〰️⚽ گـــیـــشــــه خــــارجــــی ⚽〰️

  • شروع کننده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع

ĚbiŔÕw

کاربر ارشد
کاربر ارشد
عضویت
8/20/18
ارسال ها
4,169
امتیاز
54,873
امروز یعنی ۲۹ سپتامبر مصادف با هفتم مهر ماه مهم ترین روزنامه های ورزشی صبح اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.


مارکا؛ دست های نجات بخش اوبلاک


مارکا صفحه اصلی امروز خود را به دربی دیشب مادرید اختصاص داده است. این روزنامه مادریدی با تیتر "چه دستی" به سوپر واکنش یان اوبلاک مقابل ضربه سر کریم بنزما اشاره کرده است.


مارکا از قول سیمئونه عنوان کرده که وظیفه داور است که متوجه شود راموس چه گفته است. سیمئونه اعتقاد داشت که دیشب راموس به کمک داور فحاشی کرده و به همین خاطر داور باید کاپیتان رئال را اخراج می کرد.


این روزنامه مادریدی در بخشی دیگر با تیتر " رئال همچنان در صدر" به صدر نشینی کهکشانی ها با وجود تساوی در بازی دیشب اشاره کرده است.


آاس؛ بازی سرد


آاس هم همچون مارکا صفحه اصلی خود را به دربی دیشب مادرید اختصاص داده و با تیتر "بدون جادو" این دیدار را توصیف کرده است.


این نشریه مادریدی معتقد است که یک بازی پر برخورد بین دو تیم اجرا شد و این اوبلاک بود که مانع پیروزی رئال مادرید شد.


آاس در بخشی دیگر از اعتراض اتلتیکو به داور به خاطر عدم اخراج راموس به علت فحاشی پرده برداشته است.


موندو؛ چهره واقعی بارسا


این روزنامه کاتالانی صفحه اصلی خود را به پیروزی دو بر صفر بارسلونا در خانه ختافه اختصاص داده است‌. موندو با تیتر "نمایش چهره واقعی" به نمایش خوب بارسا مقابل ختافه و پیروزی این تیم در یک بازی خارج از خانه پس از پنج ماه اشاره کرده است.


این روزنامه در بخشی دیگر به تساوی بدون گل در دربی مادرید اشاره کرده و آن را یک نتیجه مناسب برای آبی اناری ها عنوان کرده است.


اسپورت؛ نمایش عالی بارسلونا


این روزنامه چاپ شهر بارسلونا هم صفحه اصلی امروزش را به پیروزی بارسا مقابل ختافه با گل های سوارز و فریپو اختصاص داده است. اسپورت با تیتر "بله، همینطوری" به نمایش خوب شاگردان والورده در خانه حریف اشاره کرده است.


اسپورت در قسمتی دیگر عنوان کرده که عثمان دمبله برای هشتمین بار از ناحیه عضلانی دچار مصدومیت شده است.


کوریره دلو اسپورت؛ آدمخوار ها


این روزنامه ایتالیایی از امروز و با تیتر " آدمخوار ها" به استقبال رقابت جذاب هفته آینده بین دو تیم اینتر و یوونتوس رفته است.


کوریره از عملکرد شاگردان کونته که دیشب ششمین برد متوالی خود را در خانه سمپدوریا کسب کردند، تمجید کرده است.


این روزنامه در قسمتی دیگر به اخراج الکسیس سانچز در بازی دیشب اشاره و عنوان کرده این بازیکن جدال هفته آینده مقابل یوونتوس را از دست داده است.


گاتزتا دلو اسپورت؛ کریستیانو آماده


این روزنامه ایتالیایی هم با تیتر " یک آزمون همه جانبه" به استقبال بازی هفته آینده اینتر و یوونتوس رفته است.


گاتزتا عنوان کرده که تیم کونته با شش برد متوالی به استقبال این جدال حساس می رود و بیانکونری نیز در حالی برای این دیدار آماده می شود که کریستیانو رونالدو،ستاره پرتغالی این تیم، به فرم خوب خود برگشته و آماده این دیدار است.


