بیل، مودریچ ونیمار، قربانیان فیفا دی

sh.roohbakhsh

طراح انجمن
طراح انجمن
عضویت
3/6/19
ارسال ها
1,292
امتیاز
24,673
سن
18
محل سکونت
هیاهوی عشق!
وب سایت
forum.1roman.ir
در مسابقات ملی ستارگان مطرح رئال و پاریس دچار مصدومیت شدند.به گزارش ایلنا، لوکا مودریچ در جریان تساوی یک بر یک کرواسی مقابل ولز مصدوم و مجبور به ترک میدان شد. گرت بیل هم دچار مشکل شده است تا رئال مادرید با ترس و لرز، وضعیت دو بازیکن کلیدی خود را دنبال کند.مودریچ نمی‌توانست روی پای راستش راه برود و به همین دلیل دو نفر از کادر پزشکی کرواسی او را همراهی کردند تا زمین را ترک کند.مودریچ در بازی‌های ملی قبلی هم مصدوم به مادرید برگشته بود و ۱۶ روز دور از میدان مانده بود.نیکولا یرکان، از اعضای کادر پزشکی کرواسی گفته است: «طبق نظر پزشکان، مودریچ دچار ضربه‌ای دردناک به عضله چهارسر شده است. طبیعی است که مردم نگران بازی کلاسیکو باشند اما مصدومیت او خیلی هم بد نیست.»زین‌الدین زیدان دغدغه‌های زیادی دارد. تونی کروس هم در حال حاضر مصدوم است و دارد روند درمان خود را طی می‌کند. در بازی کرواسی و ولز، بیل هم بازی را با درد به پایان برد، هرچند که توانست تا آخر در میدان بماند. این بازیکن شماره ۱۱ ولز در آن شب گل زد اما مشخص بود که راحت نیست و پای چپش درد می‌کند. رایان گیگز، مربی ولز گفت: «بیل دچار کمی گرفتگی شد اما می‌خواست که به بازی ادامه دهد.»اما مشکلات مصدومیت تنها به رئال مادرید محدود نمی‌شود. نیمار هم برای سومین بار در سال ۲۰۱۹ دچار آسیب‌دیدگی شد. این بازیکن شماره ۱۰ برزیل در بازی مقابل نیجریه تنها ۱۲ دقیقه در زمین دوام آورد. او سپس با دست، پشت پای چپش را گرفت و مشخص شد که مصدوم شده است.امسال از نظر مصدومیت بدترین سال نیمار بوده است. او در ژانویه دچار شکستگی استخوان کف پا شد و به همین دلیل ۸۵ روز نتوانست بازی کند. او دو ماه بعد از بازگشتش به میادین، در بازی دوستانه برابر قطر دچار آسیب رباط مچ پا شد و به این ترتیب کوپا آمه‌ریکا را از دست داد. این بازیکن سابق بارسلونا در آگوست بهبود یافت اما به دلیل شایعات گسترده درباره انتقالش به بارسلونا، تا اواسط سپتامبر به میدان نرفت.نیمار تاکنون ۱۶ مصدومیت داشته است و تنها در سال ۲۰۱۹ هم ۱۷۵ روز را به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده است. مصدومیت جدید او به این معناست که این عدد افزایش خواهد یافت.
 

sh.roohbakhsh

طراح انجمن
طراح انجمن
عضویت
3/6/19
ارسال ها
1,292
امتیاز
24,673
سن
18
محل سکونت
هیاهوی عشق!
وب سایت
forum.1roman.ir
مصدومیت، بلای جان زندگی فوتبالی نیمار

مصدومیت های پی در پی ستاره برزیلی باشگاه پاریس سن ژرمن، در حال نابود کردن زندگی فوتبالی این بازیکن برزیلی است.
نیمار جونیور ستاره برزیلی دنیای فوتبال که در سال های اخیر او را به عنوان یکی از اسطوره های سال های آینده فوتبال جهان می نامیدند، در ماه های اخیر بیشتر از آنکه در اندیشه کسب افتخار باشد و خود را در اذهان عمومی نهادینه کند، درگیر مصدومیت های پی در پی بوده و خانه نشینی را تحمل کرده است.
بازیکنی که در میدان ها با فوتبال فانتزی اش بسیاری از بازیکنان را از پیش روی خود بردارد، بیشتر از هر کس دیگری به گفته پزشکان در دنیای فوتبال اروپا مستعد مصدومیت و آسیب دیدگی است.
مصدومیت‌های بازیکن ۲۷ ساله تیم فوتبال پاری سن ژرمن تا حدی زیاد شده که حتی هواداران به این موضوع عادت کرده اند و با آن کنار آمده اند چراکه در هر فصل از دنیای فوتبال نیمار در نیمی از دیدار‌ها خانه نشین یا در وضعیتی بهتر و امیدوار کننده‌تر نیمکت نشین است.
طبق آمار، اگر او در تمام یک ماهی که پزشکان برایش در نظر گرفته اند استراحت کند و به روند درمان مصدومیتش بپردازد، مجموعا نزدیک به ۵۰۰ روز از سال ۲۰۱۳ که با تیم فوتبال سانتوس تبدیل به یک بازیکن نام آشنا و حرفه‌ای شد، خانه نشین بوده است.
گفتنی است نیمار از زمانی که از تیم فوتبال بارسلونا به تیم پاری سن ژرمن نقل مکان کرد در ۶۳ دیدار با پیراهن این تیم به میدان رفته که موفق به ثبت ۵۵ گل و ۲۹ پاس گل برای این تیم بوده است. آماری که با توجه به سابقه گذشته نیمار در تیم‌های بارسلونا و سانتوس برای هوادارن و بینندگان فوتبال جهان، نسبتا ناامید کننده به نظر می‌رسد.
 
بالا