خواننده افشین جعفری | خواننده

• نویسنده موضوع Mélomanie
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 228
  • کاربران تگ شده هیچ

Mélomanie

مدیر آزمایشی ویرایش + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
6,840
پسندها
44,474
امتیازها
92,373
مدال‌ها
39
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
بیوگرافی افشین جعفری خواننده و همسرش + زندگی شخصی

افشین جعفری متولد 16 اردیبهشت 1357 در بابل، خواننده است

علاوه بر خوانندگی گیتاریست است و ترانه سرایی بیشتر کارهایش را خودش انجام می دهد معمولاً تیم پر انرژی اش ملقب به A-Team او را همراهی می‌ کنند

می گوید خجالتی و گوشه گیر هستم

عکس و بیوگرافی افشین جعفری خواننده

از بابل تا تهران

در مازندران و شهر بابل به دنيا اومدم و در محله نظام آباد تهران بزرگ شدم و يکی دو سالی هم در گرمسار بودم. پدرم هم اهل فيروزکوه و مادرم اهل بابل است. راستی مدتی هم در ساری زندگی کردم

خانواده و شروع...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

SETAREH LOTFI

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
13/7/19
ارسالی‌ها
5,203
پسندها
31,433
امتیازها
80,673
مدال‌ها
51
سطح
34

افشین جعفری با نام هنری افشین (متولد ۱۶ اردیبهشت ۱۳۵۷ در بابل) خواننده ایرانی است.
افشین در سال ۱۳۵۷ در بابل به دنیا آمد و از هفت سالگی به همراه خانواده‌اش درتهران زندگی کرد. او در ۱۰ سالگی به نواختن گیتار پرداخت و سپس شعر گفت و آهنگ ساخت.
افشین در سال ۱۳۷۴ با خانواده‌اش به آلمان و شهر مانهایم مهاجرت کرد. در سال ۱۳۷۸ با شرکت پارس ویدیو قرارداد امضا کرد و آلبوم بوی بارون را به بازار فرستاد. دومین آلبوم افشین ستاره سال ۱۳۸۱ بوسیله شرکت ترانه بیرون آمد. این اولین کاری بود که با K.O. (تهیه‌کننده آلمانی‌اش) ساخت. آلبوم آس و پاس که مخلوطی از موسیقی رقصی، هیپ هاپ و ریتم‌های ایرانی و رپ آلمانی بود در سال ۱۳۸۳ منتشر شد. در این آلبوم برادر افشین نیز به عنوان خواننده رپ مشارکت کرده‌است.
آلبوم بعدی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

عقب
بالا