زیباحالت: بانک FIIB را ۲۷۰میلیون تومان خریدم،‌ اما بانک ملت برای ۶۰درصدش ۸۰میلیون یورو پرداخت کرد

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 141
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
علیرضا زیباحالت منفرد در ششمین جلسه محاکمه خود در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی در مقام ارائه آخرین دفاعیات خود اظهار کرد: در کیفرخواست صادره از سوی دادسرا، نام 27 شخص حقیقی و 16 شخص حقوقی برده شده و با استناد به اظهارات این افراد، نتیجه‌گیری ناصواب شده است.

این متهم درباره خرید بانک اف آی آی بی مالزی اضافه کرد: هیچ وقت فکر نمی‌کردم زنجانی با دولت ایران کار می‌کند یا می‌خواهد در آینده با وزارت نفت قرارداد نفتی ببندد. فکر می‌کردم بانک زنجانی می‌خواهد بانک بخرد تا بتواند حواله‌های ارزی اشخاص حقیقی و حقوقی را از ایران به سراسر دنیا منتقل کند.

زیباحالت منفرد ادامه داد: بعد از بانک «اف آی آی بی» ارتباط من با زنجانی قطع شد و فقط بعد از مدت کوتاهی تعدادی حواله...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
وی با اشاره به خریداری بانک «اف آی آی بی» توسط بانک ملت گفت: زمانی که زنجانی تصمیم می‌گیرد از شرکت نفت خرید کند، مدیران بانک ملت در بانک «اف آی آی بی» مستقر شدند و 60درصد سهام این بانک را به مبلغ 80میلیون یورو خریداری کردند، در حالی من این بانک را به جز سرمایه آن که 4میلیون یورو بود، 270میلیون تومان برای زنجانی خریده بودم؛ بنابراین چگونه می‌توانستم به او اعتماد نداشته باشم.

متهم پرونده فساد نفتی درباره بارگیری محموله‌های نفتی در دو کشتی متعلق به شرکت گرین مالین گفت: زمانی که بحث بارگیری محموله‌های نفتی مطرح شد با آقای مالاژ مدیرعامل گرین مالین صحبت کردم و او به شرطی که همه چیز مخفی باشد، کار را قبول کرد و برای هر بشکه در ماه، یک دلار و 10 سنت پیشنهاد داد. با توجه به اینکه تخصصی در این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_