اکیپ؛ پاریس مثل همیشه


این روزنامه فرانسوی با تیتر "بچه ها همچون همیشه" به پیروزی یک بر صفر شاگردان توخل باز هم با تک گل نیمار اشاره و عنوان کرده پاری سن ژرمن در یک بازی حساب شده بوردو را از پیش رو برداشت. 

ĚbiŔÕw

کاربر ارشد
کاربر ارشد
عضویت
8/20/18
ارسال ها
4,169
امتیاز
54,873
امروز یعنی ۱۱ اکتبر مصادف با نوزدهم مهر ماه مهم ترین روزنامه های ورزشی صبح اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.


مارکا؛ امروز هم اریکسن


این روزنامه اسپانیایی صفحه اصلی امروز خود را همچون دیروز به احتمال جذب کریستین اریکسن توسط رئال مادرید در زمستان اختصاص داده است. مارکا با تیتر "اریکسن مشخص است" به این موضوع پرداخته است.


مارکا در ادامه عنوان کرده که اریکسن چند روز قبل پیشنهاد تمدید قرارداد تاتنهام را رد کرده است.


آاس؛ هدف جدید نقل و انتقالاتی رئال


دیگر روزنامه مادریدی یعنی آاس از ارلینگ هالند به عنوان هدف نقل و انتقالاتی رئال مادرید در آینده یاد کرده است. آاس با تیتر "هالند از اهداف آینده" به موضوع علاقه رئال مادرید به این پدیده ۱۹ ساله باشگاه سالزبورگ اتریش اشاره کرده است.


این روزنامه در قسمتی دیگر به حضور زنان ایرانی در بازی دیروز بین تیم‌های ایران و کامبوج در ورزشگاه آزادی اشاره کرده است.


اسپورت؛ مسی جهانی


این روزنامه کاتالانی با تیتر "مسی جهانی" به حضور لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، در یک نمایش به نام "مسی ۱۰" که زندگی او را روایت می‌کند، اشاره کرده است.


موندو در بخشی دیگر با تیتر "رهبر دیونگ" اشاره به عملکرد فوق العاده این هافبک جوان هلندی تا به اینجای فصل داشته است.


موندو؛ جادوی مسی


دیگر روزنامه چاپ شهر بارسلونا یعنی اسپورت نیز همچون موندو به حضور مسی در مراسم نمایش فیلمش با نام "مسی ۱۰" که زندگی او را روایت می‌کند، اشاره کرده است. این روزنامه با تیتر "جادو" به این موضوع پرداخته است.


این روزنامه در بخشی دیگر به پیگیری تمرینات تیم اسپانیول با سرمربی جدید این تیم یعنی پابلو ماچین اشاره کرده است.


کوریره دلو اسپورت؛ سی آر سون ۷۰۰

این روزنامه چاپ کشور ایتالیا صفحه اصلی امروز خود را به احتمال ۷۰۰ گله شدن کریستیانو رونالدو با گلزنی در بازی امشب تیم ملی پرتغال در مقابل لوکزامبورگ، اختصاص داده است. این روزنامه با تیتر "سی آر سون ۷۰۰" عنوان کرده که این اسطوره پرتغالی می تواند با گلزنی مقابل لوکزامبورگ در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به رکورد ۷۰۰ گل در تمام رقابت ها برسد.


توتو اسپورت؛ اینجا هم رونالدو


این روزنامه چاپ شهر تورین هم صفحه اصلی خود را به فوق ستاره پرتغالی یوونتوس یعنی کریستیانو رونالدو اختصاص داده است. این روزنامه عنوان کرده که این ستاره ۳۴ ساله تا کنون ۹۳ گل برای تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده و در بازی امشب این تیم مقابل لوکزامبورگ نیز انگیزه زیادی برای درخشش دارد.


توتو اسپورت با تیتر "رونالدو منحصر به فرد" به این موضوع پرداخته است.


