه‌های تلویزیون اختصاص دهیم. در این مقاله قصد داریم از زبان «سینکلر لوئیس» رمان‌نویس و نمایشنامه نویس آمریکایی که در سال ۱۹۳۰ موفق به دریافت جایزه‌ی نوبل ادبیات شد، به دغدغه‌ی کمبود وقت برای نوشتن بپردازیم.

امضا : Ash;

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,952
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
زیر سایه‌ی برخی واژه‌ها و عبارت‌هایی که زیرشان پنهان می‌شویم تا همچنان از نوشتن طفره رویم، بیرون بیاییم. می‌توانیم از خودمان بپرسیم اگر آوردن برخی از بهانه‌ها را برایمان ممنوع کنند، چه می‌شود؟ فرص کنید نمی‌توانید از «ایده نداشتن»، «ترس از شروع نوشتن»، «کمالگرا بودن» و «کمبود وقت» استفاده کنید تا ننوشتن‌تان را توجیه کنید، آن‌وقت چه می‌کنید؟ آیا دنبال واژه‌های بیشتری برای فرار از نوشتن می‌گردید یا به نزدیک‌ترین قلم و کاغذی که می‌یابید چنگ می‌اندازید و بالاخره کاری که باید را می‌آغازید؟

اگر تصمیم گرفتید که تنها راه انجام دادن کاری انجام دادنش است، این کار را بدون استفاده از هیچ‌کدام از این کلمه‌ها انجام دهید: پویایی، گیرایی، جاز، شتاب، پشتکار، قوی، و مهم‌تر از همه با...​

لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Ash;
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.