از ماجرای تیم ملی تا واسطه‌گری پروین و کی‌روش

• نویسنده موضوع wakeup
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 137
  • کاربران تگ شده هیچ

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
برانکو ایوانکوویچ اکنون می‌تواند با امیدواری بیشتری نسبت به آینده تیمش و لیگ برتر دیدارها را دنبال کند. تیم او با عبور از بحران محرومیت نقل و انتقالاتی اکنون با جذب هفت بازیکن خود را مهیای یک ماجراجویی دوباره کرده است و برانکو ایوانکوویچ با حضور در نشست خبری پیش از جدال با پدیده به تشریح شرایط تیمش پرداخته است.

سرمربی کروات سرخپوشان که در بازی قبلی به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش در جدال با سپیدرود در جام حذفی نبود، صحبت‌هایش را اینچنین شروع کرد و گفت: نیم فصل دوم از فردا برای ما آغاز می‌شود و ما یک دربی و فینال را پیش رو خواهیم داشت. پدیده در صدر جدول و امتیازش با سپاهان و ما برابر است و نشان می‌دهد که آنها چه تیم قدرتمند و با انرژی هستند و کار ما مطمئنا سخت خواهد بود.

اولین...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : wakeup

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
پاسخ‌ عجیب برانکو به موضوع آشتی با کی روش
کارلوس کی روش پس از هشت سال از فوتبال ایران در شرایطی رفت که طی سال های اخیر مشکلات او و برانکو به بالاترین حد ممکن رسیده بود و صحبت های زیادی در مورد وساطت کردن بسیاری برای آشتی این دو شنیده می شد.

در نشست خبری پرسپولیس پیش از دیدار برابر پدیده باز هم یکی از خبرنگاران سوال خود را به اختلاف کی روش و برانکو اختصاص داد و از سرمربی سرخپوشان پرسید؛ آیا درست است که شما پیشنهاد علی پروین برای آشتی کردن با کی روش را نپذیرفتید که برانکو پاسخ داد :« شما تا به حال شنیده اید که من علیه کی روش حرف بزنم. خواهشا اگر کردم که بگوئید. گفتم؟ ! هرگز علیه کی روش حرف زدم تا حالا یا مخالف تیم ملی یا علیه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : wakeup