این روزنامه در بخش دیگر به جذابیت های پیراهن جدید تیم ملی ایتالیا پرداخته و اشاره کرده که این پیراهن الهام گرفته از پیراهن دهه ۶۰ تا ۷۰ تیم ملی ایتالیا است.


اکیپ؛ نزدیک به یورو


این روزنامه فرانسوی صفحه اصلی خود را به بازی های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ اختصاص داده است. اکیپ با تیتر "نزدیک به یورو" عنوان کرده که تیم ملی فرانسه می تواند با پیروزی در برابر ایسلند صعود خود را به رقابت های یورو ۲۰۲۰ تا حدودی قطعی کند.


این روزنامه در قسمتی دیگر با تیتر "برای کیلور؛ دستمزد او باید از طلا باشد" به درخشش فوق العاده این دروازه‌بان کاستاریکایی طی هفته‌های اخیر کرده اشاره کرده است. 

ĚbiŔÕw

کاربر ارشد
کاربر ارشد
عضویت
8/20/18
ارسال ها
4,169
امتیاز
54,873
امروز یعنی ۱۴ اکتبر مصادف با ۲۲ مهر ماه مهم ترین روزنامه های ورزشی صبح اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.


مارکا؛ خبر بد برای رئال مادرید


این روزنامه مادریدی صفحه اصلی خود را به هدف جدید نقل و انتقالاتی رئال مادرید اختصاص داده است و عنوان کرده رئال حالا به دنبال جذب آدریان هافبک اسپانیایی ناپولی است. مارکا با تیتر "فابیان در رادار" به این موضوع اشاره کرده است.


این روزنامه در بخشی دیگر با تیتر "زنگ خطر برای بیل و مودریچ" به مصدومیت این دو ستاره رئال مادرید در جریان بازی دیشب بین ولز و کرواسی اشاره کرده است.


آاس؛ آینده درخشان رئال مادرید


آاس در شماره امروز خود عکسی از بازیکنانی نظیر لونین، سبایوس، حکیمی، میلیتائو، اودگارد، والورده، کوبو، رودریگو و رگیلون را روی صفحه اصلی خود برده و با تیتر 'آینده سفید" عنوان کرده که رئال مادرید حالا با این بازیکنان خیالش برای آینده خود راحت است.


اسپورت؛ هدف جدید بارسا


این روزنامه کاتالانی صفحه اصلی خود را به علاقه شدید بارسا به برگوین، پدیده هلندی باشگاه آیندهوون، اختصاص داده است. برگوین علاوه بر باشگاهش یعنی آیندهوون در تیم ملی نیز عملکرد درخشانی داشته و باعث شده که بلگرانو علاقه زیادی به جذب او در زمستان نشان دهد.


اسپورت در بخشی دیگر به مصدومیت دوباره نیمار در بازی برزیل مقابل سنگال اشاره کرده است.


گاتزتا دلو اسپورت؛ کونته تسلیم ناپذیر


این روزنامه ایتالیایی تصویری از آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، را روی صفحه اصلی خود برده است و با تیتر "کونته در برابر یووه تسلیم نمی شود" به این موضوع اشاره کرده که نراتزوری تا آخرین روزهای سری آ با سرمربی جدیدش برای قهرمانی خواهد جنگید.


گاتزتا در بخشی دیگر به مصاحبه سیلویو برلوسکنی، رئیس سابق میلان، اشاره کرده که گفته است که می تواند میلان را به روزهای خوش گذشته باز گرداند.


کوریره دلو اسپورت؛ درخشان مثل مانچینی


دیگر روزنامه ایتالیایی با تیتر "بازگشت به جهان با مانچینی" به نتایج درخشان تیم ملی ایتالیا با این سرمربی و صعود زود هنگام به رقابت های یورو ۲۰۲۰ اشاره کرده است.


کوریره در بخشی دیگر نقل قولی از آنتونیو کونته آورده است که گفته: "من سرنوشت را به چالش می کشم." گفته ای که اشاره به انگیزه بالای این مربی برای قهرمانی در سری آ با اینتر دارد.


