فیلمساز مشهور آمریکایی: من درخواستی شخصی از رهبر ایران دارم!

• نویسنده موضوع Saba Abbasi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 350
  • کاربران تگ شده هیچ

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
خواهش «مایکل مور» از رهبر انقلاب

مایکل مور فیلمساز مشهور و جنجالی آمریکا: من درخواستی شخصی از رهبر ایران دارم و از او خواهش می‌کنم که به اقدام تروریستی ما (آمریکا) برای به شهادت رساندن ژنرال که با خشونت تمام انجام شد، از هیچ گونه انتقام خشونت‌آمیز و تنش‌زا استفاده نشود تا من و میلیون‌ها آمریکایی دیگر این مشکل را به صورت صلح‌آمیز حل کنیم.

IMG_20200105_162019_236.jpg

امضا : Saba Abbasi

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
این جناب میخواد ماجرا رو حل کنه؟:cotnfused::untsure::roflmtao:

نسترن 76

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/1/20
ارسالی‌ها
34
پسندها
299
امتیازها
1,003
مدال‌ها
4
سطح
2

خسته نباشی مایکل:eaea:

امضا : نسترن 76

AybA.bA

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/6/19
ارسالی‌ها
13
پسندها
666
امتیازها
3,590
سطح
0

چقدر با شعور اخه ^_^

آیماهم!

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/19
ارسالی‌ها
81
پسندها
939
امتیازها
4,878
مدال‌ها
6
سطح
7

آدم تا چه حد احمق؟! آدم تا چه حد ابله؟! آدم تا چقد بی‌فکر؟!
ما همه، ما همه چندروزه ماتم گرفتیم، چندروزه همه‌ش از فکر سردار دل‌مون بیرون نمیایم، بعد تو می‌خوای محبت‌آمیز حلش کنی؟! مگه شما با سردارمون محبت‌آمیز رفتار کردید؟! تا انتقام‌م کسی که انتقام خون همه‌ی شهیدا رو گرفت، رو نگیریم، آروم نمیشیم!
به این روز میرسید، به این انتقام سخت می‌رسید:

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B5_%DB%B1%DB%B6%DB%B2%DB%B3%DB%B1%DB%B7.png

AybA.bA

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/6/19
ارسالی‌ها
13
پسندها
666
امتیازها
3,590
سطح
0

خون رو با خون نمی شورن یک ، دوما به خاطر شهید شدن یک نفر کار درستیه که هشتاد میلیون نفر رو به کشتن بدیم ؟ ^_^

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
الان لفظ ژنرال واسه عزیزان شهید کردمون بکار میبرن
یادشون رفته ک چهارروز پیش انگ تروریست میچسبوندن به سردارمون و تمام کسایی ک در راه خدا و امام حسین میجنگیدن

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
خون رو با خون نمی شورن یک ، دوما به خاطر شهید شدن یک نفر کار درستیه که هشتاد میلیون نفر رو به کشتن بدیم ؟ ^_^
چطور اونایی ک وسط شهر بغداد، بین اون همه ادم، بمب و موشک پرتاب کردن ب فکر جون اون همه انسان بیگناه نبودن؟

AybA.bA

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/6/19
ارسالی‌ها
13
پسندها
666
امتیازها
3,590
سطح
0

چطور اونایی ک وسط شهر بغداد، بین اون همه ادم، بمب و موشک پرتاب کردن ب فکر جون اون همه انسان بیگناه نبودن؟
اگه تو خودت رو به عنوان مسلمان قبول داری و هر روز شعار می دی مردم یمن فلان مردم یمن بهمان پس به عنوان یک مسلمان اولا باید خشمت رو کنترل کنی ، ثانیا سردار برای چی می جنگید و اخر هم شهید شد ؟ به خاطر برقراری امنیت منطقه ... پس قبلا از اینکه به خوای با خشونت حرفی بزنی ببین چیزی که می گی چه عواقبی رو در پی داره ، ما یه اتک می زنیم اونا دو تا ، توی این ماجرا فقط مصببین نیستن که کشته می شن خیلی ها کشته خواهند شد و دقیقا نتیجه ی این همه مرگ و میر می شه باد هوا شدن شهدات سردار

آیماهم!

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/19
ارسالی‌ها
81
پسندها
939
امتیازها
4,878
مدال‌ها
6
سطح
7

اول اینکه، اگع این خون انتقام ریخته نشه، آمریکایی ها فکر می‌کنن که ما چقد بی‌عرضه‌ایم! و اگه ریخته نشه، دلمون آروم نمیگیره...
و دوم اینکه، واقعا فکر کردی ایران هیچ تجهیزاتی ندارع؟! برادر من خودم سپاهیه، تمام سلاح‌های جنگی دو داره، درستع مردم زیاد چیزی ندارن، اما سلاح‌های جنگی دارن! آمریکا مثلا با اون پهبادای پیشرفته‌ش بیاد تو آسمونای ایران، هرچیزی داره قطع میشه، اصلا نمی‌تونه ایرانو ببینه، چرا؟ چون که حفاظ‌کاری شده! وقتی نمی‌بینه چیزی، فکر می‌کنی می‌تونه بلایی سر مردم بیاره؟! و اینجا برای اولین‌بار افتخار می‌کنم که ایرانم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.