نقد و بررسی نقد رمان جنگجویان گورج(و اتحاد با شیاطین) | nazy.8 كاربر انجمن يك رمان

• نویسنده موضوع nana :)
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 1,053
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nana :)

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
667
پسندها
22,111
امتیازها
42,073
مدال‌ها
23
سطح
28

• نویسنده موضوع
نقد و بررسي:

نام رمان: جنگجویان گورج (و اتحاد با شیاطین)
نام نویسنده: nazy.8
ژانر: تخیلی/عاشقانه
خلاصه رمان:
یک شیطان به دنبال تصرف دو سرزمین سبرج و گورج هست؛ او درحال جذب نیرو است که آترین به جنگجویان می‌پیوندد تا از انسان‌های عادی محافظت کند؛ اما ناگهان همه چیز درهم می‌پیچد. دوستی ممنوعه‌ای شکل می‌گیرد و اتفاقات ناگواری رخ می‌دهد که هیچ کس نمی‌تواند حدس بزند چه کسی برنده میدان است. شاید همین دوستی ممنوعه بتواند همه را نجات دهد.

رمان جنگجویان گورج (و اتحاد با شیاطین) | nazy.8 کاربر انجمن یک رمان | انجمن یک رمان

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : nana :)

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,208
پسندها
16,573
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.Śin

I.YãSi

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
996
پسندها
32,568
امتیازها
63,073
مدال‌ها
11
سطح
0

نام رمان : جنگجویان گورج و اتحاد با شیاطین
خب! نام رمان طولانی ست اما هیچ چیز از جذابیت ان کم نکرده/ به نظر مياد، تنها قسمت اول اسم کافی بود و معمولا قسمت دوم اسم رو برای رمان های چند جلدی استفاده میکنن.

ژانر: تخیلی که کاملا درست انتخاب شده, از ژانر عاشقانه هم تا به اینجای داستان استفاده نشده

خلاصه : خلاصه کمی گمراه کننده و مبهم بود / خواننده با خواندنش وسوسه میشه که رمان رو دنبال کنه

جلد: عالی! کاملا مرتبط با رمان و ژانر
[تصویر دختری در دریایی از مه رو میبینیم که شخصی پشت سرش به حالت نگهبانی از او ازش محافظت میکنه, در اطرافشون هم موجودات ترسناک و اهریمنی هم وجود داره ]

مقدمه: ساده اما قوی

مونولوگ ها:
*نثر رمان عامیانه
*استفاده از گویش گیلکی ابتدای داستان رو دوست داشتم...

امضا : I.YãSi

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
667
پسندها
22,111
امتیازها
42,073
مدال‌ها
23
سطح
28

• نویسنده موضوع
نام رمان : جنگجویان گورج و اتحاد با شیاطین
خب! نام رمان طولانی ست اما هیچ چیز از جذابیت ان کم نکرده/ به نظر مياد، تنها قسمت اول اسم کافی بود و معمولا قسمت دوم اسم رو برای رمان های چند جلدی استفاده میکنن.

ژانر: تخیلی که کاملا درست انتخاب شده, از ژانر عاشقانه هم تا به اینجای داستان استفاده نشده

خلاصه : خلاصه کمی گمراه کننده و مبهم بود / خواننده با خواندنش وسوسه میشه که رمان رو دنبال کنه

جلد: عالی! کاملا مرتبط با رمان و ژانر
[تصویر دختری در دریایی از مه رو میبینیم که شخصی پشت سرش به حالت نگهبانی از او ازش محافظت میکنه, در اطرافشون هم موجودات ترسناک و اهریمنی هم وجود داره ]

مقدمه: ساده اما قوی

مونولوگ ها:
*نثر رمان عامیانه
*استفاده از گویش...

آخرین ویرایش

آیهان عامرنژاد

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/4/19
ارسالی‌ها
4
پسندها
110
امتیازها
480
مدال‌ها
1
سطح
1

سلام گلم خب تو این تاپیک باید نظرات واقعیمون رو بگیم پس اگه چیزی گفتم ناراحت نشو و اگه میتونی در بهتر شدنش تلاش کن تا دیگه کسی همچین نظری رو نداشته باشه‌..
اول که اسم رمانت جذب کننده هست ولی خب نشوند دهنده اتفاقیه که تو رمانت میوفته و خب زیاد فردی رو کنجکاو نمیکنه و به نظر من اگه بزاریش جنگجویان گورج و سبرج یا اتحاد شر و خیر در برابر شر یا اتحاد شر و خیر خیلی خوبه البته مجبور نیستی اسم رمانت رو تغییر بدی چون تو یک نظری داری من هم یک نظر...
خلاصه رمانت عالیه و سوالاتی رو در ذهن خواننده ایجاد میکنه.
مقدمه رمانت هم مختصره و کوتاه و هم زیبا.
صحنه سازی ها و عکس شخصیت های رمانت عالیه و مشکلی که فکر کنم بیشتر خوانندگان عزیز رمانت باهاش مواجه هستن اینه که فاصله بین...

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
667
پسندها
22,111
امتیازها
42,073
مدال‌ها
23
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام گلم خب تو این تاپیک باید نظرات واقعیمون رو بگیم پس اگه چیزی گفتم ناراحت نشو و اگه میتونی در بهتر شدنش تلاش کن تا دیگه کسی همچین نظری رو نداشته باشه‌..
اول که اسم رمانت جذب کننده هست ولی خب نشوند دهنده اتفاقیه که تو رمانت میوفته و خب زیاد فردی رو کنجکاو نمیکنه و به نظر من اگه بزاریش جنگجویان گورج و سبرج یا اتحاد شر و خیر در برابر شر یا اتحاد شر و خیر خیلی خوبه البته مجبور نیستی اسم رمانت رو تغییر بدی چون تو یک نظری داری من هم یک نظر...
خلاصه رمانت عالیه و سوالاتی رو در ذهن خواننده ایجاد میکنه.
مقدمه رمانت هم مختصره و کوتاه و هم زیبا.
صحنه سازی ها و عکس شخصیت های رمانت عالیه و مشکلی که فکر کنم بیشتر...

Farzaneh.Rezvani

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
701
پسندها
11,107
امتیازها
28,473
مدال‌ها
22
سطح
19

نویسنده‌ی عزیز به دلیل رفتن رمان به متروکه و برای جلوگیری از ارسال اسپم، این تاپیک قفل می‌شود؛ در صورت ادامه‌ یافتن رمان به مدیران برای باز کردن تاپیک نقدتان اطلاع بدهید.
:rose::rose::rose:
مدیریت تالار نقد

امضا : Farzaneh.Rezvani
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.