مطالب جالب مرگ چطوریه؟ روایات جالب از آنان که بازگشتند.

• نویسنده موضوع *SHAKIBAgh*
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 195
  • کاربران تگ شده هیچ

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
126972

چه اتفاقی پس از مرگ می افتد؟ روایت 6نفر که زنده شدن پس از مرگ را تجربه کرده اند!
این سوال قدیمی می باشد که تعداد معدودی می توانند به این سوال پاسخ دهند که پس از مرگ چه اتفاقی می افتد ؟از نظر پزشکی مرگ چیزی است که همه آنرا به خاطر دارند و آنگونه که معلوم است ، دو غول بزرگی که ممکن است ما را بترسانند مرگ و مالیات می باشند . بطور کلی مفهوم مرگ یکی از آخرین اسرار زندگانی می باشد که ما به آن پی می بریم ( تاکید می شود از آخرین اسرار زندگی - صرف نظر از پیشرفت های علمی بزرگ خود ) .[IMG alt="زنده شدن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : *SHAKIBAgh*

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
مانند خواندن یک کتاب
5سال پیش monitormonkey تحت عمل های جراحی بزرگی قرار گرفت که منجر به مرگ او به مدت چند دقیقه شد و پس از به هوش آمدن گفت:
"من در جایی مانند فضا بیدار شدم اما هیچ گونه ستاره یا نوری وجود نداشت و حالتی شناور مانند داشتم و حرف نمی زدم و تنها فقط آنجا بودم . من نه گرمم بود و نه سردم!نه گشنه بودم نه خسته! یک حس خنثی طوری داشتم . احساس می کردم که یک نور و عشق حقیقی در اطراف من وجود دارد با اینکه هیچ تمایلی نداشتم و هیچ نیازی در خودم مشاهده نمی کردم و به تمام زندگانی ام فکر می کردم و همانند احساس خواندن یک کتاب بود و من نیز خواننده این کتاب! این دوران هرچه بود ، توانست تغییراتی در من ایجاد نماید و هنوز هم نسبت به مرگ ترس دارم ولی نسبت به اتفاقاتی که بعد از آن می افتد...

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
ملاقات شخصی عزیز و دوست داشتنی
"اسچینیدا" فردی می باشد که از موتور خود به زمین پرتاب شد در حالی که با سرعت 50 مایل برکیلومتر در حال حرکت بود و زمانی که به بیمارستان رسید مرده بود . وقتی او در جاده دراز کشیده بود تا آمبولانس برسد ، شخصی را که می شناخت ، صدا می زد.
"من فقط به خاطر می اورم که در یک پیاده رو بودم و همه چیز به آرامی سیاه و سیاه تر می شد . تنها دلیل اینکه خوابم نگرفت این بود که احساس می کردم برای ملاقات کسی آمده ام و یک لحظه عجیب و غریبی را احساس می کردم . سپس یکی دست بر روی کلاه ایمنی من گذاشت و کلاه ایمنی را از روی سرم برداشت و بعد از باز کردن کلاه برادرم را دیدم و این برای من تعجب آور بود چرا که برادر من چندین سال پیش فوت کرده بود و متاسفانه جزئیات بیشتری را به یاد...

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] HELIA

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
یک باغ با عجایب مختلف
در حالیکه بسیاری از کاربران مرگ خود را به عنوان یک حادثه چند ثانیه ایی یاد می کنند ، با افرادی که به مدت چندین دقیقه فوت می کنند بسیار متفاوت است . اینک روایت شخص دیگری را که به مدت چند دقیقه فوت شده بود را بخوانید.
"من به یاد می آورم که به پشت کنار آب دراز کشیده بودم و این آب به آرامی سیاه می شد .ناگهان کاملا سیاه شد و من به باغ خیره شده بودم . لازم به ذکر است که بگویم این باغ پراز گل نبود و اشغال و علف های هرز در آن بود . همچنین یک زمین بازی بود که یک دختر و یک پسر در حال بازی کردن در آن جا بودند .
توصیف این بخش کمی سخت است چرا که یک احساسی همانند این داشتم که هم می توانم در این مکان بمانم و هم می توانم این مکان را ترک کنم ، اما هر بار که سعی می کردم ترک...

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] HELIA

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
چرت زدن
آن گونه که می توان حدس زد یک نوجوان نمی تواند مفهوم مرگ را بداند . یک کودکی که برای شیمی در مانی آمده بود شروع به خون ریزی از بینی کرد و با مقداری عفونت به مدت چندین دقیقه فوت شد اما خوشبختانه مجددا به هوش آمد و به خوبی آنرا توصیف کرد .
"بدترین بخش از همه این موارد ، این بود که این فضا بسیار آرامش بخش بود . این مانند این است که شما هر روز صبح ساعت 7 دکمه چرت زدن موبایلتان را بزنید و بعد از به یاد آوردن اینکه وقت کار شما است یا وقت مدرسه شما است باید فورا از جایتان برخیزید و به آنها بپردازید ، برای من دقایق کوتاه مرگ مثل چرت زدن سپری شد که در میان آن آرامش عذاب آور هرلحظه احساس می کردم باید از خواب بیدار شوم و می خواستم به زور هم که شده خودم را از خواب بیدار کنم"...

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] HELIA

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
آیا این مانند جیغ کشیدن است؟
از زبان یکی دیگر از افرادی که فوت شده و مجددا زنده شده است می خواهیم تصویری که او مشاهده نموده را بیان کنیم .
"در سال گذشته یک حمله قلبی داشتم و قلبم سه بار در اتاق اورژانس ایستاد . ظاهرا هر بار که ایست قلبی می کردم ، این احساس را داشتم که همانند یک شوخی است و هیچ چراغ یا نوری را نتوانستم مشاهده کنم و این احساس تنها همانند خواب بود . در حقیقت مرده بودم اما احساس می کردم خواب هستم.

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] HELIA

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,254
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

• نویسنده موضوع
چیزی بعد از مرگ به یاد نیاوردم!
در اثر تصادف یکی از شهروندان ، به مدت چند دقیقه فوت شده و بعد از زنده شدن گفت:که هیچ چیزی مشاهده نکرده است و تنها خاموشی مطلق را دیده بود و این می تواند به دلیل زمان اندکی که او فوت شده بود و نتوانسته بود چیزی را درک کند باشد.

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] HELIA

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا