نقد و بررسی نقد رمان مرد گرگی این روزهایم | Mahdiyeh كاربر انجمن يك رمان

• نویسنده موضوع Bible.Hb
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 811
  • کاربران تگ شده هیچ

Bible.Hb

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/10/18
ارسالی‌ها
741
پسندها
13,109
امتیازها
34,373
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
"به نام خداوند نامیرا"​
نام رمان: رمان مرد گرگی این روزهایم
نام نويسنده: مهدیه حاجی بابایی
خلاصه: درباره دختریه که برای نجات خانوادش مجبور به اسارت مرد مغروری در بیاد .مردی که با زخم های روزگار به یک گرگ درنده تبدیل شده ..گرگی که هیچ احساسی نمیتونه بر اون غلبه کنه .دختر داستانه ما به جای خواهرش مجبور تغاص پس بده یه تقاص سنگین و...
لينك رمان:
در حال تایپ - رمان مرد گرگی این روزهایم | مهدیه حاجی بابایی کاربر انجمن یک رمان

آخرین ویرایش توسط مدیر

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,209
پسندها
16,572
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.Śin

Wonder

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/7/18
ارسالی‌ها
176
پسندها
6,171
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
11

داستان جالب و هيجان انگيز است…
استفاده ي بيش از حد از رنگ سياه در زندكي امكان ايجاد يك چنين انساني قدرتمند و مغروري رو نداره و تنها باعث افسردگي ميشه…
كسي كه كينه داره رو نبايد مشخصا با رنگ سياه نشون داد…
خوشحالم كه تونستي مقدار عصبانيت هاي رامتين رو كم كني…چون چنين ابهتي با عصبانيت بوجود نمياد
شباهت زيادي به دو رمان حصار تنهايي من و گناهكار داره… و خيلي كم هم به اسطوره (فقط در يك مورد)
اينكه مشابه اين رمان هاست تقصير تو نيست…بعضي اتفاق ها پيش زمينه ميشن و باعث رشد ميشن من خودم هم در داستان از كتاب ها و فيلم هاي زيادي الگو گرفتم
در اخر…رگ خوابم اومده دستت و با اون جمله ي اخر منو تشويق كردي كه بيام و نقدت كنم…
خوشحالم كه داستان مي نويسي و انقدر دوستش داري!:)

امضا : Wonder

Bible.Hb

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/10/18
ارسالی‌ها
741
پسندها
13,109
امتیازها
34,373
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
داستان جالب و هيجان انگيز است…
استفاده ي بيش از حد از رنگ سياه در زندكي امكان ايجاد يك چنين انساني قدرتمند و مغروري رو نداره و تنها باعث افسردگي ميشه…
كسي كه كينه داره رو نبايد مشخصا با رنگ سياه نشون داد…
خوشحالم كه تونستي مقدار عصبانيت هاي رامتين رو كم كني…چون چنين ابهتي با عصبانيت بوجود نمياد
شباهت زيادي به دو رمان حصار تنهايي من و گناهكار داره… و خيلي كم هم به اسطوره (فقط در يك مورد)
اينكه مشابه اين رمان هاست تقصير تو نيست…بعضي اتفاق ها پيش زمينه ميشن و باعث رشد ميشن من خودم هم در داستان از كتاب ها و فيلم هاي زيادي الگو گرفتم
در اخر…رگ خوابم اومده دستت و با اون جمله ي اخر منو تشويق كردي كه بيام و نقدت كنم…
خوشحالم كه داستان مي نويسي و...

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

رمانت خوبه‌ و قلم خوبیم داری ولی شخصیت هارو بد توصیف کردی عصبانیت و سادیمسمی بودن ابهت ساز نیست،و اینکه دختر داستان خیلی از پسره ماجرا میترسه من زیاد رمان نمیخونم ولی رمان گناهکار رمانیه که همه خوندنش و رمانت هیلی شبیه رمان گناهکار«ارشام و دلارام»هست...شباهت های کوچیک موردی ندارع ولی یه کم زیادی شبیهه.
و اینکه تو بقیه نقد ها خوندم کمی شبیه رمان های «حصار تنهایی من»و «اسطوره»هم هستش!
داری زحمت میکشی پس سعی کن از بین بهتر و بهترین بهترین رو اراعه بدی!