اکیپ؛ جدال مرگ و زندگی با ترکیه


این روزنامه فرانسوی با تیتر "الکتریکی" به فوق حساس بودن بازی امشب بین دو تیم فرانسه و ترکیه اشاره کرده است. هر دو تیم با ۱۸ امتیاز در صدر گروه قرار دارند و می‌توانند با پیروزی در این دیدار صعود خود را به رقابت‌های یورو قطعی کنند.


ابولا؛ تاریخ سازی کریستیانو


این روزنامه پرتغالی با یک طراحی فوق‌العاده در صفحه امروز خود به ۶۹۹ گل کریستیانو رونالدو در دوران فوتبالش اشاره کرده و اظهار داشته که او می‌تواند با گلزنی در دیدار امشب مقابل اوکراین به ۷۰۰ گل در تمام دوران فوتبال خود دست پیدا کند.


اسپورت لهستان؛ پیش به سوی یورو


این روزنامه لهستانی با تیتر "پیش به سوی یورو" به دیدار حساس امشب لهستان مقابل رژیم اشغالگر قدس اشاره کرده و اظهار داشته لهستان با پیروزی در دیدار امشب می تواند صعود خود را به یورو قطعی کند.


این روزنامه در بخشی دیگر به شکست تلخ تیم ملی والیبال لهستان مقابل برزیل در مسابقات جام جهانی اشاره کرده است.


فوتو مک؛ ترکیه در آستانه صعود به یورو


این روزنامه ترکیه ای صفحه اصلی خود را به دیدار حساس امشب تیم ملی ترکیه مقابل فرانسه اختصاص داده است. فوتو مک عنوان کرده که شاگردان گونش می‌توانند با گرفتن یک نتیجه خوب در این دیدار تا حدود زیادی صعود خود را به رقابت های یورو قطعی کنند.


این روزنامه در ادامه از ترکیب احتمالی دو تیم برای بازی امشب نیز پرده برداشته است. 

ĚbiŔÕw

کاربر ارشد
کاربر ارشد
عضویت
8/20/18
ارسال ها
4,169
امتیاز
54,873
امروز یعنی ۲۹ اکتبر مصادف با ۷ آبان ماه مهم ترین روزنامه های ورزشی صبح اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.

مارکا؛ بیل در راه چین؟!

مارکا با تیتر اصلی "تماس دوباره شانگهای برای جدایی بیل از رئال در زمستان" به احتمال پیوستن این ستاره ولزی در زمستان به این تیم چینی اشاره کرده است.

رابطه گرت بیل و زین‌الدین زیدان حالا بدتر از قبل شده است به نظر می رسد این دو نفر هیچ علاقه ای برای ادامه همکاری با یکدیگر نداشته باشند.
آاس؛ احتمال خروج بیل در زمستان

آاس با تیتر اصلی "خروج بیل" به احتمال جدایی این ستاره ولزی رئال مادرید از این تیم در زمستان پیش رو اشاره کرده است. گرت بیل برای ملاقات با مدیر برنامه‌های خود راهی لندن شده است. وضعیت بد تیم های لیگ برتر انگلیس، فروش او را راحت تر می کند.

امشب دیدار حساس آلاوس مقابل اتلتیکو مادرید.

احتمال حضور آنسو فاتی در دیدار امشب بارسلونا مقابل وایادولید.
اسپورت؛ فاتی پس از مدت ها

اسپورت با تیتر اصلی "امروز بازی می کنی آنسو" به احتمال زیاد حضور این بازیکن ۱۶ ساله در بازی امشب بارسلونا مقابل وایادولید اشاره کرده است. ارنستو والورده از سیستم چرخشی استفاده می کند و این فرصت خوبی برای درخشش فاتی در بازی امشب خواهد بود.

بارسلونا امیدوار به پیروزی در بازی امشب و ادامه روند پیروزی‌های خود است.
موندو؛ فاتی وارد می شود

موندو نیز با تیتر "آنسو در گود" به احتمال بالای حضور آنسو فاتی در بازی امشب بارسلونا مقابل وایادولید اشاره کرده است. بارسلونا بعد از ۲۳ روز به نیوکمپ باز می گردد و هواداران این تیم مشتاق دیدن فاتی پس از یک ماه با لباس آبی اناری هستند.

