نقد و بررسی نقد رمان من یک مسیحی ام | Amir_adabi کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع AmirAdabi❆
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 395
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AmirAdabi❆

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
26/4/18
ارسالی‌ها
467
پسندها
12,217
امتیازها
31,973
مدال‌ها
19
سطح
19

• نویسنده موضوع
•°°به نام خالق عشق°••
نقد و بررسي:

نام رمان:
«من یک مسیحی ام»
نویسنده:

امیر ادبی (amir_adabi) | کاربر انجمن یک رمان
ژانر:
عاشقانه، اجتمایی، مذهبی
خلاصه:
سایمون بیکر، پسری مسیحی که در گردش منظم زندگی اش با مردی آشنا می شود که جلوه ی جدیدی از زندگی را به روی او می گشاید. آنچان که در آخر، مسیح به دیدنش می آید!

گفتار نویسنده:
من مدت زیادیست که مشغول مطالعه کردن ادیان به خصوص سه دین ابراهیمی یعنی اسلام، مسیحیت و یهودیت هستم.
و به این نتیجه رسیدم که دنیا آنقدرها برای ما آدم ها کوتاه و گذراست که ارزش آن را ندارد برای چند شریعت و قانون؛ زندگیمان را با دشمنی با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : AmirAdabi❆

F.Śin

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,203
پسندها
16,521
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید ...​

امضا : F.Śin

Hani.Nt

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/7/18
ارسالی‌ها
1,049
پسندها
13,932
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

با سلام و عرض ادب خدمت نویسنده‌ی عزیز و گرامی!
امیدوارم این نقد کوچک بنده در پیشرفت رمانتون یاری کنه :rose:

اولین و مهمترین نکته‌ای که توجه هر خواننده‌ای رو به خود جلب می‌کنه، عنوان رمان هست. عنوان تا حدودی نمایانگر موضوعی که قرار است رمان حول اون نوشته شود، هست؛ به طوری که خواننده با مشاهده‌ی عنوان این رمان متوجه موضوع اون میشه. از نظر بنده این خیلی خوب هست. در واقع یکی از نکات مهم در نام‌گذاری رمان، بان کلی موضوع رمان در یک یا نهایت چند کلمه است که شما از پس اون به خوبی بر اومدید.
خلاصه:
خلاصه‌ای که برای رمان انتخاب کردید جای بهتر شدن هم داره. مثلا می‌تونید به این صورت بنویسید که:
داستان روایتگر زندگی پسری‌ است که ورود فردی به سرنوشتش باعث ایجاد تحولات و دگرگونی‌هایی می‌شود. این...

امضا : Hani.Nt

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,339
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

بسم الله
اول سلام خدمت نویسنده عزیز که دغدغه مندانه درحال نوشتن رمان هستن و امیدوارم نقدم کمک کنه برای بهتر شدن رمان.

درباره نام رمان؛ باید بگم عنوان جذابی انتخاب کردید که میتونه تاحدودی بیانگر هدف و موضوع رمان شما باشه که نه فقط درباره دین مسیحیت، درباره مواجهه یک مسلمان و مسیحی هست و یک فرد مسیحی نسبتا معتقد.
عنوان من رو که جذب کرد و قطعا چون بکر بودن موضوع رو نشون میده برای بقیه هم میتونه جذاب باشه.
درضمن این عنوان، هم کوتاه و مختصر هست و هم زیبا و خوش آهنگ.
اما درباره ژانر، انتخاب درستی هست(البته فکر میکنم هنوز وارد مسائل عاشقانه نشدید چه زمینی چه آسمانی) مخصوصا در زمینه اجتماعی؛ و در حین مقدمه چینی برای بیان مسائل مذهبی، تلاش دارید تحلیلی هم روی جامعه غرب داشته باشید(در این باره...

امضا : فاطمه شکیبا

AmirAdabi❆

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
26/4/18
ارسالی‌ها
467
پسندها
12,217
امتیازها
31,973
مدال‌ها
19
سطح
19

• نویسنده موضوع
بسم الله
اول سلام خدمت نویسنده عزیز که دغدغه مندانه درحال نوشتن رمان هستن و امیدوارم نقدم کمک کنه برای بهتر شدن رمان.

درباره نام رمان؛ باید بگم عنوان جذابی انتخاب کردید که میتونه تاحدودی بیانگر هدف و موضوع رمان شما باشه که نه فقط درباره دین مسیحیت، درباره مواجهه یک مسلمان و مسیحی هست و یک فرد مسیحی نسبتا معتقد.
عنوان من رو که جذب کرد و قطعا چون بکر بودن موضوع رو نشون میده برای بقیه هم میتونه جذاب باشه.
درضمن این عنوان، هم کوتاه و مختصر هست و هم زیبا و خوش آهنگ.
اما درباره ژانر، انتخاب درستی هست(البته فکر میکنم هنوز وارد مسائل عاشقانه نشدید چه زمینی چه آسمانی) مخصوصا در زمینه اجتماعی؛ و در حین مقدمه چینی برای بیان مسائل مذهبی، تلاش...

Farzaneh.Rezvani

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
701
پسندها
11,107
امتیازها
28,473
مدال‌ها
22
سطح
19

نویسنده‌ی عزیز به دلیل رفتن رمان به متروکه و برای جلوگیری از ارسال اسپم، این تاپیک قفل می‌شود؛ در صورت ادامه‌ یافتن رمان به مدیران برای باز کردن تاپیک نقدتان اطلاع بدهید.
:rose::rose::rose:
مدیریت تالار نقد

امضا : Farzaneh.Rezvani
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.