معروف: خوش‌شانس نبودیم، ولی راضی هستیم

sh.roohbakhsh

ناظر آزمایشی
ناظر ازمایشی
عضویت
3/6/19
ارسال ها
734
امتیاز
11,273
سن
18
محل سکونت
خرسان رضوی
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: برای پیروز شدن مقابل تیم ملی ایتالیا به اندازه کافی خوش شانس نبودیم، ولی از تلاش خود راضی هستیم.

سعید معروف درباره شکست 3 بر 2 یارانش مقابل ایتالیا در جام جهانی 2019 اظهار داشت: فکر می‌کنم هر تماشاگری که در سالن بود از دیدن این بازی لذت برد چون هر دو تیم برای هر امتیاز جنگیدند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: روز عجیبی در ورزش ما بود چون ایتالیا در ست دوم، شانس پیروز شدن را داشت ولی این شانس را از دست داد و ما نیز در ست سوم می‌توانستیم برنده شویم و بازی را به سود خود تمام کنیم ولی این طور نشد.

وی گفت: تیم ایتالیا بعد از ست دوم، شروع به زدن سرویس‌های قدرتمندی کرد و در مقابل دریافت‌های بهتری نسبت به ست‌های اول و دوم داشت. چیز دیگری برای گفتن نیست جز اینکه مبارزه خوبی را شاهد بودیم.

معروف در پایان گفت: دیدار با ایتالیا، دهمین بازی ما در جام جهانی بود. ما خیلی خسته هستیم و بازیکنان زیادی هم روی نیمکت ما نیستند که به تیم کمک کنند. برای ما مهم بود که همه تلاش خود را به کار ببندیم. ما برای پیروز شدن به اندازه کافی خوش شانس نبودیم ولی از تلاش خود راضی هستیم.
1571065144461.png
 
بالا