کاربرد هشتگ type5

1. برن اوت؛

Type5 جستجوگر | Type5

• ایام عید #type5 بزرگوار اون عاشق کارهاییه که ذهنش رو آروم کنن. احتمالا تعطیلاتش رو با پیشرفت دادن خودش تو یه‌سری کارها بگذرونه، اون کارها می‌تونه درس، روابط یا هرچیزی که می‌خواد باشن.
  2. برن اوت؛

Type5 جستجوگر | Type5

ـ #type5 تو یه جزیره بی آب و علف: از سفر علمیش نهایت استفاده رو می بره. از یه کنده ی خالی به عنوان پناهگاه استفاده می کنه و به جای شکار رفتن، تله می ذاره. بقیه ی وقتش رو هم درباره ی جزیره و گیاه هاش تحقیق می کنه و از محیط آروم و بی آدم جزیره لذت می بره.
  3. برن اوت؛

Type5 جستجوگر | Type5

• ده مسیر برای تکامل و رشد #type5 اجازه بدین احساساتتون به طور طبیعی خودشونو نشون بدن و اونا رو همون موقع تجربه کنین و بعد رهاشون کنین.
  4. Amin

Type5 جستجوگر | Type5

#روز_پدر برای یه #type5 پدر تیپ پنج دقیقا همون بابای متفکر و کار راه بندازیه که تو زندگی بهش نیاز دارید. اون از چیزای پیچیده و گنگ که پر از جزئیاته خوشش میاد. پس اگر بتونید یه هدیه‌ای بهش بدین که فکرشو درگیر کنه و بتونه تو ذهنش براش معنای عمیقی پیدا کنه خیلی خوشحال میشه. شاید یه نقاشی پر از...
  5. Amin

Type5 جستجوگر | Type5

• ببینم #type5 تو از چه کسی می‌ترسی؟ -من از هیچ‌کسی نمی‌ترسم اما تیپ دویی که می‌خواد من رو از غار تنهایی‌ام بیرون بکشه واقعا من رو می‌ترسونه.
  6. Raha~r

Type5 جستجوگر | Type5

#type5 راجع‌به دنیا چه دیدگاهی داره؟ دنیا متهاجم هست، پس من باید خلوت خودم رو داشته باشم و از خودم محافظت کنم و انرژی خودم رو ذخیره بکنم.✋
  7. Raha~r

Type5 جستجوگر | Type5

• پیشنهادی به #type5 برای داشتن پاییز بهتر ژورنال درست کنید و کتاب خوانی را از یاد نبرید. (*ژورنال: دفتر خاطره عکس دار)
  8. Amin

Type5 جستجوگر | Type5

• مرکز توجه و تمرکز #type5 انیاگرام آیا قراره از من تقاضای زمان، انرژی و منابع بشه؟
  9. Amin

Type5 جستجوگر | Type5

• همکار بودن با یه #type5 چطوریه؟⏱ بخش اول: تیپ پنج‌ها توی دنیای حرفه‌ای بخاطر روحیه‌ی تحلیل‌گرایانه، پیشرو، خون‌سرد و همیشه در صحنه‌ای که دارن، افراد با ارزشی هستن.
  10. Amin

Type5 جستجوگر | Type5

• پیشنهادی به #type5 برای داشتن پاییز بهتر ژورنال درست کنید و کتاب خوانی را از یاد نبرید. (*ژورنال: دفتر خاطره عکس دار)
  11. Raha~r

Type5 جستجوگر | Type5

ـ #type5 ای های هاگوارتز این ویژگی‌ها به خوبی با کلیشه ریونکلاو مطابقت داره. همیشه بقیه اونارو یه گروه متفاوت می‌بینن و خیال می‌کنن اونا یه دنیای‌جدایی دارن. اگرچه تیپ پنجی‌ها بیشتر احتمال داره که هیچ وقت سراغ گروه رفورمرز که دوره مطالعاتی دوستانست، نرن.
  12. Raha~r

Type5 جستجوگر | Type5

• مشاغل مناسب برای #type5 : بخش دوم: • کاراگاه • دانشمند • محقق • مهندس • توسعه دهنده نرم افزار • روانشناس • بازپرس پزشکی قانونی • کارآفرین • قاضی
  13. mel mel

Type5 جستجوگر | Type5

• وجه تاریک(دارک‌ساید) #type5 چطوریه؟ شک و تردیدشون نسبت به دنیای بیرون و حتی خودشونم افزایش پیدا میکنه، فکر میکنن که دست به هرکاری بزنن با شکست رو به رو میشن و جایی تو جامعه ندارن! به بی‌اعتبار کردن و تمسخر آدما علاقمند میشن، از وابستگی به آدما دوری میکنن و برجسته‌ترین دلیلشون برای گوشه‌...
  14. mel mel

Type5 جستجوگر | Type5

مراقبت هایی که #type5 برای سلامت مغزی بهشون نیاز داره: 1_ اینکه با شنیدن پادکست های سیاسی یا دیدن فیلم های جنگی لذت می برین و احساس مفید بودن می کنید، اتفاق خوبیه، اما یکم وقت خودتون رو برای فعالیت هایی مثل درختکاری یا آموزش های آشپزی بذارید. 2_ شاید مورد بالا به نظرتون مسخره به نظر بیاد و...
  15. mel mel

Type5 جستجوگر | Type5

...کوبریک جرجیا اوکیف امیلی دیکینسون سیمون ویل بیل گیتس ژان پل سارتر ژاکوب برونسکی جیمز جویس گری لارسن دیوید لینچ استفن کینگ تیم برتون کلابو بارکر لاوری اندرسون جیمز جویس مریدان مونک جان کیج گلن گولد چارلز ایوز بابی فیشر وینسنت ون گوگ #type5 #type5w4 #type5w6 ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
عقب
بالا