دنباله دار نظرشما؟

• نویسنده موضوع police
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 526
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

police

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/7/18
ارسالی‌ها
36
پسندها
6,062
امتیازها
21,583
مدال‌ها
9
سطح
11

• نویسنده موضوع
۱_نظر شما دربارهی یه بسیجی یا اصلا کلمه بسیج چیه ؟چرا ؟ ۲_ به نظر شما بسیج چه کاری می کنه ؟وچه فوایدی برای اینده داره ؟ ۳_به نظر شما اخلاق ورفتار وزندگی یه بسیجی چه طوره ؟ ۴_ایا تا بحال بایه بسیجی حرف زدید ؟ ۵_ازتون خواهش میکنم که جواب بدید ^_^

امضا : police

police

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/7/18
ارسالی‌ها
36
پسندها
6,062
امتیازها
21,583
مدال‌ها
9
سطح
11

• نویسنده موضوع
توروخدا جواب بدید من برای یه مقاله احتیاج دارم ^_^

fati_k1383

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/7/18
ارسالی‌ها
292
پسندها
6,615
امتیازها
25,673
مدال‌ها
14
سطح
12

۱_نظر شما دربارهی یه بسیجی یا اصلا کلمه بسیج چیه ؟چرا ؟ تاحالا بهش فکر نکردم
۲_ به نظر شما بسیج چه کاری می کنه ؟وچه فوایدی برای اینده داره ؟ کارهای مختلفی داخل بسیج انجام میشه و کاربرد داره
۳_به نظر شما اخلاق ورفتار وزندگی یه بسیجی چه طوره ؟ به صورت سخت زندگی می کنن تو این وضع رفتار و اخلاقشون هم خوبه
۴_ایا تا بحال بایه بسیجی حرف زدید ؟ بله با سرهنگ طهان یک منطقه از بسیج رو هدایت میکرد
۵_ازتون خواهش میکنم که جواب بدید ^_^

Roya.saadat

ویراستار انجمن + گوینده انجمن
ویراستار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/2/18
ارسالی‌ها
192
پسندها
4,623
امتیازها
24,673
مدال‌ها
12
سطح
11

برو یه دور کتاب آمادگی دفاعی نهم و دهم رو بخون می فهمی جواب سوالاتت چیه

Deli_D

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2/3/18
ارسالی‌ها
694
پسندها
19,337
امتیازها
46,373
مدال‌ها
20
سطح
24

]۱_نظر شما دربارهی یه بسیجی یا اصلا کلمه بسیج چیه ؟چرا ؟ نفراتی درظاهر بسیار ساده و یک رنگ ولی درباطن مادر فولاد زره
۲_ به نظر شما بسیج چه کاری می کنه ؟وچه فوایدی برای اینده داره= امادگی مسلمانان دربرابر حفظ کشور و ...-هیچ همه به راه راست مستقیم میشن البته اگه بشن
۳_به نظر شما اخلاق ورفتار وزندگی یه بسیجی چه طوره ؟ پراز اردوها و کشیک های زمان محرم است البته دلی یک بسیجی فعال است ۴_ایا تا بحال بایه بسیجی حرف زدید ؟ دلی یک بسیج فعال هست بابا دانشگاه بری همه ازیک سر بخاطر امتیازش بسیجی میشن
اخ کیه که بفهمه امادگی دفاعی جواب گویی تمام ایناست

Roya.saadat

ویراستار انجمن + گوینده انجمن
ویراستار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/2/18
ارسالی‌ها
192
پسندها
4,623
امتیازها
24,673
مدال‌ها
12
سطح
11

]۱_نظر شما دربارهی یه بسیجی یا اصلا کلمه بسیج چیه ؟چرا ؟ نفراتی درظاهر بسیار ساده و یک رنگ ولی درباطن مادر فولاد زره
۲_ به نظر شما بسیج چه کاری می کنه ؟وچه فوایدی برای اینده داره= امادگی مسلمانان دربرابر حفظ کشور و ...-هیچ همه به راه راست مستقیم میشن البته اگه بشن
۳_به نظر شما اخلاق ورفتار وزندگی یه بسیجی چه طوره ؟ پراز اردوها و کشیک های زمان محرم است البته دلی یک بسیجی فعال است ۴_ایا تا بحال بایه بسیجی حرف زدید ؟ دلی یک بسیج فعال هست بابا دانشگاه بری همه ازیک سر بخاطر امتیازش بسیجی میشن

اخ کیه که بفهمه امادگی دفاعی جواب گویی تمام ایناست
خخخ من

police

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/7/18
ارسالی‌ها
36
پسندها
6,062
امتیازها
21,583
مدال‌ها
9
سطح
11

• نویسنده موضوع
خودم میدونم اما برای یه مقاله باید نظر مردم پرسیده شه

police

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/7/18
ارسالی‌ها
36
پسندها
6,062
امتیازها
21,583
مدال‌ها
9
سطح
11

• نویسنده موضوع
میدونید چیه شاید باورتون نشه ولی یه گروهی بین مردم نفوذ کرده وذهنشودربارهی مسجدوبسیج به هم ریخته وحتی میتونم بگم که حتی تو خود مسجدوبسیج هم هستند حتی تو مسجد گرفتن فیلم مستهجن به یه پسر ۱۴ ساله نشون دادن ومنم بخاطر همین میخواستم ببینم نظر شما دربارهی بسیج چیه ایا میدونید یه فرقه وجودداره که داره نظر شمارودربارهی بسیج ومسجد خراب میکنه ؟

ryhneae

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
1/5/18
ارسالی‌ها
1,950
پسندها
35,402
امتیازها
84,373
مدال‌ها
27
سطح
33

۱_نظر شما دربارهی یه بسیجی یا اصلا کلمه بسیج چیه ؟چرا ؟ خب دربارشون فکری نمیکنم:/
۲_ به نظر شما بسیج چه کاری می کنه ؟وچه فوایدی برای اینده داره ؟ اممم..خب به نظرم بسیج برای ایندمون زیادی فایده نداره
۳_به نظر شما اخلاق ورفتار وزندگی یه بسیجی چه طوره ؟ اخلاقشونو نمیدونم ولی زندگشون خیلی مثبته!
۴_ایا تا بحال بایه بسیجی حرف زدید ؟ نوچ
۵_ازتون خواهش میکنم که جواب بدید ^_^

امضا : ryhneae

police

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/7/18
ارسالی‌ها
36
پسندها
6,062
امتیازها
21,583
مدال‌ها
9
سطح
11

• نویسنده موضوع
وقتی دارن دربارهی یه بسیجی حرف میزنن شما توذهنتون یه خانومی میاد با چادری تا بینی کشیده شده ولی باید بگم تصورتون خیلی غلطه تو بسیج از هرنوع انسانی وجودداره واسه بسیج دین مهم نیست فقط توش مهم اینه که مسلمون باشی چون مسلمون ها بیشتر توشون وفاداری وصداقته واتحاده حتی اگه داخل یه بسیج رفت و امد داشته باشید میفهمید افرادی که مانتویی میباشند وحجاب خودرا رعایت میکنن هم وجوددارن واسه بسیج یه هدف مهمه اونم اینه جامعه بدون مشکل باشه شما حالا اگه دربارهی بسیج بگن فقط دفاع از کشور میاد توذهنتون ولی بسیج همه مباحت وداره علمی وفرهنگی وورزشی وتفریحی وزیارتی و... کلاس های مختلف داره تازه انگار که بسیج مثله یه موسسه خیریه می مونه به کسی که به کمک مالی احتیاج داره هم کمک میکنه ^_^

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا