دنباله دار به نظر شما چه شغلی مناسب خانم هاست؟

• نویسنده موضوع جوانه
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 55
  • بازدیدها 1,433
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

وحیدعلی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/12/19
ارسالی‌ها
0
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

ارایشگری اگ تلاش کنی و موفق شی خیلی توش پوله!
آرایشگری هم سلیقه میخواد و هم اینکه برای اینکه کارت بگیره باید دستی به هنر داشته باشی و هم کلی هزینه کنی

ــDish Dinــ

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
233
پسندها
9,861
امتیازها
30,873
مدال‌ها
2
سطح
0

آرایشگری هم سلیقه میخواد و هم اینکه برای اینکه کارت بگیره باید دستی به هنر داشته باشی و هم کلی هزینه کنی
اره موافقم خو صددرصد تلاش میخاد
ولی اگه موفق شی خیلی درامد داره!

امضا : ــDish Dinــ

وحیدعلی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/12/19
ارسالی‌ها
0
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

نع!
ببین من الان نمیتونم چیزی بگم بهت چون ت باید ب استعداد و علاقه خودت نگا کنی
کاملا موافقم اما می توانی از کارهای دورکاری هم انتخاب کنی یا تایپست بشی

وحیدعلی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/12/19
ارسالی‌ها
0
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

اره موافقم خو صددرصد تلاش میخاد
ولی اگه موفق شی خیلی درامد داره!
بله اولش خیلی هزینه بره اما وقتی معرف بشی یک ماه کل پولی که هزینه کردی رو جبران می کنی

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,021
پسندها
12,342
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

شغلی برای یه خانم مناسبه که اولا:
با شرایط روحی و جسمی و فطرت زن سازگار باشه به طور کلی و به طور خاص با روحیه خودتون
یعنی مثلا یه خانم با یه روح و جسم لطیف، خیلی بهش فشار میاد و اذیت میشه اگه وارد شغلای مردونه بشه! کار زمخت روح زن رو پژمرده میکنه
درضمن شان یه زن خیلی بالاست. باید یه شغلی باشه که به شان زن بخوره جایگاهشو پایین نیاره
و یه نکته دیگه: توی محیطی نباشه که مجبور باشه با مردها سر و کله بزنه یا زیر دست مرد باشه؛ چون هم انرژی زیادی ازش میگیره، هم حواسش رو درگیر میکنه هم اعتمادی به مردها نیست و ممکنه مشکلات و مزاحمت هایی براش پیش بیاد...

پیشنهاد من شغل هایی هست که توی محیط زنانه ست مثل خیاطی، پرورش گل و گیاه، مربی گری و معلمی(که کاملا با روحیه یه خانم که مادر و معلم جامعه ست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : فاطمه شکیبا

Sahel_am

طراح ازمایشی
طراح ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/8/19
ارسالی‌ها
148
پسندها
1,688
امتیازها
9,763
مدال‌ها
7
سطح
8

اتفاقا منم یه مدت خیلی تو فکر کار اینترنتی بودم ولی چیزی به ذهنم نرسید یا سرمایه میخواد یا باید تو کاری خیلی خبره باشی بیخیال شدم آخر متاسفانه

امضا : Sahel_am

ــDish Dinــ

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
233
پسندها
9,861
امتیازها
30,873
مدال‌ها
2
سطح
0

با شرایط روحی و جسمی و فطرت زن سازگار باشه به طور کلی و به طور خاص با روحیه خودتون
یعنی مثلا یه خانم با یه روح و جسم لطیف، خیلی بهش فشار میاد و اذیت میشه اگه وارد شغلای مردونه بشه! کار زمخت روح زن رو پژمرده میکنه
درضمن شان یه زن خیلی بالاست. باید یه شغلی باشه که به شان زن بخوره جایگاهشو پایین نیاره
و یه نکته دیگه: توی محیطی نباشه که مجبور باشه با مردها سر و کله بزنه یا زیر دست مرد باشه؛ چون هم انرژی زیادی ازش میگیره، هم حواسش رو درگیر میکنه هم اعتمادی به مردها نیست و ممکنه مشکلات و مزاحمت هایی براش پیش بیاد...

پیشنهاد من شغل هایی هست که توی محیط زنانه ست مثل خیاطی، پرورش گل و گیاه، مربی گری و...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Melisa.fe

ــDish Dinــ

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
233
پسندها
9,861
امتیازها
30,873
مدال‌ها
2
سطح
0

پیشنهاد من شغل هایی هست که توی محیط زنانه ست مثل خیاطی، پرورش گل و گیاه، مربی گری و...

ــDish Dinــ

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
233
پسندها
9,861
امتیازها
30,873
مدال‌ها
2
سطح
0

انقد تفکیک جنسیتی نکنین! شغل مردونه و زنونه؟!
یه زن بیشتر از اونی ک فکرشون بکنین قویه! بعد میگن ما داریم از حقوق زنا دفاع میکنیم! شما بیشتر داری وجودیت زنو یک موجود ضعیف تعریف میکنی!!

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,021
پسندها
12,342
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

تو قرن بیست و یکم هنوز باید ب این فکر باشیم ک چون زنیم باید جایی کار کنیم ک با مردا سر و کار نداشته باشیم؟!..
به نظر من مهمترین چیز حفظ آرامش و سلامتی روح زنه!
چه توی دوران پارینه سنگی، چه قرن بیست و یک! چه هزاره شیشم!
باید به این فکر باشیم که محیط کار، محیط کاره، محیط تحصیل محیط تحصیله و محیط خانواده محل تبادل عاطفه و محبت!
اما وقتی مختلط شد همه اینا قاطی میشه...
ربطی به ایران و امریکا و افریقا هم نداره...
اثبات شده پرفورمنس یا بازدهی کاری و تحصیلی توی محیط مختلط کمتره(توی ایران اثبات نشده ها، توی اروپا اثبات شد که چشم و دلشون سیره!)

امضا : فاطمه شکیبا
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.