• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

نقد و بررسی بازی Prince of Persia؛ شاهزاده محبوب اما فراموش‌شده!

• نویسنده موضوع SHIRIN.SH
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 151
  • کاربران تگ شده هیچ

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

• نویسنده موضوع

آرشیو: Prince of Persia؛ شاهزاده محبوب اما فراموش‌شده!

در این قسمت از آرشیو به‌مناسب سالگرد انتشار بازی Prince of Persia حسابی با این سری محبوب خاطره‌بازی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

شاید بتوانم هفتمین قسمت از سری مقالات آرشیو را عجیب‌ترین آن‌ها معرفی کنم. راستش را بخواهید برای این قسمت یک بازی شوتر اول‌شخص تدارک دیده بودم و حتی طی روز‌های گذشته آن را بازی می‌کردم تا بتوانم راحت‌تر در موردش بنویسم اما درحالی‌که همه‌چیز آماده بود امروز اتفاق ویژه‌ای افتاد که تمام برنامه‌ها را عوض کرد! بله امروز، ۳ اکتبر، روزی است که ۳۰ سال پیش در آن اولین نسخه از مجموعه Prince of Persia منتشر شد تا...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : SHIRIN.SH

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

• نویسنده موضوع
آرشیو پرنس آف پرشیا

جردن مکنر پس از ساخته شدن The Sand of Time، تصمیم گرفت تا در تیم توسعه دنباله این بازی حضور نداشته باشد و جالب اینکه بعدا، اعلام کرد فضای بازی Prince of Persia: Warrior Within بی‌نهایت تاریک است و خشونت شدید موجود در آن هم ویژگی است که اگر خود او در تیم توسعه حضور داشت هرگز آن را به‌تصویر نمی‌کشید. اما خب همین خشونت و تاریک شدن فضای بازی، موردی است که باعث شده تا برخی افراد این نسخه از سه‌گانه ریبوت پرنس آف پرشیا را حتی بیشتر از نسخه اول دوست داشته باشند؛ مخصوصا که یوبی‌سافت در این نسخه سیستم مبارزات بازی را هم به مراتب کامل‌تر کرد و برای مثال شخصیت شاهزاده می‌توانست دو سلاح...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : SHIRIN.SH