کاربرد هشتگ XSFP

1. .sun.

ESFP سرگرم کننده | ESFP

#XSFP
  2. Mons

ESFP سرگرم کننده | ESFP

...it’s a waste of your time. There are too many mediocre things in life. Love shouldn’t be one of them. فقط اگر این بار یه عشق دیوانه وار، پرشور و فوق العاده پاش بمون، در غیر این صورت وقتتو داری تلف میکنی. چیزای متوسط زیادی تو زندگی وجود داره. عشق نباید یکی از این چیزا باشه. ―――———―――——――—...
  3. Mons

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Dialog ―――—―― - همیشه آدما عاشق چیزایی میشن که هیچ وقت نمیتونن داشته باشنش؟ + همیشه. Carol ―――—――———――——― #XSFP
  4. Mons

ISFP ماجراجو | ISFP

...like falling apart. it’s okay to show feelings. it’s okay to be vulnerable, it doesn't make you weak. یه یادآوری: اگه احساس کردی از هم پاشیدی، مجبور نیستی تظاهر به قوی بودن کنی. اشکالی نداره که احساسات رو نشون بدی. خوبه که آسیب پذیر باشی، و این باعث نمیشه که ضعیف بشی. ―――———―――——――— #XSFP
  5. Amin

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――— My only goal in life right now is to be genuinely happy. الان تنها هدفم توی زندگی اینه که بصورت واقعی شاد باشم. ―――———―――——――— #XSFP
  6. Amin

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Text ―――— My only goal in life right now is to be genuinely happy. الان تنها هدفم توی زندگی اینه که بصورت واقعی شاد باشم. ―――———―――——――— #XSFP
  7. Mons

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Dialog ―――——— اهمیت نمیدم چند نفر دیگه تو دنیا وجود دارن من تو رو می خوام. Koe no katachi ―――———―――——――— #XSFP
  8. Mons

ISFP ماجراجو | ISFP

៕ #Text ―――—— nothing is more heartbreaking than when you try your hardest and it still isn't enough هیچ چیز دلخراش تر از وقتی نیست که تمام تلاشت رو می کنی و هنوز هم کافی نیستی. ―――———―――———―― #XSFP
  9. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— Sometimes we forgive not because we are wrong, but because staying angry robs us of happiness. گاهی اوقات ما نمی بخشیم به این خاطر که اشتباه می کنیم، بلکه به این دلیل میبخشیم که عصبانی موندن خوشحالی رو از خودمون می گیره. ―――———―――———―― #XSFP
  10. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— My only goal in life right now is to be genuinely happy. الان تنها هدفم در زندگی اینه که بصورت واقعی شاد باشم. ―――———―――———―― #XSFP
  11. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— - میتونی منو برد صدا کنی. + فکر کردم از این اسم بدت میاد! - بستگی داره کی صدا کنه... Film Standoff ―――———―――———―― #XSFP
  12. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— I don't hate you, I'm just dissapointed you turned into everything you said you'd never be. من از تو متنفر نیستم، فقط ناامید شدم چون که تبدیل به همه چیزهایی شدی که گفتی هرگز بهشون تبدیل نمیشی. ―――———―――———―― #XSFP
  13. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— من نجاتت میدم... tokyo ghoul ―――———―――——――— #XSFP
  14. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Text ―――—— Stop forgiving them. You’re giving them excuses to continue hurting you. از بخشیدنشون دست بردار. چون تو به اونا بهونه ای میدی تا به آزار دادنت ادامه بدن. ―――———―――———―― #XSFP
  15. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— تو رویاهام تو مال منی ولی تو زندگیم تو فقط یه رویایی... Orange ―――———―――——――— #XSFP
عقب
بالا