آلنیا به جای آرتور در لیست بارسلونا برای بازی امشب قرار خواهد گرفت.
گاتزتا دلو اسپورت؛ تحول در میلان

گاتزتا با تیتر اصلی "میلان ۴ حرکت انجام می دهد" به فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات برای تقویت خود اشاره کرده است. ایوان راکیتیچ مهمترین گزینه روسونری برای تقویت خط هافبک است.

یوونتوس به دنبال تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو.

فرانک ریبری با وجود عذر خواهی سه جلسه محروم شد.

احتمال حضور ماریو بالوتلی در اینتر در نقل و انتقالات زمستانی!
توتو اسپورت؛ بوفون ۲۰۲۱
توتو اسپرت با تیتر "بوفون ۲۰۲۱" عنوان کرده که این دروازه بان ۴۱ ساله تا سال ۲۰۲۱ در یوونتوس باقی خواهد ماند.

اینتر به دنبال تقویت تیمش در زمستان پیش رو.

سن سیرو به زودی مورد تخریب قرار خواهد گرفت.
اکیپ؛ سردرد توخل

اکیپ با تیتر "خجالت برای انتخاب" به مهره های فراوانی که توماس توخل در خط حمله پاری سن ژرمن در اختیار دارد اشاره کرده است. این مربی آلمانی باید از بین امباپه، نیمار، دی ماریا، ایکاردی، سارابیا و کاوانی تنها سه نفر را برای خط حمله پی اس جی انتخاب کند.

محرومیت سه جلسه ای برای فرانک ریبری به دلیل هل دادن داور.
استار اسپورت؛ حمایت بیرین از ژاکا

استار اسپورت با تیتر اصلی "به حرکت ژاکا دامن نزنید" از قول هکتور بیرین به حمایت این اسپانیایی از هافبک سوئیسی آرسنال اشاره کرده است.

بیرین از هواداران خواسته که حرکت ژاکا را فراموش کنند.

 

ĚbiŔÕw

کاربر ارشد
کاربر ارشد
عضویت
8/20/18
ارسال ها
4,169
امتیاز
54,873
امروز یعنی ۳۱ اکتبر مصادف با ۹ آبان ماه مهم ترین روزنامه های ورزشی صبح اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.

مارکا؛ و بالاخره یوویچ

مارکا با تیتر "یوویچ تبدیل به بخشی از جشن دیشب شد" به اولین گل رسمی این مهاجم صربستانی برای رئال مادرید اشاره کرده است. رودریگو بازهم جواب اعتماد زیدان را داد. رودریگو به درخشش خود ادامه داد. تونی کروس و کریم بنزما نیز مانند بازی های قبل درخشان ظاهر شدند.

تساوی والنسیا و سویا در یک دیدار حساس.آاس؛ شب طوفانی رئال مادرید

آاس با تیتر "مادرید اوج می گیرد" به عملکرد فوق العاده رئال مادرید و پیروزی ۵-۰ این تیم مقابل لگانس اشاره کرده است. یوویچ بالاخره برای رئال مادرید گلزنی کرد و رودریگو نیز به درخشش خود ادامه داد.

تساوی والنسیا و سویا؛ سابرینو در دقایق انتهایی ناجی والنسیا شد و این تیم را از شکست نجات داد.موندو؛ توپ طلا حق مسی است

موندو با تیتر "توپ طلا برای مسی" به درخشش این بازیکن در یک سال اخیر اشاره کرده و اظهار داشته که دریافت جایزه توپ طلا کاملاً حق لیونل مسی آرژانتینی است. لیونل مسی عملکرد بهتری نسبت به کریستیانو رونالدو داشته و کاملاً سزاوار دریافت توپ طلا است.

