کاربرد هشتگ آقای_آذر

1. میم پناه

در حال تایپ رمان دودو اسکاچی | مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین من به رفتار عشق مشکوکم...در دل مشت بسته‌اش چیزیست #آقای_آذر سلام به روی ماهتون و حال دلتون خوب برای همدیگه دعا کنیم... پست ۴ از ۴ _______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید :458209-f12060c2c913aba8ccc50517d4698098:اللهم عجل لولیک...
  2. میم پناه

در حال تایپ رمان دودو اسکاچی | مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین دست فردای قصه را رو کن...روشنم کن چگونه می‌میرم #آقای_آذر سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ من خیلی حرفم نمیاد، ولی اگر شما حرفی دارید، با کمال میل می‌خونم. حال دلتون خوب پست ۳ از ۴ ________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید...
  3. میم پناه

یاخیرالحافظین حیف از تو که آسمان تو هم...سوت‌وکور از خسوف ماهی که حیف از من، غلط کنم که دگر...باز تکرار اشتباهی که... #آقای_آذر سلام به روی ماهتون که... حال دلتون خوبه؟ میگم حدسی دارید؟ به نظرتون چرا اصلا "دودو اسکاچی" از این ترانه استفاده می‌کنه؟ حال دلتون خوب پست ۳ از ۳...
  4. میم پناه

ویژه رمان روی موج اورارتو | مهساپناهی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین مظهر جان پلنگم که به ماهی بندم...وَ به‌جز ماه دل از عالم و آدم کندم #آقای_آذر سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ امروز رفتم کتاب شعر خریدم... "اسمش همین است"، "این دست بی‌صدا"، "سایه" و "دندانه‌های سین احسانم" البته چند سال پیش هم چهارتا از کتاب‌های "آقای فاضل" رو خریده...
  5. میم پناه

یاخیرالحافظین تا مرا می‌نگرد قافیه را می‌بازم...بازی منتهی‌العافیه را می‌بازم #آقای_آذر سلام به روی ماهتون که... خوبید؟ میگم ممنونم که تو نظرسنجی شرکت کردید، باتوجه به نظراتتون اگر اگر اگر خدا بخواد و بخوام تو مسابقه‌ی BNY شرکت کنم، باید برای ژانر عاشقانه ثبت‌نام کنم، درسته؟ می‌خواستم بیشتر...
  6. میم پناه

یاخیرالحافظین عشق آن اگر باشد که می.گویند...دل‌های صاف و ساده می‌خواهد عشق آن اگر باشد که من دیدم...انسانِ فوق العاده می‌خواهد #آقای_آذر سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ به نظر منم عشق واقعی آدم فوق‌العاده می‌خواد... یعنی اگر معمولی هم باشی، عشق صیقلت میده و ازت الماس درست می‌کنه...
  7. میم پناه

یاخیرالحافظین اِی استوایی زن،تنت آتش...سرمای دنیا را نمی‌فهمی برف از نگاهت پولَکی خیس است...درماندگی‌ها را نمی‌فهمی #آقای_آذر سلام به روی ماهتون... حالتون خوبه؟ واقعنی؟ من سرما خوردم حال دلتون خوب پست ۲ از ۳ ________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم عجل لولیک...
  8. میم پناه

یاخیرالحافظین دنیا اگر بد بود و بد تا کرد یک مردِ عاشق، خوب می‌میرد #آقای_آذر سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ هوم؟ ممنون نگاه و نظرات تک‌تکتونم:intlove::intlove: حال دلتون خوب سه‌تا پست طولانی داریم پست ۱ از ۳ ____________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم...
  9. میم پناه

یاخیرالحافظین من ریزه‌کاری‌های بارانم...در سرنوشتی خیس می‌مانم دیگر درونم یخ نمی‌بندی...بهمن‌ترین ماه زمستانم #آقای_آذر سلام به روی ماهتون... حالتون خوبه؟ با پست‌های کمی اومدم ولی تلاش می‌کنم بنویسم که دوباره بیام، ولی الآن دارم از مرز باریکی به صفحه‌ی تلفن همراهم نگاه می‌کنم. "نمی‌توانم...
  10. میم پناه

یاخیرالحافظین چشم‌هایت کجای تقویمند؟ از چه فصلی شروع خواهی کرد؟ #آقای_آذر سلام به روی ماهتون... می‌دونید چقدر دوستتون دارم؟ هوم؟ سراسر خیر است، وقتی همه‌چیز دست خداست... وَ شب بخیر دوستتون دارم... https://forum.1roman.ir/threads/223108/page-17#post-1580583 @الـی.کـا پست ۲ از ۲...
  11. میم پناه

یاخیرالحافظین اگه جاده‌ها بگن ما به هم نمی‌رسیم پابه‌پای من بیا ما به خونه می‌رسیم #آقای_آذر سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ خیلی کم تونستم بنویسم، برای همین با دوتا پست کوتاه اومدم... مرا ففشید و برایم پیام‌های زیبا و موچ‌موچی در پروفایلم بنگارید موچ به کله‌ها...:kissym: حال دلتون...
  12. میم پناه

یاخیرالحافظین زندگی سرد بود اما عشق می‌توانست کارگر باشد! می‌توان قطب را جهنم کرد پای دل در میان اگر باشد..! #آقای_آذر سلام به روی ماهتون... حال خونه‌ی دل شما چه رنگیه؟ چه رنگ‌هایی با باد میان و با باد بعدی میرن؟ هوم؟ "فقط خواستم یادآوری کنم: یکی هست که تا آخرش دوستت داره..." امضا: خدا حال...
  13. میم پناه

یاخیرالحافظین ای کاش که برگردد آن حس کهن در من تا باز به هم ریزد زیر و بم من در من #آقای_آذر سلام به روی ماهتون که... این شعر بیشتر به درد قصه‌ی بعدی می‌خوره حالا شاید با خودتون بگید که تو همین رو تموم کن تا بعدی باید بگم خودم هم همین رو به خودم میگم... :xt3::rof1lmao: حال دلتون خوب اسم دختر...
  14. میم پناه

یاخیرالحافظین به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود #آقای_آذر سلام به روی ماهتون حوا رو دوست دارید؟ یوسف رو چطور؟ اورارتو رو چی؟ آسیه، کنعان، پوریا، آنّا، بابا محسن، نعیم و... حال دلتون خوب معلومه این قصه رو هم من نوشتم یا نوشته‌های قبلیم فرق داره؟ پست ۶ از...
  15. میم پناه

یاخیرالحافظین مظهر جانِ پلنگم که به ماهی بندم و به جز ماه دل از عالم و آدم کندم #آقای_آذر سلام به روی ماهتون مهربونام من عاشق ماهم، پس وقتی میگم "روی ماهتون" بدونید چقدر دوستتون دارم... حال دلتون خوب پست ۵ از ... _____________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید...
عقب
بالا