• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

اخبار گیم دورهمی گیمرها

• نویسنده موضوع #AMIR#
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 452
  • کاربران تگ شده هیچ

#AMIR#

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/8/18
ارسالی‌ها
1,338
پسندها
12,546
امتیازها
46,373
مدال‌ها
24
سطح
28

• نویسنده موضوع
درود بر همه دوستان علاقه مند به گیم و گیمرهای عزیز انجمن یک رمان

اینجا یه دورهمی هست که ما گیم های مورد علاقه مون رو به بقیه پیشنهاد میدیم و درباره اون گیم خلاصه توضیح میدیم

دوستان عزیز توجه کنید میتونین بازی های مورد علاقتون رو در زمینه

اکشن

ماجراجویی

مبارزه ای

نقش افرینی و ...

رو در پروفایل
@Miss.senator__ درخواست کنین تا به اون رسیدگی بشه

تمام مشکلات گیمتون رو هم میتونین اینجا مطرح کنین

با تشکر

آخرین ویرایش
امضا : #AMIR#

__Miss.senator

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/5/18
ارسالی‌ها
478
پسندها
3,327
امتیازها
19,173
مدال‌ها
13
سطح
12

شب بخیر^^ خب اولین پست و اولین بازی پیشنهادی^^ بع نام Apex Legends این گیم ژانر بتل رویال رو دارع و یع بازی فوق العادس که بیشترین خصوصیتی کع در این بازی هس و ادم رو ب طرف خودش جذب میکنع کیفیت و حرکات نرم کاراکتر،استفادع از بالن،دویدن روی دیوار و سر خوردن روی گِل و انتخاب کاراکتر هست کع بع هیجان و جذابیت بازی اضافع میکنع ! جالب اینع ک هر کاراکتر توانایی و اسلحه خاصی دارع و اگ اشتباه نکنم و یادم نرفتع باشع اسم این کاراکترها پادشاهان کانیون هست! این بازی از الکترونیک ارتز و استودیو ریسپاون هست کع روی سیستم‌ عامل‌های ps4 و ایکس باکس وان و پی سی قابل اجرا هستش این گیم هم دارای رویدادهای فصلی هست و دربارع چیز خاصی نیس اما اگ بخوایم کلی حساب کنیم مث بقیه بازی های بتل‌رویال هست دیگع! باید...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : __Miss.senator

#AMIR#

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/8/18
ارسالی‌ها
1,338
پسندها
12,546
امتیازها
46,373
مدال‌ها
24
سطح
28

• نویسنده موضوع
بازی‌هایی از قبیل project cars20,Gt sport و Assette carsa سطوحی از جزئیات و واقع نمایی را ایجاد می‌کند که شما هرگز در گذشته فکرش را هم نمی‌کردید؛ اما هنوز بازی‌هایی برای مسابقه دهنده‌های معمولی وجود دارد؛ بنابراین اگر شما سرعت‌های زیاد را ترجیح می‌دهید، برای شما بازی‌های مسابقه‌ای وجود دارد. من بازی مسابقه‌ای کرده‌ام. نه خیلی زیاد، حدود ۲۰ سال پیش بنابراین بازی‌هایی آسان‌تری برای شما ساخته شده است. من فهرستی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای در Ps4، ۲۰۱۷ برای خرید آماده کرده‌ام.
۱-بازی GT SPORT- Gran Turismo
word-image-1.jpeg

احتمالاً مشهورترین بازی مسابقه‌ای تا الآن است؛ و بعد از چهار سال انتظار، برای ps4 ارائه...

#AMIR#

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/8/18
ارسالی‌ها
1,338
پسندها
12,546
امتیازها
46,373
مدال‌ها
24
سطح
28

• نویسنده موضوع
بازی‌هایی از قبیل project cars20,Gt sport و Assette carsa سطوحی از جزئیات و واقع نمایی را ایجاد می‌کند که شما هرگز در گذشته فکرش را هم نمی‌کردید؛ اما هنوز بازی‌هایی برای مسابقه دهنده‌های معمولی وجود دارد؛ بنابراین اگر شما سرعت‌های زیاد را ترجیح می‌دهید، برای شما بازی‌های مسابقه‌ای وجود دارد. من بازی مسابقه‌ای کرده‌ام. نه خیلی زیاد، حدود ۲۰ سال پیش بنابراین بازی‌هایی آسان‌تری برای شما ساخته شده است. من فهرستی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای در Ps4، ۲۰۱۷ برای خرید آماده کرده‌ام.
۱-بازی GT SPORT- Gran Turismo
word-image-1.jpeg

احتمالاً مشهورترین بازی مسابقه‌ای تا الآن...