شکست سنگین اسپانیول مقابل اتلتیکو بیلبائو و پیروزی پرگل رئال مادرید در برابر لگانس.
اسپورت؛ غوغای مسی

اسپورت با تیتر "غوغا" به درخشش لیونل مسی طی هفته های اخیر اشاره کرده است. بازی عالی مسی طی هفته های اخیر این بازیکن را در آستانه کسب ششمین توپ طلای خود قرار داده است. لیونل از سال ۲۰۰۸ توانسته هر سال در ضربات ایستگاهی موفق به گلزنی شود. او حالا در این زمینه نیز به یک بازیکن فوق‌العاده تبدیل شده است.
کوریره دلو اسپورت؛ رونالدو ناجی شد

کوریره با تیتر "پایان خوش" به پیروزی یوونتوس در دقایق انتهایی مقابل جنوا اشاره کرده است. رونالدو در دقایق پایانی یک گل به ثمر رساند که توسط وی آی آر مردود اعلام شد. او اما چند دقیقه بعد یک ضربه پنالتی از حریف گرفت و خودش نیز آن را تبدیل به گل کرد تا یوونتوس راهی صدر جدول شود.

دو پیروزی ۴-۰ برای تیم های شهر رم؛ لاتزیو با چهار گل از سد تورینو عبور کرد و رم نیز با نتیجه ۴-۰ اودینزه را شکست داد.

یک تساوی ناامید کننده دیگر برای ناپولی.
توتو اسپورت؛ کریستیانو تا پایان

توتو اسپورت با تیتر "سی آر سون تا پایان" به تلاش کریستیانو رونالدو برای گلزنی تا دقایق انتهایی اشاره کرده است. در دقایق پایانی بازی مقابل جنوا خطای پنالتی روی کریستیانو رونالدو انجام شد و خود او نیز آن را تبدیل به گل کرد.

ادامه تیره روزی های تورینو؛ آنها با چهار گل مقابل لاتزیو شکست خوردند.
اکیپ؛ باز هم شکست مارسی

اکیپ با تیتر "در دام" به دومین شکست متوالی مارسی طی چند روز اخیر اشاره کرده است. شاگردان ویاش بواش در ابتدای هفته مقابل پاری سن ژرمن شکست خورده بودند و دیشب نیز با نتیجه ۲-۱ مغلوب موناکو شدند تا تیره روزی های آنها ادامه داشته باشد.

 

D£LAN

مدیر آزمایشی ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایشی
عضویت
9/4/18
ارسال ها
1,866
امتیاز
55,573
وب سایت
bayanbox.ir
شنبه ۸ فوریه


گاتزتا دلو اسپورت
gazfeb8_2.jpg
لوسیو و کاکا؛ بزن بریم برای دربی

رونالدو آواز می‌خواند

سینیشا؛ آره، آره، آره

بولونیا در المپیکو، سه گل زد و رم را برد

⚽⚽⚽


کوریره دلو اسپورت
corfeb8_4.jpg
رم فقط یک سایه بود؛ پرواز بولونیا

رقص کریستیانو رونالدو

اینتر-میلان؛ دربی جهانی

نگاهی به رشد باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس؛ فقط حق پخش نیست

⚽⚽⚽


توتواسپورت
tutfeb8_3.jpg
پوگبا می‌خواهد جدا شود؛ برو یووه

دربی میلان و بازی روی چهار پنجه

⚽⚽⚽

مارکا
marca08-02.jpg

گرت بیل، آخرین گزینه است

بیل در سطحی که زیدان انتظار داشت نیست اما می‌تواند برابر اوساسونا بازی کند

ایجنت بیل تایید کرد او دو سال دیگر در این تیم خواهد ماند

⚽⚽⚽

آ اس
as_08-02.jpg

زیدان می‌خواهد بیل در رئال مادرید بماند

دربی باسک در نیمه‌نهایی

⚽⚽⚽

موندو دپورتیوو
mundo_08-02.jpg

عملیات دوگانه

با وجود از دست رفتن کوپا دل ری، بارسلونا معتقد است می‌تواند لالیگا و لیگ قهرمانان را فتح کند

