گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان ملودی آستریا | فاطمه پناهی(Niyosha22) کاربر انجمن یک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Niyosha22

مدیر بازنشسته + نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
به نام خدا
سلام به دوستانی که رمان بنده‌ی حقیر را مطالعه می‌کنند.
خوشحال میشم نظر، نقد و یا پیشنهادی هست با من در میان بگذارید.
مرسی*-*
نام رمان: ملودی آستریا
نویسنده: فاطمه پناهی(Niyosha22)
ژانر: #فانتزی
تگ: #برگزیده
خلاصه:
ملودی آستریا، روایت کننده‌ی داستانی راز آلود است. تارا به دنبال ملودی‌ای می‌رود که او را به چالش می‌کشد، پیدا کردن کلیدی عجیب، او را ترغیب به باز کردن دریچه‌ی دنیایی دیگر می‌کند.
فانتزی‌ها راه‌شان را در واقعیت باز می‌کنند و تارا را به سوی خود می‌کشند، ماجرایی در آن‌طرف دنیا، پشت خورشید، خلسه‌ای از ستارگان، جایی به نام آستریا!
لینک رمان:

رمان ملودی آستریا​

آخرین ویرایش
امضا : Niyosha22

زیر شکوفهها

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/19
ارسالی‌ها
1,040
پسندها
8,022
امتیازها
27,673
مدال‌ها
19
سطح
16

بسم الله الرحمن الرحیم

اولش می‌خوام بگم که واقعا رمان کلید دنیای خیال رو دوست دارم. چون من ( و حتی خیلیای دیگه) توی زندگیمون یکم شاد باشیم، لبخند بزنیم و از دنیا و بی رحمیاش دور بشیم. کلید دنیای خیال این رو ممکن می‌کنه. و من به خاطر این از کلید دنیای خیال و نویسندش ممنونم. این رمان فانتزی و زیباست، آرومه، و آدمو آروم می‌کنه:)

اسم رمان یه اسم ترکیبی و جذابه. من وقتی برای اولین بار اسمشو دیدم جذبش شدم و فکر میکنم بقیه هم همینطور باشن. اسم رمان تکراری نیست، و همینم خوبه. یه ترکیب فانتزی و قشنگ از چندتا کلمه‌ی جذاب.
توصیفات رمان خیلی خیلی خوبه. آرایه‌های ادبی که توی متن رمان استفاده میشن، تشبیهات، همه و همه عالین. توصیفات رمان خیلی پیشرفت کرده و باید بگم از نظر توصیفات رمان کامل و بی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Niyosha22

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
بسم الله الرحمن الرحیم

اولش می‌خوام بگم که واقعا رمان کلید دنیای خیال رو دوست دارم. چون من ( و حتی خیلیای دیگه) توی زندگیمون یکم شاد باشیم، لبخند بزنیم و از دنیا و بی رحمیاش دور بشیم. کلید دنیای خیال این رو ممکن می‌کنه. و من به خاطر این از کلید دنیای خیال و نویسندش ممنونم. این رمان فانتزی و زیباست، آرومه، و آدمو آروم می‌کنه:)

اسم رمان یه اسم ترکیبی و جذابه. من وقتی برای اولین بار اسمشو دیدم جذبش شدم و فکر میکنم بقیه هم همینطور باشن. اسم رمان تکراری نیست، و همینم خوبه. یه ترکیب فانتزی و قشنگ از چندتا کلمه‌ی جذاب.
توصیفات رمان خیلی خیلی خوبه. آرایه‌های ادبی که توی متن رمان استفاده میشن، تشبیهات، همه و همه عالین. توصیفات رمان خیلی پیشرفت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Bina.a

ویراستار انجمن
ویراستار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
17/3/19
ارسالی‌ها
1,088
پسندها
24,534
امتیازها
47,073
مدال‌ها
24
سطح
28

سلامی سلام
خسته نباشید
خب... من چون نقد و اینا بلد نیستم چیزی نگفته بودم:barefoot:
رمانت رو خیلی دوست دارم. یکی از چیزایی که من همیشه دنبالشم اینه که اکه یه رمان فانتزیه، بازم شخصیتا، کارا و رفتاراشون خیلی عجیب غریب و به دور از ذهن نباشه؛ یعنی خیلی سی تموم و قشنگ نباشن! چیزی که تو رمانت دیدم.
همه‌چی عالیه:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:موفق باشی

امضا : Bina.a

Niyosha22

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
سلامی سلام
خسته نباشید
خب... من چون نقد و اینا بلد نیستم چیزی نگفته بودم:barefoot:
رمانت رو خیلی دوست دارم. یکی از چیزایی که من همیشه دنبالشم اینه که اکه یه رمان فانتزیه، بازم شخصیتا، کارا و رفتاراشون خیلی عجیب غریب و به دور از ذهن نباشه؛ یعنی خیلی سی تموم و قشنگ نباشن! چیزی که تو رمانت دیدم.
همه‌چی عالیه:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:موفق باشی
سلام:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:
ممنونم واسه‌ی نظرت:458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:
مرسی ناظر قشنگم♡*.*

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.