__Miss.senator

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/5/18
ارسالی‌ها
478
پسندها
3,327
امتیازها
19,173
مدال‌ها
13
سطح
12

زمانی که سخن از سبک Open World به میان می آید بدون شک نام اولین عنوانی که به ذهن می رسد سریGrand Theft Auto می باشد . راکستار خالق این سری توانسته است…
در هر نسخه از آن دست به ابتکارات و نوآوری های فوق العاده ای بزند و آزادی عمل واقعی را در اختیار مخاطب قرار دهد . اصلی ترین نکته ای که سبب شده است تا این سری به محبوبیت فوق العاده ای دست یابد ، ارایه ی تجربه ای ناب از زندگی واقعی در قالب یک بازی ویدویی می باشد .
داستان این سری در واقع داستان واقعی آمریکا است ، کشوری که خرید و فروش اسلحه در آن آزاد است و هر لحظه ممکن است فردی توسط دیگری کشته شود ، کشوری که در آن بسیاری از مردم تنها راه پول در آوردن را سرقت و جرم می دانند و قهرمانان این سری نیز شخصیتی از دل همین مردم می باشند . راکستار...

Ali_fatal7115

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
20/5/19
ارسالی‌ها
229
پسندها
2,333
امتیازها
11,713
مدال‌ها
14
سطح
9

بهترین بازی های که تجربه کردم:
1. Shadow of colosuss
2. Witcher 3
3. Metal gear phantom pain
4.gta v
5. Resdient evil 4
6.batman arkham city
7.god of war
8. Assassins creed black flag
9.inside
10.far cry 4
11.bully
12. Dmc 4
13. Battle field bad company 2
14. Hellblade
15.bully
16. Skyrim
و...

امضا : Ali_fatal7115

__Miss.senator

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/5/18
ارسالی‌ها
478
پسندها
3,327
امتیازها
19,173
مدال‌ها
13
سطح
12

بهترین بازی های که تجربه کردم:
1. Shadow of colosuss
2. Witcher 3
3. Metal gear phantom pain
4.gta v
5. Resdient evil 4
6.batman arkham city
7.god of war
8. Assassins creed black flag
9.inside
10.far cry 4
11.bully
12. Dmc 4
13. Battle field bad company 2
14. Hellblade
15.bully
16. Skyrim
و...
از نظر من هیچکدومش جز 4,5,6,13 خوب نیس

__Miss.senator

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/5/18
ارسالی‌ها
478
پسندها
3,327
امتیازها
19,173
مدال‌ها
13
سطح
12

به نقل از Pushsquare، تحلیلگر شناخته شده‌ی صنعت گیم فکر می‌کند که Playstation 5 بسیار گران قیمت خواهد بود، البته نه به اندازه‌ی 800 دلار در زمان عرضه. ماجرا از این قرار است که در گفت‌وگویی با "جف کیلی" در رویداد E3 2019، "مایکل پکتر" اظهار داشت که واقعا امیدوار است غول ژاپنی، اشتباهی که با PS3 مرتکب شد را تکرار نکند. در زیر، خلاصه‌ای از حرف‌های او را می‌توانید مطالعه کنید:
"آیا به مشخصات سخت‌افزار PS5 نگاه انداخته‌اید؟ اگر آن‌ها(منظور Sony) مرکتب اشتباهی شوند که قبلا در مورد قیمت PS3 مرنکب شده بودند و PS5 را 600 دلار یا بیشتر قیمت‌گذاری کنند، مطمئنا خودشان را به دردسر خواهند انداخت. من نمی‌توانم درک کنم. نمی‌دانم که شما چگونه با توجه به مشخصات سخت‌افزاری اعلام شده برای PS5، آن را با...