پرونده پرونده | سیلویا لایکنس

• نویسنده موضوع Amin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 14
  • کاربران تگ شده هیچ

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,817
پسندها
46,859
امتیازها
96,903
مدال‌ها
148
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
در ۲۶ اکتبر ۱۹۶۵، سیلویا بر اثر خونریزی مغزی، شوک و سوتغذیه از دنیا رفت.
وقتی پلیس میرن خونه‌ی گرترود رو بگردن، گرترود بهشون میگه : سیلویا با یه گروه پسر رفت توی جنگل، اوناهم تا سر حد مرگ کتکش زدن و روی بدنش حک کردن “من یک بدکاره هستم و بهش افتخار می‌کنم”. هرچند وقتی که یک لحظه حواسش از جنی پرت شد، جنی سمت یه افسر پلیس میره و آروم زمزمه میکنه : “من و از اینجا ببر بیرون، میخوام همه چیز و بهت بگم.”

امضا : Amin

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,817
پسندها
46,859
امتیازها
96,903
مدال‌ها
148
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
پلیس هم جنی رو از اون خونه می‌برن و بلافاصله همه چیز رو براشون از اول تعریف می‌کنه، و گروترد و تمام همسایه ها و کسایی که توی این پرونده نقش داشتن دستگیر میشن و نتیجه های کالبد شکافی ها نشون میدادن که سیلویا توی چند ماه به آرومی و دردناک فوت شده.
روز دادگاه گرترود برای قتل عمد، اون به علت “جنون” ادعای بیگناهی می‌کنه.

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,817
پسندها
46,859
امتیازها
96,903
مدال‌ها
148
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
جالبه بدونید وکیل خود گرترود توی دادگاه بلند میشه و میگه : “گروترد رو باید با صندلی برقی اعدام کنیم”. با این حال، در ۱۹ می ۱۹۶۶، گرترود بانیشفسکی به قتل درجه یک و حبس ابد محکوم میشه.
در سال ۱۹۷۱، گرترود و پائولا مجددا محاکمه میشن و نتیجش این بود که گرترود دوباره مجرم شناخته شد اما پائولا به قتل عمد اعتراف کرد و بخاطر همین به ۲ تا ۲۱ سال محکوم شد. پائولا حتی یک بار تونسته بود از دست پلیس فرار کنه! بعد از حدود هشت سال، پائولا آزاد میشه و به آیووا نقل مکان
می‌کنه و اسمش رو تغییر میده.

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,817
پسندها
46,859
امتیازها
96,903
مدال‌ها
148
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
۲۰ سال بعد از زندانی بودن گروترد، درخواست آزادی مشروط میده و این درخواستش بخاطر “رفتار خوب توی زندان” قبول میشه. بعد از این حکم، یه تعداد خیلی زیادی از مردم میریزن توی خیابونا و به این تصمیم اعتراض می‌کنن، ولی کسی به اعتراضشون توجهی نمیکنه و گرترود از زندان آزاد میشه، اما ۵ سال بعدش بخاطر سرطان میمیره.

منبع: deathtrap

عقب
بالا