کاربرد هشتگ اسکرین_شات

1. ZahraCore

دفتر خاطرات سینما دفتر خاطرات سینما کاربر ZAHRA.ART

یکی که اینجوری با مقایسه سایز دستامون ذوق کنه چی؟ اونم نداریم:610185-ae27176d7371ebcd2b8b54769e216894::wubsmiley: پ.ن: قلبم برای این دوتاست یعنی:batting-eyelashes: سونجه پسرم اینقدر اون چالتو نکن تو چشممون:973::) #اسکرین_شات #دونده_دوست_داشتنی
  2. ZahraCore

- دوستت دارم. من... دوست دارم. + همینطوری بخند. من... کنارت میمونم. وقتی با مشکلات مختلف کلنجار میری، نمیذارم احساس تنهایی کنی. نمیذارم فکر های ناخوشایند به ذهنت خطور کنه. من توی کل زندگیت کنارتت میمونم. لطفاً برای یه مدت طولانی زنده بمون:) #دیالوگ #اسکرین_شات #دونده_دوست_داشتنی
  3. ZahraCore

+ پس، بیا حداقل این کارو بکنیم. - اون چیه؟ غده است؟ + غده؟ غده چیه بابا؟ قلبه! - از من میخوای کیوت بازی دربیارم؟ نه انجامش نمیدم. + اوه... الان عکس میگیره! یه امتحانی بکن دیگه. ... - خوبه؟ #دیالوگ #اسکرین_شات #دونده_دوست_داشتنی
  4. ZahraCore

...- چرا؟ چرا میخوای از من محافظت کنی؟ اینجوری نیست که قراره بمیرم. + آره درسته قراره بمیری! توی دنیا، من تنها کسی هستم که اینو میدونه، اما حتی نمیتونه اینو بهت بگم. با این وجود هنوزم میخوام ازت محافظت کنم. هر کاری از دستم بربیاد برای نجاتت انجام میدم! #دیالوگ #اسکرین_شات #دونده_دوست_داشتنی
  5. ZahraCore

...پروا زندگی میکنه. دیگه سیگار نکش. + نه اینجوری نیست. من حتی توی تابستون هم دورکننده پشه نمی‌سوزونم، سیگار کشیدن که دیگه پیشکش. سونجه، من سیگار نمی‌کشم. من دانش آموز نمونه بودم. جدی میگم! - آها راستی، اون دوربین الکیه، واقعی نیست. پس می‌تونی همینجوری بری. #دیالوگ #اسکرین_شات...
  6. ZahraCore

...روی این پل رد نشو. - اگه بخوام برگردم خونه باید این کارو بکنم. + نه سونجه... نباید از روی این پل رد شی! _ چرا، باید رد شم. + نه سونجه... بیا با هم زندگی کنیم، باشه؟ بیا با هم زندگی کنیم! _ "باهم زندگی کنیم؟" تاکسی! + نه سونجه! _ تاکسی! با سرعت فقط برو! #دیالوگ #اسکرین_شات...
  7. ZahraCore

...هستن... که هنوز اینجوری زنده و همراهشون هستی. پس... باید امروز رو زندگی کنی، چون هوا خوبه:) میگن فردا بارون میاد. پس درحالی که منتظری بارون تموم شه، یه روز دیگه زندگی کن. اگه به همین روش ادامه بدی ممکنه روزی برسه که زندگی اونقدرهام داغون به نظر نیاد. #دیالوگ #اسکرین_شات #دونده_دوست_داشتنی
  8. ZahraCore

...حرف هایی بهت بزنه؟ مگه خریدتت؟ به چه حقی؟ فقط چون بهت زندگی بخشیده، همچین حرفی میزنه؟ همه اینا رو به پدرت بگو. احتمالاً حتی یه کلمه هم نمیتونی تو روی بابات حرف بزنی. آیگو، چه دست های قشنگی داری. مطمئنم قبلت حتی زیباتر و لطیفتره. #Love_Song_for_Illusion #آهنگ_عاشقانه_خیالی #اسکرین_شات #دیالوگ
  9. ZahraCore

...کارایی انجام میدی؟ + ایش...! میتونی منو از این دربیاری؟ _ درسته، مهم نیست چقدر منحرفی، احتمالاً نمیتونی اینطوری بری خونه. + مراقب باش! _ تو خیلی نازنک نارنجی هستی، من بهت آسیب نمیزنم. + من نه... کیفم! هنوز قسطاشو کامل ندادم. _ تو واقعا اعجوبه‌ای. #Behind_Your_Touch #پشت_لمس_تو #اسکرین_شات
  10. ZahraCore

...میشی و جرات نداری تو چشمام نگاه کنی؟ - من؟ نخیرم! میبینی؟ دارم صاف تو چشمات نگاه میکنم. باورت شد؟ + چرا میزنی؟ - تو... تقصیر خودت بود! وقتی کرم درونت زیادی فعاله@_@ سربه سر یه دختر بذاری آخر و عاقبتش پای خودته :batting-eyelashes: :sarcastic: #اسکرین_شات #Legend_of_Fei #افسانه_فی
  11. ZahraCore

وقتی یون یونگ با اینکه فقط دو روز پیش هه جون نبود ولی بازم اینقدر دلتنگش بود و با دیدنش اینقدر خوشحال شد...:354: خیلی ذوق داره بچم:405: یون یونگ: مرسی که چیزیت نشد. هه جون: متاسفم که نگرانت کردم:) #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  12. ZahraCore

وقتی آرومش میکنی که اتفاقی نمیوفته: - ناپدید نمیشم! بیا مجرم و بگیریم و تمام تلاشمون رو بکنیم که من و مادرت توی آینده هنوز زنده‌ایم و با هم برگردیم! و بیا برای مدت خیلی طولانی خوش بگذرونیم... با هم دیگه! #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  13. ZahraCore

...دلداری دادنت روش خوبی نیست؟ - این حرف رو فقط به عنوان تسلی خاطر حساب کنم؟ + نه. - فکر میکردم فقط خودمم که همچین آینده‌ای میخوام. به خاطر همین میخواستم تا آخر نادیده‌اش بگیرم. ... - خیلی وقت نداریم... ولی بیا فکرکنیم زمان یه لحظه اینجا متوقف شده. #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger...
  14. ZahraCore

...+ بیا دیگه... فقط یه بار. - عمراً! + چرا؟ - نمیخوام. + پس بیخیال. - نگو که الان میخوای بخوابی؟ یهویی؟ خیلی بیخیالی به خدا... همیشه بیخیالی. از همون موقع که گفتی اگه ناپدید بشی من حس بهتری پیدا میکنم، فهمیدم. ناراحتم میکنه... این یه مشکل اساسیه! #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  15. ZahraCore

...+ خودمم فهمیدم. میدونم آدم سختگیری هستی که حتی از چیزای شور و شیرین هم خوشت نمیاد، پس چی دوست داره؟ غذاهایی که ملایم و سالمن و با مواد خوبی درست شدن. از اون غذاهای گرون که خوشمزه نیستن. - درسته! خوب منو میشناسی. + فقط باهام صبوری کن و 34 سال صبر کن! #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger...
عقب
بالا