کاربرد هشتگ ترسناک

1. خدای گمشده آزگارد

توضیحات‌اضافه‌رمان توضیحات اضافه رمان من لیلیث نیستم | نویسنده الفلوکی کاربر انجمن یک رمان

نام رمان : من لیلیث نیستم نام نویسنده: اِلفلوکی ژانر رمان: #فانتزی #معمایی #ترسناک خلاصه: شوق ماندن داشتم، اما توان نبرد نداشتم. اما با درد مرگ را صدا زدم. خاک را در آغوش کشیدم. اما زندگی مرا وادار کرد تا برگردم. برگردم و رو‌به‌رو شوم با سرنوشتی که دیگران برایم رقم زدند، تا آشوب را در این عالم...
  2. Aynazmoonchild

فن فیکشن فن فیکشن ومپایر خون آبی | آیناز فرزند ماه کاربر انجمن یک رمان

عنوان: ومپایر خون آبی نویسنده: آیناز، فرزند ماه ژانر: #ترسناک #درام #فانتزى #طنزسیاه #عاشقانه کد فن فیکشن: 56 ناظر: @Raha~r خلاصه: درمورد "جی هوپ" پسری که تو زندگیش سختی‌های زیادی کشیده. اون راز‌هایی داره که حتی باعث ترس خودشم هست. بعد از آشنایی با دوستان جدیدش خصوصاٌ دختری که جی هوپ احساس...
  3. Holy_anime

دفتر خاطرات انیمه دفتر خاطرات انیمه | Holy_anime

معرفی انیمه ی ⚫️Monster⚫️ ⚪️#انیمه_بهاری_2004 ⚪️تعداد قسمت: 74 ⚪️امتیاز : 8.87 ⚪️استودیوی سازنده: madhouse ژانرها: #سنین #درام #رازآلود #ترسناک #پلیسی #روانشناختی #بالغانه ⚪️«مانستر» با به تصویر کشیدن بخش‌هایی از زندگی دکتر کنزو تنما، یک جراح مغز و اعصاب فوق‌العاده و جوان شروع می‌شود؛ پزشکی...
  4. H A N I N

فن فیکشن فن فیکشن میراث‌ها l هانین کاربر انجمن یک رمان

کد فن‌فیکشن: 53 ناظر: @Y E K T A نام فن فیکشن: میراث‌ها نام نویسنده: @هانین ژانر: #درام #ماجراجویی #ترسناک #فانتزی خلاصه: هوپ مایکلسون که سه رگه‌ای قدرتمند است به‌خاطر قدرت و استعدادش وارد مدرسه سالواتور می‌شود. مدرسه‌ای که پناهگاهی امن برای فراطبیعی‌هاست و توانایی‌های آن‌ها را کنترل می‌کند...
  5. .REIHANEH.

حرفه ای داستان کوتاه مانکن | ریحانه نصیری کاربر انجمن یک رمان

[به نام خدا] کد داستان: 546 ناظر: @Raha~r سطح: حرفه‌ای نام داستان: مانکن نام نویسنده: ریحانه نصیری ژانر: #ترسناک #معمایی #جنایی خلاصه: روزمرگی همچون وبال جانش به او فشار می‌آورد. سپیده‌دم‌ و شامگاهان بی‌وقفه می‌گذرند. اما تنها یک مانکن و شاید هم یک جسم در کالبد مانکن کافیست تا روزمرگی‌ها،...
  6. merry

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه نجوای غیب | مری نویسنده انجمن یک رمان

به نام خدا کد داستان: 538 ناظر: @AMARGURA نام داستان: نجوای غیب نام نویسنده: مری ژانر: #ترسناک #معمایی خلاصه: کلارا در اقدامی جسورانه از سرپیچی، تصمیم می‌گیرد چندین شب خائنانه را به تنهایی در آغوش سرد خانه بگذراند. با غلیظ شدن تاریکی، خانه اسرار خود را فاش می کند و کلارا وارد سفری شوم برای کشف...
  7. PUMPKIN

