آنچه در «عصر جدید» دیشب گذشت/هدیه متفاوت یک شرکت کننده برای علیخانی

MaeDew #xk

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
عضویت
8/11/18
ارسال ها
3,051
امتیاز
69,173
سن
23
محل سکونت
MHD
وب سایت
forum.1roman.ir
سیزدهم فروردین قسمت دیگری از مرحله مقدماتی مسابقه بزرگ عصر جدید روی آنتن شبکه سه رفت.
104188

در بخش ابتدایی گروهی با نام (تیم ) وارد صحنه شدند و کارهای نمایشی با موسیقی انجام دادند و فقط یک رای منفی رویا نونهالی دریافت کردند.

104189

گروه تئاتر آفتاب شرکت کننده دوم مسابقه عصر جدید بودند که به سرپرستی دختر منوچهر آذر بازیگر سینما و تلویزیون از افراد معلول تشکیل شده است.
آذر سرپرست گروه تئاتر آفتاب گفت: سه سال است با این گروه کار می‌کنیم ْچون هنر بستری است که می‌تواند انگیزه برای انجام کارهای سخت بدهد. این گروه سه تئاتر بلند داشتند و در جشنواره معلولان شرکت کرده‌اند.
آریا عظیمی نژاد با دیدن اجرای این گروه احساسی شد و گفت:خواهر من هم شرایط اینگونه دارد و از دیدن این اجرا خوشحال شدم.


104190

مجید ترکمان در حوزه دوبله شرکت کننده سوم بود که با یک رای منفی آریا عظیمی نژاد همراه شد.

104191

مسابقه عصرجدید امشب میزبان خانواده گرانقدر شهدا بود و در این قسمت از خانواده شهید احمدی روشن از شهدای هسته‌ای به عنوان استعداد علمی کشور قدردانی کردند.

104196

در اجرای پنجم محمد زارع با نمایش متفاوت ورزش با طناب و میله توانست رای مثبت داوران را دریافت کند.

104197

شرکت کننده هفتم امیرمحیسنی با لوله پلیکا موسیقی نواخت اما دو رای منفی دریافت کرد و با رای تماشاگران به بخش فینال این برنامه رفت. اما به خاطر آبادانی بودن این شرکت کننده علیخانی از او خواست آهنگ آبادان برزیلته اجرا کند.
104198

البته امیرمحیسنی در این برنامه عینک معروف (ریبن) را به علیخانی تقدیم کرد و علیخانی گفت: مردم برای سفر حتما به خوزستان سفر کنید، بی‌نظیر است.
در پایان مسابقه عصرجدید محمد زارع با رای داوران به فینال رسید. همچنین گروه تئاتر آفتاب با کارت طلایی علیخانی و عوامل برنامه عصرجدید به فینال راه پیدا کردند.

 

بالا