کاربرد هشتگ type6

1. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

•جوری که باید علاقت رو به یه #type6 نشون بدی: - اگه یه ساعت کمتر بخوابی و به جاش اون یه ساعت رو به تایپ ۶ اختصاص بدی نمی‌میری من تضمین می‌کنم!
  2. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

ـ #type6 ای های هاگوارتز پارت دو: بر این اساس اسلایترین گروه خوبی برای تیپ‌ شش‌هاس. چونکه تیپ شش برای نقشه‌هاشون از قبل برنامه می‌چینن تا با مشکلی روبرو نشن. این ویژگی ها به خوبی با شخصیت زیرک خیلی از اسلایترین‌ها ارتباط داره. مثل نارسیسا مالفوی.
  3. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

ـ #type6 ای های هاگوارتز تیپ شش کمی پیچیده‌اس و یکم‌ متفاوت از کلیشه‌هایی که داره عمل می‌کنه. اون بیشتر مراقب امنیت خودش و اطرافیانشه تا اینکه بخواد وفادار باشه. معمولاً بسیار مسئولیت‌پذیر به نظر می‌رسه چون‌که ذهن مضطربش قبل اینکه اتفاقی بیفته اونو پیش‌بینی می‌کنه.
  4. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

• #type6 راجع‌به دنیا چه دیدگاهی داره؟ دنیا امن نیست! پس من باید به مراجع قدرت وفادار باشم و در عین حال اون‌ها رو آزمایش کنم.
  5. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

• یه #type6 چطور ارتباط برقرار می‌کنه؟ دلسوزانه، گرم و صادقانه صحبت می‌کنن
  6. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

• بروبچ #type6 بعنوان دانش آموز : همونی که همش داره سوال می پرسه و وقت کلاسو می پیچونه. هنوز کشف نشده چجوری شب امتحان کل کتابو جمع می کنه و بیست می شه. «درست می گی؛ ولی...»
  7. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

• دلیل اخراج #type6 از یه شرکت: به همه چی مشکوک بود و اگه بیشتر از این اونجا می‌موند حتی به رئیسم تهمتِ "نفوذی شرکت رقیب بودن" میزد
  8. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

• توانایی عجیب و غریب #type6 انیاگرام! درک نکردن و مطمئن نبودن به آدمای دورشون
  9. برن اوت؛

Type6 وفادار | Type6

• یه #type6 ای بدجور قاطی می‌کنه وقتی که... کسی بهش بگه اون بدبینه، چون گذشته از همه این‌ها اون واقعا سعی می‌کنه منفی بودنش رو توی خودش نگه داره و سازنده باشه!
  10. Amin

Type6 وفادار | Type6

• ببینم #type6 تو از چه کسی می‌ترسی؟ -من از هیچ‌کسی نمی‌ترسم اما اونی که همه‌اش به نیمه پر لیوان توجه می‌کنه واقعا من رو می‌ترسونه.
  11. Amin

Type6 وفادار | Type6

#روز_پدر برای یه #type6 پدر تیپ شش همون بابای قابل اعتماد و متعهد برای بچه‌هاشه. اون عاشق وقتاییه که عزیزانش کنارشن و دارن با هم بازی میکنن و وقت میگذرونن. اگه بتونید کل خانواده رو دور هم جمع کنید و با هم داستان‌های جذابش رو گوش بدین قطعا خیلی خوشحال میشه.
  12. Raha~r

Type6 وفادار | Type6

• توصیه هایی برای رشد و پیشرفت #type6 این قسمت: نگاهتون رو یکم از نیمه‌ی خالی بیارین پایین تر و نیمه پر رو ببینین! بخش دوم:برای تغییر تمرکز از "نگاه کردن به چیزی و نگرانی در مورد جنبه‌‌های منفی اون"، شما لازمه که به صورت آگاهانه تمرکز خودتون رو تغییر بدین و لیوان رو به صورت نیمه‌پر به نمایش...
  13. Amin

Type6 وفادار | Type6

• مرکز توجه و تمرکز #type6 انیاگرام آیا من بهترین تصمیمو می‌گیرم؟ چه اشتباهاتی قراره رخ بدن؟ چه کسی اینجا قابل اعتماده؟
  14. Amin

Type6 وفادار | Type6

• یه کودک #type6 ـی چه جوریه؟ بخش دوم: این بچه‌ها وقتی می‌فهمن که این جهان امن نیست و همیشه نمیشه به افراد مسئول اعتماد کرد، در واکنش طغیان می‌کنن یا تسلیم میشن.
  15. Amin

Type6 وفادار | Type6

• پیشنهادی به #type6 برای داشتن پاییز بهتر هر شب با یکی از دوستاتون حرف بزنید و بهش گوش بدید.☎️
عقب
بالا