نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

کاربرد هشتگ آقای_عسکری

1. میم پناه

ویژه رمان دودو اسکاچی | مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین دل نیست آنچه جز به هوای تو می‌تپد مجموعه‌ای‌ست از رگ و اینجور چیزها #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون که حالتون خوفه؟ میگم دوستتون دارم و حال دلتون خوب پست ۳ از ۳ آیا می‌دانید: نظر گذاشتن شما برای نوشتن قصه انگیزه ایجاد می‌کند؟ ______________________ جهت مشاهده متن کامل باید...
  2. میم پناه

یاخیرالحافظین دیگر به کوه و تیشه و مجنون نیاز نیست عشاق قانعند به میخ و پریزها #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون حالتون چطوره؟ میگم کدوم قسمت قصه رو بیشتر دوست دارید؟ جنایی یا عاشقانه یا هر دو؟ کدوم کاراکتر رو بیشتر دوست دارید، با کدوم یکی بیشتر ارتباط می‌گیرید؟ حال دلتون خوب پست ۲ از ۳...
  3. میم پناه

یاخیرالحافظین گیرم تمام شهر پر از سرمه‌ریزها خالی شده‌ست مصر دلم از عزیزها #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ اگر عاشقانه درام دوست دارید، این قصه رو هم شاید بپسندید:xt3: https://forum.1roman.ir/threads/259752/#post-1648892 سه‌تا پست بذاریم، اگر تا ساعت ۲۳:۰۰ پنج‌تا نظر...
  4. میم پناه

در حال تایپ رمان عشق دو پهلو | مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین بگذار روی دوش تو باشد یکی دو روز این سر که سرشکسته نامهربانی‌ام #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون که کسی هست لطیفه‌ی بی‌مزه تعریف کنه ولی بخندید؟ دیدید بعضیا صدا و لحنشون خنده‌داره؟ حال دلتون خوب پست ۳ از ۳ _____________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم عجل...
  5. میم پناه

در حال تایپ رمان عشق دو پهلو | مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین رودم، اگر چه بی‌تو به دریا نمی‌رسم کوهم، اگر چه مردنی و استخوانی‌ام #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون دوباره اگر می‌تونستید تو دنیا یه چیزی رو کم یا اضافه کنید، چی بود؟ حال دلتون خوب پست ۲ از ۳ _______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم عجل لولیک الفرج...
  6. میم پناه

یاخیرالحافظین اصلاً قبول حرف شما، من روانی‌ام من رعد و برق و زلزله‌ام، ناگهانی‌ام #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ ممنونم که برام پیام نوشتید ممنونم که برام عکس حنا رو فرستادی ممنونم که هستید دوستتون دارم پست ۱ از ۳ پست چهارم می‌تونه جایزه باشه اگر پنج‌تا نظر بنویسید تا...
  7. میم پناه

یاخیرالحافظین بیا ای امن، ای سرسبز، ای انبوه عطرآگین بیا تا تخم بگذارند در دستانت اردک‌ها #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون... پست جایزه بدیم، نظر می‌دید؟ والا اگر بدید، بلا اگر بدید... تو این مدت چه‌قدر ترفند مختلف استفاده کردم، اصلا انگار نه انگار ولی ماچ به شما دوستتون دارم ممنونم که همراه...
  8. میم پناه

یاخیرالحافظین بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک‌لک‌ها صدای جاری گنجشک در خواب مترسک‌ها #آقای_عسکری از همین تریبون بهترین شاعر دنیا رو معرفی می‌کنم، تا حالا شعری که "شهریور" توش باشه، نخونده بودم:sugarwarez-004: سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ والا نظر بدید خوشحال میشم بِلا نظر بدید خوشحال...
  9. میم پناه

یاخیرالحافظین با همین نیمه همین معمولی ساده بساز دیر کردی نیمه عاشق‌ترم را باد برد #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون که... شما دلبندان من آیا تمایل دارید نظر قشنگتون رو برام بنویسید؟ هوم؟ به هزار ترفند ازتون خواستم... خیلی‌هاتون قدیم‌ها برام می‌نوشتید ولی الآن نمی‌نویسید، چرا؟ دیگه نوشته‌هام...
  10. میم پناه

یاخیرالحافظین از عشق او بترس غزل مجلسش نرو امروز میهمانی یوسف ندیده‌هاست #آقای_عسکری بنده یادم اومده جناب عسکری هم از شاعران موردعلاقه‌م بودن و یه مدت همراه ابیات ایشونیم سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ دوستتون دارم پست ۲ از ... _____________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو...
  11. میم پناه

یاخیرالحافظین هرچه از این روزهای آشنایی بگذرد من پریشان‌تر، تو هم بی‌اعتناتر می‌شوی #آقای_عسکری سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ به جان خودم سایت یه خط در میون شده برای همون دیر اومدم. درست که شما کم خوندید و غالبا نظری ندادید... ولی من که یه عالمه دوستتون دارم می‌خواستم زودتر بیام...
عقب
بالا