صندلی داغ سرے هفٺـــᓄ صنـבلے בاغ (Uppish )

سوژه بعدی صندلی داغ کی باشه ؟

• مجموع رای دهندگان
    66
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

SileNT_UppiSh

مترجم آزمایشی
کاربر فعال
[QUOTE="M_sh, post:
خوبی چه خبرا سلامتی‌ خبری نیست فعلا
والا هرچی فکر کردم سوال خاصی به ذهنم نرسید ولی خب

اولین کسی که حاظری براش هرکاری کنی کیه؟ مادرو پدرم

وقتی خودتو تو آیینه میبینی چه حسی داری؟ :laughting:(بعد این سوال میمیرم مطمئنن) خخخ عاشق تر میشم (خودشیفته هم خودتی) :laughting:

بدترین و بهترین کاری که تو عمرت انجام دادی از نظر بقیه؟ بدترینشو از دیده مامانم خودت درجریانی خخخ
بهترینشم قبول کردن حرفه مادرم بعداز اون قضیه:straight_face::laughting:

اگه بدونی داری میمیری چه کارایی رو انجام میدی؟ از خیلیا باید حلالیت بگیرم اونایی که اذیت کردم،ایسگاشون کردم و تو ذوقشون زدم خخخ(دور از جونم البته نه ؟!):straight_face::good_luck:

وقتی با من آشنا شدی اولا چه فکری میکردی راجبم و الان چی؟ (صادقانه بگو) گفتم ای بابا این کی بود دیگه آرتا معرفی کرد نگا چه با زهرا گرم گرفته:/ خلاصه صادقانه بگم اولش ازت خوشم نمیومد (البته من از همه دوستام اول ازشون خوشم نمیومده حتی تانیا) بعدش دیدم چه بچه خوبی هستی:)

:laughting::straight_face:یه آرزو واسه من(پررو هم خودتی) بله بله من پرروام...امیدوارم کنکور با بهترین رتبه قبول شی و زندگیت همیشه که نه بی مزه میشه ولی رو دوره روال باشه.

بهترین جمله ای که تو زندگیت شنیدی؟ مرسی که هستی(که از ته قلب گفته میشه).
ممنون بابته شرکت: )

SileNT_M.sh

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
[QUOTE="M_sh, post:
خوبی چه خبرا سلامتی‌ خبری نیست فعلا
والا هرچی فکر کردم سوال خاصی به ذهنم نرسید ولی خب

اولین کسی که حاظری براش هرکاری کنی کیه؟ مادرو پدرم

وقتی خودتو تو آیینه میبینی چه حسی داری؟ :laughting:(بعد این سوال میمیرم مطمئنن) خخخ عاشق تر میشم (خودشیفته هم خودتی) :laughting:

بدترین و بهترین کاری که تو عمرت انجام دادی از نظر بقیه؟ بدترینشو از دیده مامانم خودت درجریانی خخخ
بهترینشم قبول کردن حرفه مادرم بعداز اون قضیه:straight_face::laughting:

اگه بدونی داری میمیری چه کارایی رو انجام میدی؟ از خیلیا باید حلالیت بگیرم اونایی که اذیت کردم،ایسگاشون کردم و تو ذوقشون زدم خخخ(دور از جونم البته نه ؟!):straight_face::good_luck:

وقتی با من آشنا شدی اولا چه فکری میکردی راجبم و الان چی؟ (صادقانه بگو) گفتم ای بابا این کی بود دیگه آرتا معرفی کرد نگا چه با زهرا گرم گرفته:/ خلاصه صادقانه بگم اولش ازت خوشم نمیومد (البته من از همه دوستام اول ازشون خوشم نمیومده حتی تانیا) بعدش دیدم چه بچه خوبی هستی:)

:laughting::straight_face:یه آرزو واسه من(پررو هم خودتی) بله بله من پرروام...امیدوارم کنکور با بهترین رتبه قبول شی و زندگیت همیشه که نه بی مزه میشه ولی رو دوره روال باشه.

بهترین جمله ای که تو زندگیت شنیدی؟ مرسی که هستی(که از ته قلب گفته میشه).
ممنون بابته شرکت: )
اره صد البته دور از جونت
مرسی :)

SileNT_DeaTH

کاربر برتر
کاربر برتر
وب سایت
Visit site
این تاپیک تا روز سه شنبه بازه
هر کسی میخواد شرکت کنه تا روز سه‌شنبه فرصت داره سوالاتشو بپرسه
بعد از اون تاپیک بسته میشه

SileNT_DeaTH