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه قرنطینه | PUMPKIN کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 537 ناظر: @Persephoneh نام داستان کوتاه: قرنطینه نام نویسنده: PUMPKIN ژانر: #ترسناک خلاصه: در دورانی که ویروس جدیدی وارد دنیا میشه، خطری جدی‌تر از کرونا در قرنطینه مثل سایه بچه‌های فضول رو دنبال می‌کنه. فکر کن وارد اتاقی بشی که صاحب قبلیش به دنبال ارتباط با آدم‌های فضایی و دنیای...
  8. حصار آبی

رتبه سوم فانتزی رمان حشر جلد سوم «زمزمه‌ی تپه‌های تنگستان» | هاجر منتظر نویسنده انجمن یک رمان

به نام خدا کد رمان: 5395 ناظر: @ANAM CARA تگ: ویژه، رتبه سوم فانتزی خلاصه: خاموشی خانه‌ی نفرین شده‌ی تنگانه را در خود فرو برده و اینک سرما حکفرماست. جایی که امیدی برای رها شدن نیست، حسام و سیما به امید بازگشت به دل خانواده پا به درون خانه‌ی جن‌زده می‌گذارند؛ اما چیزی در دل خانه برای خاموش کردن...
  9. TWD

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان سایه نشین | اِیوین الف کاربر انجمن یک رمان

"به نام خالق جن و انس" نام رمان: سایه نشین نقدی؟ نظری؟ لینک اثر: https://forum.1roman.ir/threads/229392/
  10. Samaneh85

در حال تایپ رمان تلاطم ترس | سمانه شیبانی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۵۲۸۰ ناظر: @AliReza خلاصه: چیزی که سرنوشت انسان را میسازد انتخاب هایش است؛ اینکه چه کسی، چه مسیری را انتخاب می‌کند اکنون دو دختر بی‌آنکه بدانند با انتخاب‌شان چگونه سرنوشت و تقدیر خود را رقم می‌زنند مقدم مسیری می‌شوند که انتهایش تونلی تاریک و سراسر از راز و ترس است؛ آنها ناخواسته راهی...
  11. _vida_

در حال تایپ رمان فرزند ابلیس | فاطمه شکرانیان (ویدا) کاربر انجمن یک‌ رمان

کد: 4638 ناظر: @.mahi. «امیدم به اون بالایی هست» خلاصه: به خون همه‌شون تشنه بودم! می‌فهمی چی میگم؟ من رو نگاه کن! آفرین! یه کتاب پیدا کردم و به خون خودم هم تشنه شدم. میگم من رو نگاه کن! پشت سرت ایستادم! این کتاب رو می‌خوای؟ می‌خوای بفهمی کدوم شی*طان تسخیرت کرده؟ فقط چهار تا قتل و چهار تا روح...
  12. merry

رتبه اول فانتزی رمان هبه‌ی ابلیس | مری نویسنده انجمن یک رمان

کد رمان: 2549 نام ناظر: @ANAM CARA تگ: برگزیده، رتبه اول فانتزی خلاصه: «ابلیس عقب نشینی نمی‌کند.» ابتدا همه چیز کابوس و وَهم تلقی می‌شود؛ اما داستان اجنه‌ای که برای درخواست کمک، زندگیِ معمول را به هَم می‌زنند، عین حقیقت است. حوالی دنیای چند آدم به ظاهر بی‌ربط چرخ می‌خوریم تا به نقاط ربط...
  13. Mélomanie

متوسط داستان کوتاه سَخَّرَ | زهرا.م کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 571 ناظر: @رَهٰآ نام داستان: سَخَّرَ نام نویسنده: زهرا.م ژانر: #ترسناک خلاصه: همه‌چیز از جایی شروع شد که خانواده فلورس قصد کردند تعطیلات گرم تابستانه خود را آغاز کنند، غافل از آنکه این‌بار تابستانی سردتر از تمام زمستان‌های سال‌های عمرشان را قرار است تجربه کنند. «سَخَّرَ: تسخیر شده»
عقب
بالا