⚽⚽⚽


میرر اسپورت
15811235537373.jpg

بحران استرلینگ

-استرلینگ چند هفته دور از میادین خواهد بود یا چند ماه؟

پپ: نمی‌دانم
 

D£LAN

مدیر آزمایشی ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایشی
عضویت
9/4/18
ارسال ها
1,866
امتیاز
55,573
وب سایت
bayanbox.ir
gazfeb9_3.jpg

جشنواره‌ای که ممکن است به صدرنشینی اینتر ختم شود

دربی پر سر و صدا

آخ یووه، دیگر رونالدو هم برای بردن کافی نیست

ورونای فوق‌العاده؛ ساری دوباره شکست خورد

⚽⚽⚽

corfeb9_5.jpg

شب دیوانه‌وار پاتزینی

شوک در ورونا و باخت یووه

اینتر در موضع حمله؛ عجب دربی‌ای

آنچلوتی امیدوار به اروپا

⚽⚽⚽
tutfeb9_4.jpg

ورونا فوق‌العاده بود؛ ساری، این روش جواب نمی‌دهد

اینتر اگر ببرد، یووه را می‌گیرد

سقوط تورینو، فستیوال آتالانتا

⚽⚽⚽

marca_08-02.jpg

محدودیت؛ رویارویی رئال مادرید و بارسلونا با رقبای سرسخت

رویارویی ستین با تیم سابقش بتیس

⚽⚽⚽

as08-02.jpg
رئال مادرید در مسیر خود در پامپلونا

آزمون سخت برای کیکه ستین

⚽⚽⚽


15812073069008.jpg
بارسلونا برخیز

⚽⚽⚽
sport_08-02.jpg

زمان برخاستن فرارسید


اعتراف ستین به نیاز داشتن به مهاجمی دیگر

اوساسونا آماده کشیدن ترمز رئال مادرید در راه صدرنشینی​
 

D£LAN

مدیر آزمایشی ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایشی
عضویت
9/4/18
ارسال ها
1,866
امتیاز
55,573
وب سایت
bayanbox.ir
چهارشنبه ۱۲ فوریة

گاتزتا دلو اسپورت


میلان و رقابت برای جذب مکس

ساری کمک؛ سرمربی یووه نیاز به کمک فوری دارد

اینترِ تشنه

⚽⚽⚽

کوریره دلو اسپورت


برو برای یووه؛ آنتونیو کونته رویارویی با ساری را در فینال می‌خواهد

بازگشت لائوتارو و اریکسن روی نیمکت

⚽⚽⚽

توتو اسپورت


در ماه پیش رو، تو سرمربی یووه خواهی بود

آنیلی به ساری اطمینان داد اما...

ساری حمایت کامل مدیریت را دارد اما سه وظیفه مهم لیگ قهرمانان، کوپا ایتالیا و لیگ را پیش روی خود می‌بیند

لائوتارو برگشت، ناپولی در دو راهی

⚽⚽⚽


مارکا


تغییری که رئال مادرید ایجاد کرد، بی رحمانه بود

دمبله شش ماه دور از میادین خواهد بود و بارسلونا در پی خریدی جدید

⚽⚽⚽

آ اس


نبرد رئال مادرید برای جذب سالیسو، هافبک مرکزی وایادولید

⚽⚽⚽

موندو دپورتیوو


شش ماه دوری از میادین دمبله

منجر به خرید (لائوتارو مارتینز) خواهد شد


⚽⚽⚽


اسپورت


پیشنهاد برای کوتینیو از لیگ برتر

دمبله شش ماه دور از میادین؛ باید حتما خرید کنید
 

D£LAN

مدیر آزمایشی ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایشی
عضویت
9/4/18
ارسال ها
1,866
امتیاز
55,573
وب سایت
bayanbox.ir
پنج‌شنبه ۱۳ فوریة