توصیفات تصاویر و بیشتر جاها حس خوب بود!
جمله بندیات قشنگن!
ولی اینم در نظر بگیر هیچ انسانی در زندگی عادی اینقدر خشن و جدی و مغرور نیست.و دخترا هم انقدر«معذرت میخوم اینو میگم»پخمه نیستن!

پس برای پیشرفتت بهتره یه تعقیراتی بدی چون قلم بسیار...

امضا : سامیار زاهد

Bible.Hb

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/10/18
ارسالی‌ها
741
پسندها
13,109
امتیازها
34,373
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
رمانت خوبه‌ و قلم خوبیم داری ولی شخصیت هارو بد توصیف کردی عصبانیت و سادیمسمی بودن ابهت ساز نیست،و اینکه دختر داستان خیلی از پسره ماجرا میترسه من زیاد رمان نمیخونم ولی رمان گناهکار رمانیه که همه خوندنش و رمانت هیلی شبیه رمان گناهکار«ارشام و دلارام»هست...شباهت های کوچیک موردی ندارع ولی یه کم زیادی شبیهه.
و اینکه تو بقیه نقد ها خوندم کمی شبیه رمان های «حصار تنهایی من»و «اسطوره»هم هستش!
داری زحمت میکشی پس سعی کن از بین بهتر و بهترین بهترین رو اراعه بدی!

توصیفات تصاویر و بیشتر جاها حس خوب بود!
جمله بندیات قشنگن!
ولی اینم در نظر بگیر هیچ انسانی در زندگی عادی اینقدر خشن و جدی و مغرور نیست.و دخترا هم انقدر«معذرت میخوم اینو میگم»پخمه نیستن!

پس برای...

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,209
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

اسم رمان: از نظرت جذابیت عالی بود ولی از نظر کوتاهی خوب نبود رمانی باحال و جذابه که اسمش هم کوتاه باشه و هم کنجکاو کننده لسمتون کنجکاو کننده بود اگه یه اسم کوتاه تر برای رمانتون انتخاب کنید بهتره ولی اگر نتونستید همین خیلی خوبه.
خلاصه: خلاصه رمان از نظر کوتاهی و جذابیت و کنجکاوی واقعا عالی بود شوق خواننده رو برای خواندن ادامه رمان بیشتر میکرد.
دیالوگ ها و منولوگ ها: منولوگ ها گاهی خوب بودن اما دیالوگ هاتون کمی مشکل داشتن؛ قبل گفتن دیالوگ سعی کنید به خواننده برسونید شخصیت درحال انجام چه کاریه و چجوری داره دیالوگ رو میگه؛ برای گفتن دیالوگ از مثبت و منفی استفاده نکنید بلکه باید از این علامت استفاده کنید (-) ؛ دوتا علامت سوال نگذارید یه دونه بسه و بعد از هردیالوگ کوتاهی نقطه گزاشته شود...

امضا : MEHR.AFAQ

Bible.Hb

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/10/18
ارسالی‌ها
741
پسندها
13,109
امتیازها
34,373
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
اسم رمان: از نظرت جذابیت عالی بود ولی از نظر کوتاهی خوب نبود رمانی باحال و جذابه که اسمش هم کوتاه باشه و هم کنجکاو کننده لسمتون کنجکاو کننده بود اگه یه اسم کوتاه تر برای رمانتون انتخاب کنید بهتره ولی اگر نتونستید همین خیلی خوبه.
خلاصه: خلاصه رمان از نظر کوتاهی و جذابیت و کنجکاوی واقعا عالی بود شوق خواننده رو برای خواندن ادامه رمان بیشتر میکرد.
دیالوگ ها و منولوگ ها: منولوگ ها گاهی خوب بودن اما دیالوگ هاتون کمی مشکل داشتن؛ قبل گفتن دیالوگ سعی کنید به خواننده برسونید شخصیت درحال انجام چه کاریه و چجوری داره دیالوگ رو میگه؛ برای گفتن دیالوگ از مثبت و منفی استفاده نکنید بلکه باید از این علامت استفاده کنید (-) ؛ دوتا علامت سوال نگذارید یه دونه بسه...

امیرارین

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/8/18
ارسالی‌ها
1
پسندها
26
امتیازها
33
سطح