گاتزتا دلو اسپورت


با ستاره رینو، کونته متوقف شد

تکل از مالدینی: رانگینک؟ او سرمربی میلان نخواهد بود

الگری در پشت صحنه

ساری در گودال؛ طبیعی است در یوونتوس تحت فشار باشید


⚽⚽⚽

کوریره دلو اسپورت


خوردن به دیوار

کودتای ناپولی در سن سیرو؛ الماسی به نام فابین رویز، دفاع عالی تیم گتوزو

یووه و رویارویی با آزمون ایبرا

ساری اداره پست ایتالیا را خشمگین کرد

رانیری: بررسی VAR مثل مسابقات تنیس است

⚽⚽⚽

توتو اسپورت


ساری، یک نامه داری!

غرش ناپولی، اینتر را غرق کرد⚽⚽⚽

مارکا


جام بلند قامتان

مونیاین، بیلبائو را در آستانه صعود به فینال کوپا دل ری قرار داد اما هنوز بازی برگشت مانده است

⚽⚽⚽

آ اس


پیشنهاد قرارداد جدید به پسرطلایی پاریس

بیلبائو، گرانادا را همچنان زنده گذاشت

کاسیاس برای ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا، حمایت لالیگا را دارد

⚽⚽⚽

موندو دپورتیوو


ملاقات برای خرید جدید

آنخل، لوکاس پرز و لورن مورون، گزینه‌های آبیدال

دوئل رونالدو و ابراهیموویچ در کوپا ایتالیا


⚽⚽⚽

اکیپ


پاری سن ژرمن هرگز آرام نمی‌گیرد

آئوار گل صعود لیون مقابل مارسی را زد

⚽⚽⚽

اسپورت ورلد


خروج زیاش

ستاره مراکشی، آژاکس را به مقصد چلسی ترک می‌کند​
 

D£LAN

مدیر آزمایشی ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایشی
عضویت
9/4/18
ارسال ها
1,866
امتیاز
55,573
وب سایت
bayanbox.ir
جمعه ۱۴ فوریه ۲۰۲۰


گاتزتا دلو اسپورت
گاتزتا دلو اسپورت


قیچی رونالدو، میلان را خشمگین کرد

همه علیه VAR

درخواست فدراسیون فوتبال ایتالیا از فیفا: بگذارید مربیان درخواست بازبینی دهند

چونگ به اینتر ممکن است به زودی نهایی شود

⚽⚽⚽

کوریره دلو اسپورت
کوریره دلو اسپورت


رونالدو ناجی ساری

آری به سهمیه‌ای شدن VAR؛ فدراسیون فوتبال ایتالیا در تلاش است تیم‌ها درخواست بازبینی دهند

لاتزیو و 150 میلیون یورو فاصله با اینتر

خداحافظی ناپولی با ساریسمو و حالا آن‌ها با دفاع کردن می‌برند

⚽⚽⚽

توتو اسپورت
توتو اسپورت


فقط رونالدو

میلان از یوونتوس خیلی بهتر بود؛ 1-1

ایتالیا پیشنهاد می‌دهد؛ درخواست سهمیه‌ای شدن VAR

اریکسن عجله کن

⚽⚽⚽

مارکا
مارکا


این ختافه دیوانه است

اودگارد، سوسیداد را به برتری رساند

نیمه نهایی کوپا دل ری؛ سوسیداد 2-1 میراندس

⚽⚽⚽

آ اس
آ اس


ایسکو احیا شد

زیدان از او در نیوکمپ، کوپا دل ری و دربی استفاده کرد

ایسکو امیدوار به حضور در یورو 2020

سوسیداد 2-1 میراندس؛ سرنوشت در بازی برگشت تعیین می‌شود

⚽⚽⚽

موندو دپورتیوو
موندو دپورتیوو


لائوتارو برای ژوئن

سرنوشت بازی سوسیداد و میراندس در بازی برگشت تعیین می‌شود

⚽⚽⚽

اسپورت
اسپورت


یک مهاجم خطرناک بخرید؛ آنخل رودریگز در تیررس بارسلونا

والورده تفاوتی در بارسلونا نمی‌بیند​
 
بالا